Sprawdź tantiemy

Szanowni Artyści Wykonawcy utworów muzycznych i słowno-muzychnych

Sprawdź czy znajdujesz się na liście wykonawców niezrzeszonych (kolumna Nazwisko, Nazwa), dla których ZAW STOART zainkasował tantiemy od nadawców i innych użytkowników artystycznych wykonań.

Prosimy o pilny kontakt w celu sformalizowania procedury wypłaty.

Sprawadź wg. alfabetu: A-Ć | D-F | G-H | I-J | K | L-Ł | M | N-O | P-Q | R | S | Ś-V | W-Ż

Nazwisko, Nazwa Należy do grupy, zespołu
p/d Iriny Warszawskiego 
p/d Janusza Komana Ork.PRiTVSchulz Piotr
p/d Marcina Musicum 
p/d S.Rybarczyka BocianemSteczkowska Justyna
p/d W.ZALEWSKIEGO orkiestraróżni wykonawcy
p/d Zygmunta Kukli : OrkiestraSzade Basia
Pabian MariaZespół Jarosława Zawadzkiego
Pabian TomaszMillenium
Pabianek JarosławPNOUMATIK; Pnoumatik / Siła Dźwięku
Pabijan AleksandraGolec uOrkiestra
Pabisiak BartoszInkorporacja
Pabisiak PawełInkorporacja
Pabs J.Marc Bee
Paca TomaszKapołka Grzegorz
Pacanowski JakubEtno Funky Show Projekt; Little Wing
Pacanowski PawełRene Glaneau / Suchocki Tadeusz Orkiestra; Warzecha Ludmiła; Warzecha Ludmiła / Suchocki Tadeusz - Orkiestra; Warzecha Ludmiła / Suchocki Tadeusz Orkiestra; Warzecha Ludmiła / Suchocki Tadeusz Zespół; Zespół instrumentalny Warzecha Ludmiła Suchocki Tadeusz
Pacek JuliuszMałpa
Pacek SławomirBetley Paweł; Kowalewski Krzysztof; różni wykonawcy
Pacekr J.Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej
Pacelli GabrieleMATU
Pachelski DanielGosia Andrzejewicz; Nieustraszeni Łowcy Dżwięków; Stach Jagoda
Pachla KrzysztofJunior Stress; Kloc Grzegorz; SŁOMA - RAZEM
Pachla MichałMichał Czachowski
Pachlewska EwaZESPÓŁ PŁYTY JESTEŚ
Pachlowski-Poryecki JerzyParty Projekt Squad
Pacholski MarcinNorbi; Norbi / Iwan Tomasz / Świerczewski Piotr; NORBI / IWAN TOMEK / ŚWIERCZEWSKI PIOTR; Norbi / Saleta Przemek; Norbi / Świerczewski
Pacholski RobertDJ Ike
Pachołczyk Filip 
Pachołek RadosławAukso / Kryger Urszula / Cantorem Minores Wratislaviensis / Moś Marek; CANTORES MINORES WRATISLAVIENSES,ORKIESTRA AUKSO,MAREK MOŚ,M ACIEJ STUHR,URSZULA KRYGER,KATARZYNA MOŚ,SOPRANY CHÓRU PRZY UNIWERSYTECIE MUZYCZNYM FR. CHOPINA; Cantores Minores Wratislaviensis / AUKSO / Kryger Urszula; Cantores Minores Wratislaviensis / AUKSO / Kryger Urszula / Moś M. / Stuhr M. / Moś Marek; Kryger Urszula / Moś Katarzyna / Stuhr Maciej / Orkiestra AUKSO, Cantores Minores Wratislavienses, Warszawski Chór Chłopięcy: Dominik Karaszewski, Artur Liumanis, Samuel Tchorek, Piotr Dziedzic / Moś Marek; Kryger Urszula, Moś Katarzyna, Stuhr Maciej / Orkiestra AUKSO, Cantores Minores Wratislavienses, Warszawski Chór Chłopięcy: Dominik Karaszewski, Artur Liumanis, Samuel Tchorek, Piotr Dziedzic / Moś Marek; Moś Katarzyna / Aukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy / Moś Marek; Moś Katarzyna / Orkiestra Kameralna Miasta Tychy / Moś Marek; Orkiestra AUKSO, Cantores Minores Wratislavienses, Warszawski Chór Chłopięcy: Dominik Karaszewski, Artur Liumanis, Samuel Tchorek, Piotr Dziedzic Kryger Urszula, Moś Katarzyna, Stuhr Maciej Moś Marek; Orkiestra AUKSO, Cantores Minores Wratislavienses, Warszawski Chór Chłopięcy: Karaszewski Dominik, Liumanis Artur, Tchorek Samuel, Dziedzic Piotr Kryger Urszula, Moś Katarzyna, Stuhr Maciej Moś Marek
Pachowicz JerzyMamcarz Jerzy
Pachowicz Mirosław 
Pacini SilvioSUGABABES
Paciocha MarzenaChór Polskiego Radia w Krakowie, Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Krakowie Paciocha Marzena / Kusiewicz Piotr Orawska Małgorzata, Florencio Jose Maria Junior
Paciorek BeataCembrzyński Jerzy - Papież słowiański
Paciorek EwaMUZALINKI ENSEMBLE
Paciot PiotrPrzybielski Andrzej
Pacuda EwaPospieszalska Lidia
Pacuda KorneliuszThe Medley
Pacześniak JacekPectus
Paczka PaulinaBrathanki
Paczkowski GracjanSerial - GŁĘBOKA WODA
Paczkowski PawełFilm - Czas Serferów; Kaczy; LUXTORPEDA; Maleo; Owal Emcedwa
Paczkowski TadeuszSerial - GŁĘBOKA WODA
Padden PeterBiedrzyńska Adrianna
Paderewski MaciejArmanowska Małgorzata - sopran / Paderewski Maciej - fortepian; Armanowska Małgorzata - sopran / Paderewski Maciej- fortepian; Gadzina Tadeusz / Paderewski Maciej / Wilanów String Quartet; Gajewska Elżbieta - flet / Paderewski Maciej - fortepian; Gajewska Elżbieta - flet, Paderewski Maciej - fortepian; Hiolski Andrzej - baryton, Paderewski Maciej - fortepian; Hiolski Andrzej (baryton), Paderewski Maciej (fortepian); Olkiewicz Grzegorz - flet / Paderewski Maciej - fortepian; Olkiewicz Grzegorz / Paderewski Maciej; Paderewski Maciej - fortepian, Hiolski Andrzej - baryton
Padley William 
Padocka-Golda KatarzynaChór Kameralny Canzona (uprzednio Rutenika)
Padoł Szymon 
Padyasek JarosławD - BOMB
Page Nicholas 
Page Steven J 
Pahud Emmanuel 
Paice Michael Robert 
Paige Elaine Jill 
Paik Kun WooPaik Kun Woo - fortepian / Filharmonia Narodowa - Orkiestra / Wit Antoni; Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Paik Kun Woo Wit Antoni
Pająk JózefSteczkowska Justyna
Pająk KrzysztofDe Press; Przemyk Renata , Ya Hozna; Renata Przemyk; Steczkowska Justyna
Pająkówna-Jasman IrenaTeatr Muzyczny w Gdyni
Pajda BłażejIzrael
Pajda KatarzynaWESOŁE NUTKI
Pajek NorbertEwa Jach
Pakosiewicz Maria 
Pakosińska KatarzynaKABARET MORALNEGO NIEPOKOJU,ZESPÓŁ „GWIAZDA Z ZAGRANICY”,BAR TŁOMIEJ KRAUZ,SŁAWOMIR KAZULAK,PAWEŁ BOMERT,TOMASZ PFEIFFER, ANNA OZNER,ALEKSANDRA TROCZYŃSKA
Pakosz DariaBolter; No To Co
Pakulnis MariaBrak danych; Kossacz Band; Pakulnis Maria
Pakulski PawełTigra
Pakuszewski AlbertJary Band
Pakuszyński JarosławAbradab
Palacz DominikaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Paladiychuk YevgenAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
Palczewska AgnieszkaFilm - Lwy Westerplatte 1989-96; HISTORYCZNE KALENDARIUM DZIENNE; HISTORYCZNE KALENDARIUM DZIENNE - LWY WESTERPLATTE 1989 - 96
Palczewski Radosław Flinta Ewelina
Paleczny AgataPliwko Orkiestra
Paleczny Bogusławo. Paleczny Bogusław
Palicka KatarzynaHappy Pills
Palka AdamMikołajczyk Anna / Wierzbicka Anna / Iwaszkiewicz Julia / Machej Dariusz / Zdunikowski Adam / Palka AdamChór i Orkiestra Teatru BałtyckiegoFlorencio Jose Maria; Wierzbicka Anna / Leszek Skrla / Adam Palka / Jan Monowid / Jose Mar Ia Florencio,Chór I Orkiestra Opery Bałtyckiej; Wierzbicka Anna / Skrla Leszek / Palka Adam / Monowid Jan / Opera Bałtycka Chór i Orkiestra / Florencio Jose Maria; Zalasiński Mikołaj / Mikołajczyk Anna / Wierzbicka Anna / Iwaszkiewicz Julia / Machej Dariusz / Zdunikowski Adam / Pałka Adam / Florencio Jose MariaTeatr Bałtycki - Chór i Orkiestra
Palkiewicz JacekPIH
Palkiewicz ŁukaszHukos
Palkij JustynaAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy; AUKSO Chilly Gonzales Marek Moś; de Maistre Xavier / AUKSO orkiestra kameralna / Moś Marek; Kuls Aleksandra / Groblewski Ryszard / AUKSO orkiestra kameralna / Mos Marek; Lisiecki Jan / AUKSO orkiestra kameralna miasta Tychy / Moś Marek; Pires Maria Joao / AUKSO orkiestra kameralna miasta Tychy / Moś Marek; TEST 03 03 2014
Pall FranciszekBranny Przemysław; Rubik Piotr
Pallesen Else Marie Frank 
Palm MagdalenaSteczkowska Justyna
Palma AdamMaleńczuk Maciej; Miśkiewicz Dorota; Stępień Małgorzata
Palma Elio deQun Qun
Palmer D 
Palmer David Tracey 
Palmer SamuelBorkowski Jacek, Dykiel Bożena, Hanke Krzysztof, Jachowski Maciej, Nieśpielak Aleksandra, Niklińska Maria, Palmer Samuel, Samojlowicz Laura, Zienkiewicz Aleksandra; Palmer Samuel; Piskorz Jacek Zespół
Palmer Stewart 
Palmer TristanBass Medium Trinity
Palmowska Monikaróżni wykonawcy
Palonka UrszulaTGD ( Trzecia Godzina Dnia )
Paluch AleksandraSchola i Bracia Dominikanie
Paluch BeataCappella Gedanensis
Paluch DominikRejestracja koncertowa "Festiwal - Naprawdę
Paluch MaciejArs Nova / Subtilior Ensemble
Paluch PawełIvan i Delfin
Paluch StanoP.Bodnar; Pavol Bodnar & InterJazzional Band
Palusiński JacekAlergen
Paluszak ŁukaszBorixon; HDS; Hukos/Cira; MIUOSH; Peja; PMM
Paluszak ZofiaYoung Blood
Paluszkiewicz JanuszWasowski Jerzy
Paluszkin GrzegorzKobiety
Palyga BartłomiejSteczkowska Justyna
Pałasz KamilaTrzecia Godzina Dnia
Pałasz MarcinTrzecia Godzina Dnia
Pałaszewski PawełGdzie Ci kwiaty
Pałczan TomaszCHADA
Pałek JarosławDudek Ireneusz
Pałka MarcinMilcz Serce
Pałka AdriannaRadio Bagdad
Pałka AleksandraRadio Bagdad
Pałka BeataBem Ewa; Grechuta Marek; Krawczyk Krzysztof / Big Power Band; Rodowicz Maryla; Rynkowski Ryszard; Wodecki Zbigniew
Pałka KatarzynaLudofoniarze; Steczkowska Justyna
Pałkiewicz JacekŁysonżi
Pałkiewicz ŁukaszCira
Pałosz PaulinaCieślak i Księżniczki
Pałubska MałgorzataBalkan Sevdah; Sharena
Pałubski MichałTHE JOBERS; Żarówki
Pałucki ŁukaszHymn Parady Równości 2006
Pałus HenrykaCheruby Band - Bogdan Osiecki/Marek Pałus/Henryka Pałus/Maria Jędrysik/Bohdan Lizoń/Adam Niedzielin/Leszek Nowotarski/Grzegorz Piętak/Jurek Skalski/Marek Olma/Jakub Moroń/Michał Kuczera
Pałus MarekCheruby Band - Bogdan Osiecki/Marek Pałus/Henryka Pałus/Maria Jędrysik/Bohdan Lizoń/Adam Niedzielin/Leszek Nowotarski/Grzegorz Piętak/Jurek Skalski/Marek Olma/Jakub Moroń/Michał Kuczera
Pałys JacekAurora
Pałys JakubKowol Tomasz / Wójtowicz Mariusz; Ogłoza Krzysztof; Orzechowski Mariusz / Dereszowska Anna; różni wykonawcy
Panas AnnaPanas Anna; Tajfuny
Panas EwaTajfuny
Panasiewicz JerzySchola i Bracia Dominikanie
Panasiuk MonikaRaz Na Ludowo
Panasiuk PawełGolec uOrkiestra; Krawczyk Krzysztof; TSA
Pancerz MichałMIUOSH; Pokahontaz; Projektor
Panisello FabianPachlewski Artur
Pankiewicz FeliksHappy End; Hapy End; ZESPÓŁ HAPPY END
Pankiewicz MaciejCHOPIN DIED
Pankiw StepanOrkiestra św. Mikołaja
Panter S.G. 
Panuciak KrzysztofGrinholc Piotr
Panufnik AndrzejANDRZEJ PANUFNIK,EWA POBŁOCKA,ORKIESTRA FILHARMONII NARODOWE; Kamasa Stefan - altówka / Filharmonia Narodowa / Panufnik Andrzej; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie Panufnik Andrzej; Scottish Chamber Orchestra Wiłkomirska Wanda Panufnik Andrzej
Pańko ElżbietaCamerata Vistula; Chór Polskiego Radia, Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Krakowie Czepiel Wojciech; Chór Polskiego Radia, Radiowa Orkiestra Symfoniczna z Krakowa Radomska Dorota / Mitrosz Maria / Pańko Elżbieta,Minkiewicz Ryszard,Kusiewicz Piotr,Borowicz Janusz,Miryński Janusz,Tuleja Mieczysław Czepiel Wojciech, przyg.chóru Marek Kluza; Chór Polskiego Radia,Radiowa Orkiestra Symfoniczna w Krakowie / Czepiel Wojciech; Orkiestra Filharmonii Olsztyńskiej; Pańko Elżbieta - mezzosopran / Polska Orkiestra Radiowa / Michniewski Wojciech; Polska Orkiestra Radiowa Pańko Elżbieta - mezzosopran Michniewski Wojciech; Radiowa Orkiestra Symfoniczna z Krakowa, Chór Polskiego Radia Tuleja Mieczysław / Radomska Dorota / Mitrosz Maria / Pańko Elżbieta, Minkiewicz Ryszard, Kusiewicz Piotr, Borowicz Janusz, Miryński Janusz Czepiel Wojciech / Marek Kluza ( przyg.chóru ); Radomska Dorota / Mitrosz Maria / Pańko Elżbieta / Minkiewicz Ryszard / Kusiewicz Piotr,Borowicz Janusz,Miryński Janusz,Tuleja Mieczysław / Chór Polskiego Radia, Radiowa Orkiestra Symfoniczna z Krakowa / Czepiel Wojciech, przyg.chóru Marek Kluza; Urszula Kryger
Pańko MałgorzataChór Kameralny Canzona (uprzednio Rutenika); Kłosińska Izabella / Trylnik Katarzyna / Cortes Joanna / Polska Orkiestra Radiowa / Borowicz Łukasz; Pańko Małgorzata / Kruszewski Adam / Ruciński Artur / Bartmiński Rafał, Knetig Jerzy, Kur Krzysztof, Łukomski Remigiusz, Kłosińska Izabella, Trylnik Katarzyna, Cortes Joanna / Chór Polskiego Radia, Polska Orkiestra Radiowa / Borowicz Łukasz; Polska Orkiestra Radiowa; Polska Orkiestra Radiowa Kruszewski Adam, Ruciński Artur, Łukomski Remigiusz, Kłosińska Izabella, Trylnik Katarzyna, Cortes Joanna Borowicz Łukasz; Sędzia Dread; Soloviy Sofia / Pańko Małgorzata / Szlenkier Tadeusz / Kröner Alexander, Lhote Lionel, Gierlach Wojciech, Łukomski Remigiusz, Deiber Paul-Emile / Chór Polskiego Radia, Camerata Silesia, Polska Orkiestra Radiowa / Borowicz Łukasz; Zespoł pod dyrekcją Łukasza Borowic; Zespół Solistów WOK / Sinfonietta Warszawska / Bumann Kai
Pańków TomaszŁyczacza
Państwowa Opera BałtyckaOpera Bałtycka - Orkiestra / Wierzbicka Anna / Florencio Jose Maria; Viletic Janja / Misiuda Bartek / Witchold Wiard / Florencio Jose Maria / Oekiestra Opery Gdyńskiej; Wierzbicka Anna / Leszek Skrla / Adam Palka / Jan Monowid / Jose Mar Ia Florencio,Chór I Orkiestra Opery Bałtyckiej; Wierzbicka Anna / Mikołaj Zalasiński / Paweł Skołuba / Balet, Chór I Orkiestra Opery Bałtyckiej,Jose Maria Florencio; Wierzbicka Anna / Skrla Leszek / Palka Adam / Monowid Jan / Opera Bałtycka Chór i Orkiestra / Florencio Jose Maria; Zalasiński Mikołaj / Mikołajczyk Anna / Wierzbicka Anna / Iwaszkiewicz Julia / Machej Dariusz / Zdunikowski Adam / Pałka Adam / Florencio Jose MariaTeatr Bałtycki - Chór i Orkiestra
Papa Gonzo AndrzejAida & Max Klezmer Band; Bizoń M / Bednarz B; Bizoń Marta; Bizoń Marta / Bednarz Beata / Matejczyk Kat / Stefańska Anna / Chudek Olek / Brachun Ewa / Szwajlik Ewa / Gadowski Artur / Papa Andrzej / Gonzo, Jurewicz Rafał; Bizoń Marta / Bednarz Beata / Matejczyk Kat / Stefańska Anna, Chudek Olek, Brachun Ewa, Szwajlik Ewa, Gadowski Artur, Papa Andrzej, Gonzo, Jurewicz Rafał; Bizoń Marta / Bednarz Beata / Matejczyk Katarzyna / Serafińska Anna; Bizoń Marta / Bednarz Beata / Matejczyk Katarzyna / Serafińska Anna / Chludek Ola/Brachuń Ewa/Szwajlik Ewa/Gadowski Artur/Papa-Gonzo Andrzej/Jurewicz Rafał/Gospel Singers; chór i Gospel Singers; Gaertner Katarzyna; Gonzo-Papa Andrzej; Gospel Singers / Jurewicz Rafał / Gang Olsena / Papa Gonzo Andrzej / Gadowski Artur / Szwajlik Ewa / Brachun Ewa / Chludek Ola / Serafińska Anna / Matejczyk Katarzyna / Bednarz Beata / Bizoń Matra
Papadopoulos ChristosAnthimos Apostolis; Apostolis Anthimos & Friends
Papała BożenaLubrano Natalia; Mirowska Katarzyna; Porczyk Bartosz; Steczkowska Justyna
Papatkar SandeshCzachowski Michał
Pape ReneMace Amanda / Braun Lioba / Silvasti Jorma / Pape René / Sinfonietta Cracovia, Chór Filharmonia Narodowa / Kord Kazimierz
Papendieck ChristopherJean Michel Jarre
Papian HasmikCHÓR FILH. KRAKOWSKIEJ I WOSPR W KATOWICACH, HASMI; HASMIK PAPIAN,CHÓ. FILH. KRAKOWSKIEJ I WOSPR W KATOWICACH DY R. A.WITT; STĘPIEŃ JADWIGA; WOSPRiT
Papiernik MałgorzataSaktura Marcin
Papierska AgnieszkaOrkiestra Teatru Muzycznego Roma
Papierska Kaja 
Papla PaulaTrzy Słowa
Pappalardi FelixClapton, Collins, Pappalardi/ Clapton, Collins, Pappalardi; The Cream
Paprocki BogdanBetley-Sieradzka Bożena / Paprocki Bogdan / Skulski Florian / Chór i Orkiestra PR w Krakowie / Przybylski Janusz; Chór I Orkiestra Teatru Wielkiego; Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego - Opery Narodowej Hiolski Andrzej - baryton, Paprocki Bogdan - tenor, Kossowski Edmund - bas, Słonicka Halina - sopran, Szczepańska Krystyna - mezzosopran, Nikodem Zdzisław - tenor Rowicki Witold; Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego w Warszawie Hiolski Andrzej, Paprocki Bogdan, Ładysz Bernard, Słonicka Halina Rowicki Witold; Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego-Opery Narodowej Nikodem Zdzisław - tenor, Hiolski Andrzej - baryton, Paprocki Bogdan - tenor, Kossowski Edmund - bas, Słonicka Halina - sopran, Szczepańska Krystyna - mezzosopran Rowicki Witold; Chór Żeński i Orkiestra Teatru Wielkiego w Warszawie Ruśkiewicz Janina - sopran, Paprocki Bogdan - tenor Wicherek Antoni; Filharmonia Narodowa - Orkiestra Paprocki Bogdan - tenor Semkow Jerzy; Filharmonia Narodowa - Orkiestra Szczepańska Krystyna - mezzosopran / Paprocki Bohdan - tenor Semkow Jerzy; Filharmonia Sudecka - Orkiestra; Hiolski Andrzej-baryton / Paprocki Bogdan -tenor/ Kossowski Edmund - bas, Słonicka Halina - sopran, Szczepańska Krystyna - mezzosopran, Nikodem Zdzisław-tenor / Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego-Opery Narodowej / Rowicki Witold; Majak Antoni / Słonicka Halina / Paprocki Bogdan / Hiolski Andrzej, Nikodem Zdzisław, Ładysz Bernard / Filharmonia Narodowa - Chór i Orkiestra / Górzyński Zdzisław; Majak Antoni / Słonicka Halina / Paprocki Bogdan, Hiolski Andrzej, Nikodem Zdzisław, Ładysz Bernard / Filharmonia Narodowa - Chór i Orkiestra / Górzyński Zdzisław; Orkiestra Filharmonii Narodowej Paprocki Bogdan - tenor Semkow Jerzy; Orkiestra Filharmonii Narodowej Paprocki Bogdan Semkow Jerzy; Orkiestra Filharmonii Narodowej Paprocki Bogdan-tenor Rezler Arnold; Orkiestra Filharmonii Narodowej w Warszawie Paprocki Bogdan Rezler A.; Orkiestra i Chór Teatru Wielkiego w Warszawie, Chór Teatru Wielkiego w W-wie Słoniowska Halina, Paprocki Bogdan, Kossowski Edmund, Nieman Barbara, Hiolski Andrzej, Pawlak Edward Górzyński Zdzisław; Orkiestra Opery Warszawskiej Paprocki Bogdan Semkow Jerzy; Orkiestra Polskiego Radia i TV Paprocki Bogdan Rachoń Stefan; Orkiestra Polskiego Radia Paprocki Bogdan - ( tenor ) Rachoń Stefan; Orkiestra Polskiego Radia Paprocki Bogdan - tenor Rachoń Stefan; Orkiestra Polskiego Radia Paprocki Bogdan Rachoń Stefan; Orkiestra Polskiego Radia Paprocki Bogdan-tenor, Słonicka Halina-sopran Rachoń Stefan; Orkiestra Polskiego Radia Paprocki Bohdan Rachoń Stefan; Orkiestra Polskiego Radia w Krakowie Paprocki Bogdan - tenor Straszyński Andrzej; Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie Paprocki Bogdan Rowicki Witold; Orkiestra Polskiego Radia Żylis-Gara Teresa / Paprocki Bohdan Rachoń Stefan; Orkiestra PR i TV Paprocki Bogdan - tenor Rachoń Stefan; Orkiestra PRiTV w Warszawie Hiolski Andrzej / Paprocki Bogdan / Lipiński Pola / Betley-Sieradzka Bożena / Brun-Barańska Bożena / Ładysz Bernard / Artemska Beata Kamirski Włodzimierz; Orkiestra Symf.Filh.Narodowej Paprocki Bogdan-tenor Semkow Jerzy; Orkiestra Symfonicza Filharmonii Narodowej Paprocki Bogdan Semkow Jerzy; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej Paprocki Bogdan - tenor; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej Paprocki Bogdan - tenor Rezler Arnold; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej Paprocki Bogdan Semkow Jerzy; Orkiestra Teatru Wielkiego Paprocki Bogdan - tenor Rowicki Witold; Orkiestra Teatru Wielkiego w Warszawie Paprocki Bogdan - tenor Rowicki Witold; Orkiestra Teatru Wielkiego w Warszawie Paprocki Bogdan Rowicki Witold; Paprocki Bogdan - tenor / Filharmonia Narodowa / Rezler Arnold; Paprocki Bogdan - tenor / Filharmonia Narodowa / Semkow Jerzy; Paprocki Bogdan - tenor / Mróz Leonard Andrzej - bas / Woytowicz Stefania- sopran / Filharmonia Narodowa - Chór i Orkiestra / Rowicki Witold; Paprocki Bogdan - tenor / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Paprocki Bogdan - tenor / Orkiestra Polskiego Radia w Krakowie / Straszyński Andrzej; Paprocki Bogdan - tenor / Orkiestra Teatru Wielkiego / Rowicki Witold; Paprocki Bogdan - tenor / Szczepańska Krystyna - alt / Filharmonia Narodowa / Semkow Jerzy; Paprocki Bogdan - tenor / Teatr Wielki - Orkiestra / Rowicki Witold; Paprocki Bogdan / Filharmonia Narodowa / Rezler Arnold; Paprocki Bogdan / Filharmonia Narodowa / Semkow Jerzy; Paprocki Bogdan / Filharmonii Narodowa / Rezler Arnold; Paprocki Bogdan / Kossowski Edmund / Teatr Wielki Chór i Orkiestra / Rowicki Witold; Paprocki Bogdan / Orkiestra Opery Warszawskiej / Semkow Jerzy; Paprocki Bogdan / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Paprocki Bogdan / Orkiestra Polskiego Radia i TV / Rachoń Stefan; Paprocki Bogdan / Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie / Rachoń Stefan; Paprocki Bogdan / Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie / Rowicki Witold; Paprocki Bogdan / Orkiestra Symfoniczna / Markowski Andrzej; Paprocki Bogdan / Orkiestra Teatru Wielkiego w Warszawie / Rowicki Witold; Paprocki Bogdan / Słonicka Halina / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Paprocki Bogdan / Szczepańska Krystyna / Filharmonia Narodowa / Semkow Jerzy; Paprocki Bogdan / Żylis-Gara Teresa / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Paprocki Bogdan,Orkiestra Teatru Wielkiego,Rowicki Witold; Paprocki Bogdan-tenor / Filharmonia Narodowa / Semkow Jerzy; Paprocki Bogdan-tenor / Słonicka Halina-sopran / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Paprocki Bohdan / Filharmonia Narodowa / Semkow Jerzy; Paprocki Bohdan / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Ruśkiewicz Janina - sopran / Paprocki Bogdan - tenor / Chór Żeński i Orkiestra Teatru Wielkiego w Warszawie / Wicherek Antoni; Słonicka Halina / Paprocki Bogdan / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Teatr Wielki w Warszawie - chór i orkiestra Biriucov Lada / Encinas Ignacio / Paprocki Bogdan - (wszyscy śpiew) Kasprzyk Jacek; Teatru Wielki w Warszawie - Orkiestra Paprocki Bogdan Rowicki Witold; WOSPR; Żylis-Gara Teresa / Paprocki Bohdan / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan
Papst ŁukaszBartbass; KRAFCY
Paradowska AnnaParadowska A & Myska J
Paradowska DorotaGospel Rain
Paradowski DariuszOrkiestra Warszawskiej Opery Kameralnej Paradowski Dariusz Graca Zbigniew; Orkiestra Warszawskiej Opery Kameralnej Paradowski Dariusz, Kurowska Agnieszka Graca Zbigniew; Paradowski Dariusz / Kurowska Agnieszka / Orkiestra Kameralna Warszawskie Opery Kameralnej / Graca Zbigniew; Paradowski Dariusz / Kurowska Agnieszka / Orkiestra Warszawskiej Opery Kameralnej / Graca Zbigniew; Paradowski Dariusz / Orkiestra Warszawskiej Opery Kameralnej / Graca Zbigniew; Preisner Zbigniew
Paradzińska JudytaParadzińska Judyta; Paradzińska Judyta / Misiorowska Grażyna
Parafiniuk Robert 
Para-Piekarski LilianaPliwko Orkiestra
Paraska PawełZacier
Parasol RykardaHeart & Soul; Made In Poland; Parasol Rykarda
Paraszkiewicz KrystynaWrocławski Dzwon Grzesznika
Paratore AnthonySWR Rundfunkorchester Kaiserslautern / Nowak Grzegorz
Paratore JosephSWR Rundfunkorchester Kaiserslautern / Nowak Grzegorz
Parchem WojciechMusicae Antique Collegium Varsoviense Stawarz Liliana
Pardo MariuszHunter
Pareschi Antonella LimaAlcione
Pareschi GiancarloAlcione
Paricelli JohnMożdżer Leszek / Główczewski Jerzy / Nordenstam Stina / Paricelli John
Parillaud-Jarre AnneJarre Jean-Michel
Paris AlainNarodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Paris Alain; NOSPR Paris Alain
Paris TitoJopek Anna Maria
Park Michael James 
Parker AnthonyBeatowsky
Parker BruceParker Bruce / Dolnikova Teona
Parker FrankMaciej Fortuna Trio; Strug Adam
PARKER MACEOMaceo Parker; Maceo Parker & All the King`s Men
PARKER RAY ERSKINENILS LANDGREN & JOE SAMPLE
Parker ScottKukulska Natalia
Parker Stuart E 
Parker Thomas Arthur 
Parks AaronMonika Borzym
Parlan HoraceUrbaniak Michał; Urbaniak Michał Quartet
Parnell Phil 
Parol JacekChór i Orkiestra Opery Narodowej Parol Jacek / Kruszewski Adam / Hossa Iwona, Lubańska Anna, Szmyt Krzysztof, Stachura Dariusz, Nowacki Piotr, Toczyska Stefania, Macias Zbigniew, Tesarowicz Romuald, Zwierko Agnieszka Kaspszyk Jacek; Parol Jacek / Kruszewski Adam / Hossa Iwona / Lubańska Anna, Szmyt Krzysztof, Stachura Dariusz, Nowacki Piotr, Toczyska Stefania, Macias Zbigniew, Tesarowicz Romuald, Zwierko Agnieszka / Chór i Orkiestra Opery Narodowej / Kaspszyk Jacek; Toczyska Stefania / Stachura Dariusz / Nowacki P / Macias Zbigniew / Parol J / Teatr Wielki - Orkiestra i Chór / Kasprzyk Jacek
Parol MariuszRapa Avis
Parolari RetoReto Parolari
Paroń MilenaSkrzynecka Katarzyna
Parowicz JakubSADOWSKA MARIA
Parr Stephen 
Parricelli JohnDanielsson Lars; Danielsson Lars / Możdżer Leszek / Parricelli John / Harland Eric; Danielsson Lars, Możdżer Leszek, Eick Mathias, Parricelli John, Harland Eric; Kwintet Larsa Danielssona; L. Danielsson; Lars Danielsen; LARS DANIELSSON & LESZEK MOĹ»DZER; Możdżer Leszek; Zespół Larsa Danielssona Danielsson Lars, Możdżer Leszek
Parry (Godfrey David) Martin 
Partis Lee Valentine 
Partyka AdamHarmonijkowy Atak
Partyka AnnaDzieci z udziałem Ewy Bem i Grzegorza Turnaua
Partyka ArturMalina Band
Partyka Edward AnthonyConcept Art. Orch. Katowice
Partyka JakubFunny Hippos; Various Artists
Partyka KarolMarla Cinger
Partyka KrzysztofMakiewicz Cezary , Kotlersi
Partyka MichałPolska Orkiestra Radiowa, Chór Filharmonii Narodowej Tolstoy Pavlo, Teliga Aleksander, Biegas Ewa, Makówka Agnieszka, Partyka Michał, Gierlach Robert, Warmijak Tomasz Borowicz Łukasz
Parzel ParzelKaeN
Parzychowski IreneuszRybieości
Parzyński WaldemarAndrzejczak Felicjan; Karolak Wojciech; Zaucha Andrzej
Pasborg StefanStańko Tomasz
Pasek MirosławCyz Piotr; Kulig Joanna; Treter Anna
Pasek PawełKAT&ROMAN KOSTRZEWSKI
Pasek WojciechAnaconda
Pasiecki PawełBe Free; Korpanty Tom
Pasiecznik NataliaNFM Wrocławska Orkiestra Barokowa Thiel Jarosław; Pasiecznik Natalia - fortepian; Pasiecznik Olga - sopran / Pasiecznik Natalia - fortepian, Strahl Tomasz - wiolonczela; Pasiecznik Olga - sopran, Pasiecznik Natalia - fortepian, Strahl Tomasz - wiolonczela; Pasiecznik Olga / Pasiecznik Natalia
Pasieka PawełBe Free; Korpanty Tomasz
Pasierowska-Kołodziej Elżbieta 
Pasikowski WojciechFedorowicz Jacek
Pasiński MaciejSIRRAH
Pasowicz KrzysztofKarawana
Passaroto Jesuina NoronhaAlcione
Passowicz KrzysztofRosemary`s Kids; SIRRAH
Pasternak AndrzejCappella Gedanensis
Pasternak ŁukaszK. Fteraś/M. Kulenty/M. Jaros/M. Stach
Pasternak MarcinVespa
Pastewska NataliaPastewska Natalia
Pastorczak BarbaraBlejzyk Jan
Pastuszak PawełPastuszak Paweł / zespół p/k Andrzeja Zaryckiego
Pastuszenko RafałHAMAK BAND
Pastuszka MariuszMissio Musica
Pastuszka MartynaARTE DEI SUONATORI
Pastuszko DorotaBabsztyl
Pastuszko PaulinaBabsztyl
Pastuś GrażynaSotto Voce - Polska Orkiestra Salonowa / Olkiewicz Grzegorz
Paszcz RafałKasprzyk Krzysztof
Paszczyk MichałŻarówki
Paszek KrzysztofPietrzak Jan
Paszek WojciechPsio Crew
Paszke AnnaATLANTYDA
Paszko GrzegorzArs Nova / Urbaniak Jacek; Musicae Antiquae Collegium Vaarsoviense / Kłosiewicz Władysław; Nowak Apolonia / Ars Nova / Urbaniak Jacek
Paszko LeszekAlex Band; Alex Band / Eleni; Eleni; Gąssowski Wojciech; Szymański M.; Vox; Zaucha Andrzej
Paszko WiesławZespół Jarosława Zawadzkiego
Paszkowska DariaWESOŁE NUTKI
Paszkowski WojciechChór I Orkiestra Polskiego Radia; Chór i Orkiestra Teatru Muzycznego ROMA; Fedorowicz Jacek; Górny Z / Young Band; Paszkowski Wojciech; Rinn Danuta; Rodowicz Maryla
Paszula IgorHurt
Paśko TomaszMillenium
Paśko WitoldPectus
Patent Pat2Cztery7
Pater ArkadiuszPampeluna
Pater BeataDeuter
Pater JanuszFilm - DUŻE ZWIERZĘ; Korzeniowski Abel; Music for drama Abel Korzeniowski 2005; Spektakl Kafka - Franzobel Teatr Ludowy Kraków 2001 r. Reż. Tomasz Wysocki
Paternostro RobertDonat Zdzisława
Paterski JerzyJurek Paterski C. Club
Paterson Foss 
Patoka BartoszChoszczyk Dorota
Patoka TomaszZipera
Patricio DomingoMichał Czachowski
Patryk MajaCappella Gedanensis
Patrzałek MarekWały Jagiellońskie
Patt Patryk  
Patynowski RafałCembrzyński Jerzy - Papież słowiański
Pauka MałgorzataZespół Jarosława Zawadzkiego
Pausgen PierreMuniak Janusz
Pavicic DaliborLipnicka Anita; Lipnicka Anita & Porter John
Pavilionis Dainius 
Pavlik MarkusWOSPR / Wit Antoni
Pavlou Louis 
Pawcio Staszel PawełBrathanki
Pawelec BartoszDebet
Pawelec Grzegorz 1 Milion Bułgarów; Brathanki
Pawelska AleksandraBauagan Mistrzów; Hemp Gru; Junior Stress; Junior Stress/Bob One/GrubSon; Natural Dread Killaz; Olamonola & Madmike; Wayne Lotek
Pawelski GrzegorzMizemor
Pawelski KonstantyAlex Band
Pawełczak JacekTeatr Wielki w Łodzi - Chór i Orkiestra Sułkowski Piotr / Zawiślak-Dolny Bożena / Biegun Andrzej / Sobierajski Adam / Budner Iwona / Kochan-Dziwisz Małgorzata / Krznowaka Katarzyna Pawełczak Jacek
Pawełczyk Maciej 
Pawełek ŁukaszBethesda
Pawełko JerzyGrupa Bluesowa Stodoła
Pawełoszek Edytaróżni wykonawcy
Pawikowska MagdalenaRejestracja koncertowa "Festiwal - Naprawdę
Pawlaczek Grzegorz 
Pawlak AgnieszkaFlint
Pawlak AndrzejPHFNG
Pawlak AnnaMalewicz-Madey Anna
Pawlak ArturN`Joy
Pawlak EdwardChór I Orkiestra Polskiego Radia; Orkiestra i Chór Teatru Wielkiego w Warszawie, Chór Teatru Wielkiego w W-wie Słoniowska Halina, Paprocki Bogdan, Kossowski Edmund, Nieman Barbara, Hiolski Andrzej, Pawlak Edward Górzyński Zdzisław; Orkiestra Polskiego Radia Lupertowicz Zofia, Ochman Wiesław, Kossowski Edmund, Pawlak Edward, Banaszczyk Eugeniusz, Młynarski Robert, Mirecka Jadwiga, Góralski Jan, Pawluk Lesław, Madaliński Lech, Borowski Henryk - narrator Rachoń Stefan
Pawlak GrzegorzJoel Dancyger
Pawlak IgorHORYZONTY
Pawlak ŁukaszNemezis; Nemezis meets Zenial
Pawlak MarekDżamble
Pawlak MikołajAcid Drinkers; Arka Noego; Pospieszalscy Rodzina
Pawlak SławomirBrenda Walsh; Funk Me Hard
Pawlak SzymonFabryka
Pawlak TomaszKlupś Sławomir i Orkiestra Atlantydy; Mechanicy Szanty; Orkiestra Atlantyda / Grupa Atlant
Pawlata JustynaSkowyt
Pawlenko GrzegorzBabsztyl
Pawlica MarcinRahim PFK Kompany
Pawlicka DominikaWrocławska Orkiestra Barokowa Thiel Jarosław
Pawlicka MonikaKomorowski Piotr
Pawlicki AntoniDżentelmeni
Pawlicki SzymonPawlicki Szymon - recytacja / Malanowicz Jarosław - organy / Schola Cantorum Gedanensis / Łukaszewski Jan; Schola Cantorum Gedanensis Malanowicz Jarosław - organy / Pawlicki Szymon - recytacja Łukaszewski Jan; Schola Cantorum Gedanensis Pawlicki Szymon - recytacja, Malanowicz Jarosław - organy Łukaszewski Jan
Pawlik A.Dąbrowski Andrzej; Kabaret Elita
Pawlik Andrzej2+1; Niebiesko-Czarni; Wolna Grupa Bukowina
Pawlik BeataTeatr Powszechny / Teatr Komedia
Pawlik BronisławFedorowicz Jacek; KABARET STARSZYCH PANÓW; Kabaret Starszych Panów / Pawlik Bronisław; Pawlik Bronisław / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Pawlik Bronisław / Wasowski Jerzy; Pawlik Bronisław / Wasowski Jerzy / Przybora Jeremi; Pawlik Broniśław / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy / Pawlik Bronisław; Wasowski Jerzy; Wasowski Jerzy / Pawlik Bronisław / Przybora Jeremi
Pawlik HannaLachowicz Jacek
Pawlik JózefinaLachowicz Jacek
Pawlik KrzysztofKabaret Strzały z Aurory
Pawlik MarkusNarodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Pawlik Markus - fortepian Pawlik Markus - fortepian Wit Antoni; Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Pawlik Markus - fortepian Wit Antoni; Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Pawlik Markus Wit Antoni; NOSPR Pawlik Markus (p) Wit Antoni; NOSPR Pawlik Markus Wit Antoni; Pavlik Markus / WOSPR / Wit Antoni; Pawlik Markus - fortepian / WOSPR / Wit Antoni; Pawlik Markus / WOSPR / Wit Antoni; Pawlik Markus/NOSPR/Wit Antoni; WOSPR Pavlik Markus Wit Antoni
Pawlik MarlenaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Pawlik PawełPiekutowska Patrycja - skrzypce / Pawlik Paweł - fortepian
Pawlik StanisławRybotycka Beata
Pawlik-Cofta Dominika 
Pawlikowska BeataMalina Band
Pawlikowski AdamFilharmonia Narodowa / Pawlikowski Adam-okaryna; Filharmonia Narodowa -Orkiestra; Orkiestra Filharmonii Narodowej Pawlikowski Adam-okaryna; Pawlikowski A. - okaryna / Filharmonia Narodowa; Pawlikowski Adam - okaryna / Filharmonia Narodowa; Pawlikowski Adam - okaryna / Filharmonii Narodowej; Pawlikowski Adam / Filharmonia Narodowa; Pawlikowski Adam-okaryna / Filharmonia Narodowa; Pawlikowski Adam-okaryna / Filharmonia Narodowa / brak danych; Pawlikowski Adam-okaryna / Filharmonii Narodow
Pawlikowski AndrzejObstawa Prezydenta
Pawlikowski BogdanDylewski Andrzej
Pawlina BłażejBlue Sounds
Pawlina PawełKroner Cirkus
Pawlisz LeszekChór Psalmodia Papieskiej Akademii Teologicznej
Pawliszewski MichałOptimystic
Pawluk ZiemowitThe Analogs
Pawlukiewicz AndrzejDaniec Marcin; Krok Tadeusz; Lubomski Mariusz; Piasecki K; Piaseczny Andrzej; Rynkowski Ryszard; Schuberth R.,Wały Jagiellońskie; Sikorowski Andrzej; Szafran Lora; Święta, Święta; Wały Jagiellońskie
Pawluśkiewicz MariaWasowski Jerzy
Pawłak PiotrSowiński Tomek And The Collective Improvisation Group
Pawłowska AlicjaBAUER ANDRZEJ
Pawłowska DariaFilm - Bandyta
Pawłowska Foks MonikaLove System
Pawłowska HaniaMiennta; Trzecia Godzina Dnia
Pawłowska KingaFilm - Bandyta
Pawłowska LiwiaOrkiestra Teatru Muzycznego Roma
Pawłowska MagdalenaJaskółke Sławek; Jaskułke; Jaskułke Sławomie Trio / Hanseatica Chamber Orchestra; Jaskułke Sławomir; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra /; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra / Jaskułke Sławomir; Jaskułke Sławomir Trio / Hanseatica Chamber Orchestra
Pawłowska MariaPawłowska Maria / Słowiński Zdzisław; Pawłowska Maria, Słowiński Zdzisław; Wasowski Jerzy
Pawłowska Mirosława 
Pawłowska SylwiaDeus Meus; DEUS MEUS / POSPIESZALSKA LIDKA; Pospieszalska Lidia / Deus Meus; Pospieszalska Lidka; Pospieszalska Lidka / Deus Meus
Pawłowska ViolaTrzecia Godzina Dnia
Pawłowski ZbigniewKult
Pawłowski AleksanderKamienne Ogrody
Pawłowski BogdanFARBEN LEHRE; Film - Bandyta
Pawłowski JarosławCollegium Vocale Bydgoszcz/ Kwartet Pomorski; GRAŻYNA NITA,BERNARD PYRZYK,KWARTET POMORSKI
Pawłowski KamilAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
Pawłowski KarolKobiety; Kobiety / Nawrocki Grzegorz / Lasocka Anna; Kobiety Nawrocki Grzegorz, Lasocka Anna; Kobiety Nawrocki Grzegorz, Lasocka Anna Nawrocki Grzegorz, Lasocka Anna; Nawrocki Grzegorz / Lasocka Anna; Olszewski Tomasz; Steczkowska Justyna
Pawłowski KrzysztofJaskółke Sławek; Jaskułke; Jaskułke Sławomie Trio / Hanseatica Chamber Orchestra; Jaskułke Sławomir; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra /; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra / Jaskułke Sławomir; Jaskułke Sławomir Trio / Hanseatica Chamber Orchestra; Kobiety
Pawłowski MaciejAdamski Krzysztof; Błażejczyk Danuta; Błażejczyk Danuta / Kuklińska Ewa; Bzdawka Jan; Bzdawka Jan / Węgrzynowska Joanna; GEISLEROVA-KRUME DENISA; Geislerowa-Krume Denisa / Zespół Teatru Powszechnego w Radomiu; Janczak Paulina; Łaska Katarzyna; Orkiestra Teatru Muzycznego Roma; Respondek Krzysztof; Teatr Powszechny / Teatr Komedia; Węgrzynowska Joanna
Pawłowski RomanFilm - Bandyta
Pawłowski SzymonCappella Gedanensis
Pawski MiłoszBanshee
Paxman MichaelKAMEN NICK
Payne Douglas 
Payne John Wilfred 
Payne Tammy 
Payne Vlahoyiannis MariaFAT BURNING STEP
Paz PauloJopek Anna Maria
Pazgan PawełFilm - Marzenia do spełnienia (serial)
Paziewski JacekGlamour DJ`s
Paziewski WaldemarBlimp
Pazura CezaryPazura Cezary
Pazura RadosławMalina Band; Pazura Radosław
Pazurek MateuszALAYA
Pazurkiewicz WojciechChupacabras; Film - Klajmax; ID; Magazyn LAMPA
Pączkowski ArkadiuszPono
Pączkowski DariuszRybieości; S.O.S.
Peacock GaryGarbarek Jan; Kasabian Rosario Dawson
Peake Julian Ashley 
Peake Richard George 
Pearce Earnestine 
Pearce Richard 
Pearls Cultured 
Pearson Johnny 
Pearson Leo 
Pechlak TomaaMolesta Ewenement
Pechlak TomasOrion; Sokół i Marysia Starosta; Wich
Peclowa Anna Sexbomba
Pecyna FilipPeja
Pedersen Asger NordtorpKondrak Jan
PEDERSEN WENDY 
Peek Daniel 
Peek Daniel Milton 
Peek MarianCappella Gedanensis
Peeters BartRegi
Pegza PatrykBoys
Pehlivanian GeorgeMaisky Mischa / WOSPR / Pehlivanian George
Peiker MichałKaraplios & Dewódzki; Karaplios Kaja; Karaplios Kaja / Dewodzki Jacek; Kasprzyk Magda; Oregano; Revolucja; Train De Luxe
Peire PatrickCollegium Instrumental de Bruges Podleś Ewa Peire Patrick
Peisert KarinaMaria Pomianowska i przyjaciele
Peixoto Joao LourencoBrown Carlinhos
Pek MarianCappella Gedanensis
Peka JadwigaDługosz Łukasz
Pelanconi Michael 
Pelasie - zespoł dziecęcyMy z Lublina
Pella HenrykNowa Grupa; Szlązak Cezary
Pellon Oscar Luiz Werneck/ / Ney Matogrosso
Pelt JeremyŚmietana Jarosław
Pełka AdrianHetman
Pełka AlinaPudło Paweł
Pełka KrzysztofKapela Ze Wsi Warszawa
Pełka MarianKapela Ze Wsi Warszawa
Pełka RobertLove de Vice
Pełkowski PawełDe Mono
Pena Francisco 
Pencheff L.A.Bass Medium Trinity
Pencheff PBass Medium Trinity
PENDER LEE 
Peniston George Andrew 
Penkalla MałgorzataJoanna Halszka Sokołowska
Penkała PiotrBrzeziński Wojciech; Debet; Ice Machine; Muariolanza; Nieperwersyjni; różni wykonawcy; Stępniak-Wilk Barbara
Pensola MinnaRoyal String Quartet
Pentcheva MarianaChór i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej Pentcheva Mariana, Porta Gustavo, Siwek Rafał, Giannattasio Carmen Kaspszyk Jacek
Pentony Maya NiamhNeo Retros
Pentony Natalya SinadNeo Retros
Pepol MarcinKarolina Skrzyńska
Peppe Daniel Matthew 
Peradzyńska MariaChopin Symphony Jazz Project Perliński Paweł, Thomas Marc, Majewski Robert; Warsaw Paris Jazz Quintet
Perales RaulMATU
Perch NeilVavamuffin
Perdzyńska-Filip Maria 
Pereira Cassio Barbosa CalazansBrown Carlinhos
Pereira Luciano Barbosa CalazansBrown Carlinhos
Pereira Ney de Souza/ / Ney Matogrosso
Perek DanielLizar; Wasik Jarosław
Perera DuaneDKA
Peres MarcelPeres Marcel głos / Camerata Silesia / WOSPR / Kasprzyk Jacek
Pereświet-Sołtan AleksandraChoszczyk Dorota; Eo Nomine
Pereyre C.A.Serial - GŁĘBOKA WODA
Perfido PeterNicolas Simion
Pergamenschikow BorisNarodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Pergamenshikov Boris Wit Antoni
Pergamenszczikow BorisNarodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Pergamenszczikow Borys Wit Antoni; Pergamenszczikow Boris / WOSPR / Wit Antoni; Pergamenszczikow Borys / WOSPR / Wit Antoni; Pergamenszczikow Borys-wiolonczela / WOSPR / Wit Antoni; Pergamenszikow Borys - wiolonczela / WOSPR / Wit Antoni; WOSPR Pergamenszikow Borys - wiolonczela Wit Antoni
Peris AlexanderKRIST VAN D
Perkins Jonathan Patrik 
Perkman AndrzejChodakowska Anna; Cisło Witold / Liszowska Joanna / Łapiński Dariusz / Perkman Adam; Cisło Witold, Liszowska Joanna, Łapiński Dariusz, Perkman Adam; Cisło,Łapiński,Perkman; Engineers Band
Perko JukkaJazz Baltica Ensamble
Perkowski KrzysztofTHC-X
Perkowski MariuszArs Nova, Subtilior Ensemble Urbaniak Jacek
Perkowski ZbigniewBoys
Perlejewska IlonaOT.TO
Pernal BartoszBig Band; Conception (The); Film - Wszystkie kobiety Mateusza
Pernaud Ralph DavisOlamonola & Madmike
Pernoo JeromeHaufa Jakub / Berthaud Lise / Jerome Pernoo / Pascal Amoyel / Sinfonia Varsovia / Minkowski Marc
Perrier DominiqueJean Michel Jarre
Perrin David Nigel 
Perrota PaschoalAlcione
Perruche IngridPerruche Ingrid / Sinfonia Varsovia / Altinoglu Alain; Sinfonia Varsovia Perruche Ingrid; Sinfonia Varsovia Perruche Ingrid Altinoglu Alain
Perry (Charles) John 
Perry Anthony JosephAEROSMITH
Perry Darlene 
Perry Phil 
Pershall DavidJakubiak Sara, Barry Eric, Pershall David, Didenko Nikolay, Prego Jorge, Gontarz Joanna, Dobrowolska Magdalena, Fijałkowska Anna, Warmijak Tomasz, Ronek Piotr/Chór Filharmonii Narodowej, Polska Orkiestra Radiowa/Borowicz Łukasz; Soliści, POR, Ł. Borowicz
Perski AleksyPerski Aleksy
Persson MagnusBenjamin Biolay
Persson StefanBogusław Mec & Krzysztof Kiljański; Bogusław Mec i Krzysztof Kiljański; Mec Bogusław; Mec Bogusław / ROZRYWKOWA PRITV W POZNANIU / MALISZEWSKI ALEKSANDER; MEC BOGUSŁAW& KILJAŃSKI KRZYSZTOF; MEC BOGUSŁAW& ROZYNEK MARCIN
Perucka MariolaCappella Gedanensis
Perucki RomanCappella Gedanensis; Perucki Roman/Orkiestra Symfoniczna Polskiej Filharmonii Bałtyckiej/Maksymiuk Jerzy; Roman Perucki - organy Chór Scherzi Musicali Orkiestra Polskiej Filharmonii Bałtyckiej Jerzy Maksymiuk - dyrygent
Perunsky TomasWU-HAE
Peryt StanisławPlastic
Perz Cyprian 
Perz IlonaVolodoff Sandra
Perz KalinaPerz Kalina
Perzyna JolantaMoliki książkowe; Palczewski Krzysztof
Peska MonikaSaruel - Salezjański Ruch Ewang
Peska TomaszSaruel - Salezjański Ruch Ewang
Pestka MałgorzataJaskółke Sławek; Jaskułke; Jaskułke Sławomie Trio / Hanseatica Chamber Orchestra; Jaskułke Sławomir; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra /; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra / Jaskułke Sławomir; Jaskułke Sławomir Trio / Hanseatica Chamber Orchestra
Pesz BarbaraGang Marcela
Peszek Janróżni wykonawcy; Voo Voo
Peszko RyszardZdobywcy Pewnych Oskarów
Peśla MirosławHomo Homini
PeterLux Occulta
Peter AlexanderPhilharmonisches Kammerorchester Dresden / Peter Alexander
Peter Colin 
Peter KamilContemporary Noise Quintet
Peter MichałEl Dupa
Petera DariuszFusion Generation Project
Peters Rob 
Petersamer AlexandraNarodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Petersamer Alexandra Kaspszyk Jacek
Petersburski Junior JerzyBłażejczyk Danuta
Petersen Jesper Reginal 
Petersen UweNena
Petersen-Overleir Borge 
Peterson StefanDudziak Urszula
Petken David Arthur 
Petkov GeorgiWorld Orchestra
Petrovic SashaSlipak Wasyl / Petrovic Sasha / Oleś-Blacha Katarzyna / Lubańska Anna / Grokholskyi Vasyl / Żołądkiewicz Witold / Miciński Piotr / Zespół Kameralny Opery Krakowskiej / Tokarczyk Tomasz
Petrovici Rozazespół instrumentalny
Petrović AnaSteczkowska Justyna
Petrow P.Null; Wróblewska Marianna
Petryk Jan 
Petshow Bartosz 
Petter ChrisRagana
Petterson StefanAuguścik Grażyna
Petulski RobertMakiewicz Cezary , Kotlersi
Pęczak JanK-JAH SOUND
Pęczak KatarzynaChojnacki Robert
Pęczek AleksandraALEKSANDRA PĘCZEK
Pęczek JanSto % Bawełny
Pęczek KatarzynaChojnacki Robert
Pęczek WojciechMAGNUS
Pęczek Wojciech 
Pędziwiatr AgnieszkaKanth
Pędziwiatr MarekKwaśnik Joanna
Pękacki MichałBez Cenzury
Pękacz TadeuszNalepa Tadeusz
Pękala KamilORKIESTRA FESTIWALOWA P/D B. CHMIELARZA I T. FILIPCZAKA; Steczkowska Justyna; Waldemar Malicki oraz Flharmonia Dowcipu
Pękala MarcinChór Psalmodia Papieskiej Akademii Teologicznej
Pękala RobertDust Blow
Pękalski MarcinBorixon; Tede; Wzgórze Ya Pa 3
Pękalski RomanAurora
Pękała MiłoszKwadrofonik i Goście
Pęzik MariaPrusinowski Janusz Trio
Pfaifer JacekDarek Band
Pfeifer JuliusSWR Rundfunkorchester Kaiserslautern / Nowak Grzegorz
Pfeiffer JohannesPhilharmonisches Kammerorchester Dresden / Peter Alexander
Phahle Yolisa 
Phelps JayMika Urbaniak
Pherrel WilliamsBass Medium Trinity
Pheto Pule 
Philbert Timothy 
Philipp HenryPhilharmonisches Kammerorchester Dresden / Peter Alexander
Philips DavidEternal
Phillips Anthony 
Phillips Anthony Edwin 
Phipps Peter William 
Pianca LucaSinfonia Varsovia
Piasecka EdytaTokarczyk Tomasz
Piasecka KalinaPudło Paweł
Piasecka Katarzyna Big Warsaw Band
Piasecka MonikaRaincarnation
Piasecka WeronikaBudzik
Piasecki FilipTeka
Piasecki GrzegorzLENA ROMUL
Piasecki JanuaryBardowie
Piasecki RomualdRomuald / Roman; ROMUALD I ROMAN
Piasek KatarzynaSteczkowska Justyna
Piasek MałgorzataRejestracja koncertowa "Festiwal - Naprawdę
Piaskowski MarekBig Warsaw Band; Nowicki Bogusław; SZAPOŁOWSKA GRAŻYNA; Zaucha Andrzej
Piass AgnieszkaPiass Agnieszka / Bernhard Susanne / Karlström Dan, Brickner Szabolcs, Gierlach Wojtek, Tsanga Eduard / Polska Orkiestra Radiowa, Chór Polskiego Radia, Camerata Silesia / Borowicz Łukasz; Polska Orkiestra Radiowa; Polska Orkiestra Radiowa Borowicz Łukasz; Polska Orkiestra Radiowa, Chór Polskiego Radia, Camerata Silesia Piass Agnieszka, Bernhard Susanne, Karlström Dan, Brickner Szabolcs, Gierlach Wojtek, Tsanga Eduard Borowicz Łukasz; Zespól PR pod dyrekcja łukasza Boro; Zespół pod dyrekcja Łukasza Borowic
Piastowicz MichałDes Moines
Piątek AndrzejMalicki Waldemar & Filharmonia Dowcipu
Piątek MaciejAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy; AUKSO Chilly Gonzales Marek Moś; de Maistre Xavier / AUKSO orkiestra kameralna / Moś Marek; Kuls Aleksandra / Groblewski Ryszard / AUKSO orkiestra kameralna / Mos Marek; Lisiecki Jan / AUKSO orkiestra kameralna miasta Tychy / Moś Marek; Pires Maria Joao / AUKSO orkiestra kameralna miasta Tychy / Moś Marek; TEST 03 03 2014
Piątek MarcinMartin Harmony
Piątek MichalinaRespondek Krzysztof
Piątek PawełAnawa Banaszak Hanna, Skowroński Jacek; Grechuta Marek; Grupa Apokryficzna; Grzegorz Turnau, B Stępniak-Wilk; Hiq Kowal , Matt Kowalsky; Kowalski Matt; Radek Janusz; Steczkowska Justyna; Stępniak-Wilk Barbara; Wawele
Piątek PiotrKrupa Piotr
Piątek SzymonOrkiestra Dęta p/d Piątka Szymona
Piątek TomaszCzarno-Czarni; Dwootho
Piątka MariuszDomaszewicz Mariusz
Piątkowska AlicjaKaczy
Piątkowska KamilaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces; Rydz Dominika
Piątkowska-Nowicka KarolinaKobiety
Piątkowski JarosławKonkurs Piosenki Wygraj Sukces; Męczyńska Marlena; Rydz Dominika
Piątkowski KacperKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Piątkowski TomaszJoel Dancyger
Pichelski JerzyWasowski Jerzy
Pichocki AdamOnar & Ośka
Pickett Philip Stuart 
Pidone MikeBino
Piech Adrian 
Piech Anna 
Piech JoannaEmmanuel; Emmanuel / Zytke Monika
Piecha OlgaKapela Ze Śląska; Polok Józef
Piechnik GrzegorzPHFNG
Piechocki AdamCHADA; Chada i PiH; Don Guralesko; Hukos; Lukasyno; Magiera & LA; MIUOSH; Non koneksja; Nowator; Onar ft. Miuosh, Pih; Onar, Miuosh, Pih; Onar/Mioush/Pih; Peja; PIH; SNS; Teka; Wzgórze Ya Pa 3
Piechocki PrzemysławObibox
Piechota PiotrThe Car Is On Fire
Piechowiak RobertGadulanka Jadwiga-sopran / Skubis Eugeniusz-klarnet / Piwkowski Leon-puzon, Wróbel Andrzej-wiolonczela, Lauks Bogdan- perkusja I, Piechowiak Robert - perkusja II, Witkowski Jerzy - fortepian / Orkiestra Opery Kameralnej / Karolak Tadeusz
Piechowiak TomaszKombajnDoZbieraniaKurPoWioskach
Piechowicz ErykBK (Braci Kolaborancja)
Piechowski AdamPIH
Piechurska AnnaBig Warsaw Band; Raz Na Ludowo; Tercet Egzotyczny
Piecuch DawidDOD
Pieculewicz Robert Dewódzki Jacek & Przyjaciele; Revolucja
Pieczka MarekKAMRATY
Pieczka WojciechChrzanowska Agnieszka
Pieczyńska MałgorzataMalina Band
Piećko IgorKrupa Antoni
Piećko KacperKrupa Antoni
Piekara DariuszKanth
Piekarczyk BogusławaSchola i Bracia Dominikanie
Piekarczyk RyszardBartbass
Piekarska EmiliaWesołowski Tadeusz
Piekarski JacekGREENWOOD
Piekarski PawełPaweł Piekarski, Jacek Tarkowski, Robert Docew, Grzegorz Koniarz
Piekut MarcinSiostry Melosik
Piekut PawełCappella Gedanensis
Piekutowski Roman 
Piela JanWawele
Pielczyk StanisławUrszula Kryger
Pieniak PiotrBudka Suflera
Pieniążek JerzyTrzecia Godzina Dnia
Pieńkowska JolantaJolanta Pieńkowska-Czarnecka, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Magdalena Mołek, Wojciech Jagielski, Marcin Prokop, Bartosz Węglarczyk, Andrzej Sołtysik; Malina Band; Pieńkowska-Czarnecka Jolanta / Dorota Wellman / Kinga Rusin / Magdalena Mołek, Wojciech Jagielski, Marcin Prokop, Bartosz Węglarczyk; Przyjaciele Karpia - różni wyk.; Szypura Mariusz / Posała Kinga / Pieńkowska Jolanta / Rusin Kinga / Wellman Dorota / Mołek Magda / Jagielski Wojciech / Prokop Marcin / Sołtysik Andrzej / Węglarczyk Bartek / Rogoziński Patryk / Pinkwart Sergiusz
Piepke JustynaBartłomiej Kunc, Justyna Piepke
Pierchała RyszardJopek StaniųBaw / Mazowsze; Jopek StaniųBaw / Mazowsze / PierchšBa Ryszard; Mazowsze; Mazowsze / DomšDski Marian; Mazowsze / DomšDski Marian / PierchšBa Ryszard; Mazowsze / DomšDski Marian, PierchšBa Ryszard; Mazowsze / Jopek StaniųBaw; Mazowsze DomšDski Marian; Mazowsze DomšDski Marian, PierchšBa Ryszard; ZespdzB Piť[ni i TšDca "Mazowsze" Pierchała Ryszard, Domański Marian
Pierczyński GrzegorzGórny Z / Young Band
Pieriekriestov SiergiejChłopcy z Placu Broni
Piernik ZdzisławStowarzyszenie Popierania Prawdziwej Twórczości Chałturnik; Wróblewski Jan Ptaszyn; Zdzisław Piernik plays compositions of Piotr Zabrodzki
Pierre Charles Joseph Henry 
Pierre Cherilyn Sarrisian 
Pierściński RobertVader
Pierwoła NataliaSteczkowska Justyna
Pierzchała MaciejDługosz Leszek
Piesiak KatarzynaBalcar Maciej
Piestrak LudmiłaHaratacze; Kochasz; Wrocławska Orkiestra Barokowa Thiel Jarosław
Pieszka BartekGlazer Karolina
Pieślak RadosławCzerwie
Pietch Rainer2+1
Pietkiewicz AleksandraChór Psalmodia Papieskiej Akademii Teologicznej
Pietranis AgnieszkaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Pietras AgataBeata
Pietras DominikaSwoją Drogą
Pietras KrzysztofAlergen
Pietras MarekAUKSO - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy Możdżer Leszek - fortepian Moś Marek; Zubel Agata - sopran / Aukso - Orkiestra Kameralna / Moś Marek
Pietrasik MichałAntigama
Pietrasińska-Nowicka JuliaJakub Grzegorek
Pietraszak LeonardL. PIETRASZAK,ZESPÓŁ POD DYREKCJĄ TADEUSZA SUCHOCKIEGO W SKŁ ADZIE: J. DROZDOWSKI, W. KOWALEWSKI, A. ŁUKASIK, J. SUCHOCKI; Opania Marian / Zborowski Zbigniew; W. ZBOROWSKI, J. STĘPOWSKI, J. SIEŃCZYŁŁO, M. OPANIA, P. GĄS OWSKI, LEONRAD PIETRASZAK,ZESPÓŁ POD DYREKCJĄ TADEUSZA SUCHO CKIEGO W SKŁADZIE: J. DROZDOWSKI, W. KOWALEWSKI, A. ŁUKASIK, J. SUCHOCKI; W.ZBOROWSKI, M.OPANIA, L.PIETRASZAK,ZESPÓŁ POD DYREKCJĄ TADE USZA SUCHOCKIEGO W SKŁADZIE: J. DROZDOWSKI, W. KOWALEWSKI, A . ŁUKASIK, J. SUCHOCKI; Zborowski Wikto / Opania Marian / Pietraszak Leonard; Zborowski Wiktor / Opania Marian / Pietraszak Leonard; ZBOROWSKI,STĘPOWSKI,SIEŃCZYŁŁO,OPANIA,GĄSOWSKI,PIETRASZAK,DROZDOWSKI,KOWALEWSKI,ŁUKASIK,SUCHOCKI; ZBOROWSKI,STĘPOWSKI,SIEŃCZYŁŁO,OPANIA,GĄSOWSKI,PIETRASZAK,DROZDOWSKI,KOWALEWSKI,UKASIK,SUCHOCKI
Pietraszewska JuliaKleiber Marcin; różni wykonawcy
Pietraszewska MagdalenaGórny Z / Young Band; Steczkowska Justyna
Pietraszko MaciejBig-Band Jarosława Grzybowskiego; Bigle; Golec uOrkiestra; Grupa Furmana; Orkiestra Dęta p/d Piątka Szymona
Pietraszuk DorotaKAMIL SKORUPSKI
Pietraś AndrzejBajm
Pietrek AleksanderDuet Karo; Hanys band
Pietrek JerzyHanys band; Jędrowski Mirosław
Pietroń LesławCarter James / Sinfonia Varsovia / Guermero Giancarlo; Cohen Robert / Sinfonia Varsovia / Maksymiuk Jerzy; Grochowski Maciej / Sinfonia Varsovia / Maksymiuk Jerzy; Kurzak Anna / Sinfonia Varsovia / Maksymiuk Jerzy; Pobłocka Ewa / Sinfonia Varsovia / Maksymiuk Jerzy; Sinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia / Maksymiuk Jerzy; Sinfonia Varsovia / Penderecki Krzysztof; Sinfonia Varsovia / Wolińska Monika; Sinfonia Varsovia Panis Jan - live electronics Siebens Etienne; SINFONIA VARSOVIA,JAN PANIS,ETIENNE SIEBIENS; Solberg Marita / Sinfonia Varsovia / Minkowski Marc
Pietrucha KrzysztofDOSZNA JULIA; Emmi; Narawjaz
Pietrus JacekTGD ( Trzecia Godzina Dnia )
Pietruszkówna JagodaTeatr Ludowy i Czarna Papryka
Pietrykowski PiotrQumple
Pietrzak AgnieszkaMash Mish; ORKIESTRA FILHARMONII DOWCIPU,B.CHMIELARZ
Pietrzak DarekMakiewicz Cezary , Kotlersi
PIETRZAK DariuszBączkowski Paweł; Makiewicz Cezary , Kotlersi
Pietrzak IrenaBlejzyk Jan
Pietrzak JanBłażejczyk Danuta; Daniec Marcin; Górny Z / Young Band; Pietrzak Jan; Pietrzak Jan / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; różni wykonawcy
Pietrzak ŁukaszBeatowsky; CHADA; Hukos; Onar
Pietrzak MarcinGAŁĄZKA MAREK
Pietrzak PrzemysławIowa Super Soccer
Pietrzak SławomirKult
Pietrzaszko MaciejStaranova Orkiestra
Pietrzik StanisławAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
Pietrzyk JanuszCappella Gedanensis
Pietrzyk KamilaŚwietliki
Pietrzyk Robert Dewódzki Jacek & Przyjaciele; Revolucja
Pietrzykowski DariuszMalicki Waldemar & Filharmonia Dowcipu; Polska Orkiestra Radiowa
Pietrzykowski FilipMaciora
Pietrzykowski LesławEsperancki Chór Muzilo
Pietsch ŁukaszKukla Band
Piękos PatrycjaNietykalni
Piękosz MarekSielski Andrzej
Piękoś Justyna 
Pięta BartoszSteczkowska Justyna
Piętak JesikaJESIKA
Piętak ŁukaszPlejer; Wizja lokalna
Piętowski Wojciech.... Niemen Czesław ....; A. German                       ; ABBA GERMAN; Akwarele Niemen Czesław; Alters; Andrzej i Eliza; BOHDAN ŁAZUKA ; Bractwo Kurkowe; Czerwone Gitary; Czeslaw Niemen/Akwarele; CZESŁAW NIEMEN & AKWARELE; CZESŁAW NIEMEN,JACEK GAZDA,SŁAWOMIR PIWOWAR,PIOTR DZIEMSKI,A NDRZEJ NOWAK; Dziemski Piotr (perkusja), Nowak Andrzej (fortepian), Gazda Jacek (bass), Piwowar Sławomir (gitara), Niemen Czesław (mellotron moog synth); Fogg Mieczysław; GERMAN; GERMAN ANNA; German Anna / Ork. PR / dyr. Rachoń S; German Anna / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; German Anna German Anna; German Anna Orkiestra Polskiego Radia; German,Anna; Grupa Bluesowa Stodoła; Grupa wokalna Izabelli; GRZEŚKOWIAK KAZIMIERZ; Homo Homini; JERZY POŁOMSKI ; Komeda Krzysztof; Komeda Krzysztof Kwintet; Komeda Krzysztof-fortepian Kwintet - Stańko Tomasz-trąbka, Namysłowski Zbigniew-saksofon altowy, Lentz Gunther-kontrabas, Carlsson Rune-perkusja; KOMEDA QUINTET; Konarska Krystyna; Krzysztof Komeda Quintet Komeda Krzysztof; Kulczycki Rafał; Kunicka Halina; Kunicka,Halina; Kurylewicz Andrzej; Kwintet Zbigniewa Namysłowskiego Namysłowski Zbigniew Namysłowski Zbigniew; Łazuka Bohdan; Łazuka Bohdan / Majewski Czesław Zespół; Michał Urbaniak Constellation; Młynarski plays Młynarski; Młynarski Wojciech; Młynarski Wojciech / Suchocki Tadeusz; MťYNARSKI WOJCIECH; Nalepa Tadeusz; Namysłowski Zbigniew; Namysłowski Zbigniew / Karolak Wojciech / Szukalski Tomasz; Namysłowski Zbigniew Kwintet; Namysłowski Zbigniew Quintet; Niemen Aerolit; Niemen Arolit; Niemen Czelaw; Niemen Czesław; Niemen Czesław Akwarele; Niemen Czesław, Piwowar Sławomir, Gazda Jacek, Nowak Andrzej, Dziemski Piotr; No To Co; ORKIESTRA ADAMA WIERNIKA PRZYBYLSKA SŁAWA; Orkiestra Polskiego Radia German Anna; Orkiestra Przybylska Sława Wiernik Adam; Orkiestra Taneczna Polskiego Radia / Rolska Rena; PIOTR DZIEMSKI,JACEK GAZDA,CZESŁAW NIEMEN,ANDRZEJ NOWAK,SŁAW OMIR PIWOWAR; PISAREK REGINA; Polish Jazz Quartet; Połomski Jerzy; Połomski,Jerzy; Przybylska Sława; Przybylska Sława-; Przybylska Sława / Orkiestra / Wiernik Adam; Przybylska Sława / Orkiestra Adama Wiernika; Przybylska Sława / Wiernik Adam Zespół; Przybylska Sława Zespół Instrumentalny p/k Wiktora Kolanowskiego; Przybylska,Sława; Ragtime Jazz Band; Rodowicz Maryla; Rodowicz Maryla / Alibabki; Rolska Rena; Santor Irena; Santor Irena / Bogdanowicz Leszek Zespół; Santor Irena / Cugowski Krzysztof; Skaldowie; Skowroński Wojciech; Sośnicka Zdzisława / Bizony; STANEK KARIN; STĘPOWSKI JAREMA; Szczepanik Piotr; Szczepanik Piotr / Ricercar 64; Szczepanik Piotr / Zespół Studia Rytm; Tercet Egzotyczny; VILLAS VIOLETTA; Villas Violetta / Orkiestra PR / Czerny Edward; W. MŁYNARSKI ; WARSKA WANDA; Zesp. Jazzowy PR Kurylewicz Andrzej - puzon Kurylewicz Andrzej; zespół instrumentalny Młynarski Wojciech Suchocki Tadeusz; ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY PRZYBYLSKA SŁAWA SENT JANUSZ; ZESPÓŁ NIEMEN AEROLIT,CZESŁAW NIEMEN; ZESPÓŁ NIEMEN AEROLIT,CZESŁAW NIEMEN
Pigoński DanielElektrolot; Joanna Halszka Sokołowska; Pustki; Rosemary`s Kids; Rosemarys Kids
Pigott Wendy 
Pigott Wendy 
Piguła MarekGREENWOOD
Piguła SzymonDagadana
Pijanowska MałgorzataORKIESTRA FILHARMONII DOWCIPU,B.CHMIELARZ
Pikielny PiotrAlex Band; Alex Band / Eleni; Gąssowski Wojciech; Zaucha Andrzej
Pikor Katarzyna/ / Rek Vitold; Bester Jarosław / Rek Vitold / Shotham Ramesh; Charlie Mariano $ Vitold Rek; Rek Vitold; Rek Vitold / Mariano Charlie; Rek Witold; Vitold Rek Group; Vitold Rek`s Kapela Resoviana
Pikor MagdalenaWESOŁE NUTKI
Pikos AlfredPinokio
Pikula SebastianKleyff Jacek / Orkiestra Na Zdrowie
Pikuła MariuszGrechuta Marek; Raj Zbigniew
Pikuła MonikaThe Calog
Pikuła SebastianMiąższ
Pilarczyk Ireneusz Maciej 
Pilarowska AgnieszkaRejestracja koncertowa "Festiwal - Naprawdę
Pilarska AleksandraToruńska Orkiestra Symfoniczna
Pilaszewska AgnieszkaMalina Band
Pilawa Adam2+1
Pilch DariuszKultura
Pilch MagdalenaWrocławska Orkiestra Barokowa Thiel Jarosław
Pilch ZbigniewBater Karolina - flety barokowe / Pilch Zbigniew - skrzypce barokowe / Isphording Gů[ka - klawesyn / Camerata Silesia / Szostak Anna; WroţBawska Orkiestra Barokowa Thiel JaroųBaw; ZespdzBĠZpiewaków "Camerata Silesia" Bater Karolina flety barokowe, Pilch Zbigniew skrzypce barokowe, Isphording Gośka klawesyn Szostak Anna
Pilgrim Steven 
Pilitowski PiotrMalina Band
Pillow CharlesMonika Borzym
Pilnick Paul 
Pilotti Italo 
Pilśniak AndrzejJohnny Walker
Piłaciński PrzemysławInterzone
Piłasiewicz PatrykMeisinger Krzysztof; Meisinger Krzysztof/Prządka Wiesław/Poznańska Ork.
Piłasiewicz RafałKurzak Anna / Sinfonia Varsovia / Maksymiuk Jerzy; Sinfonia Varsovia; Sobotka Iwona - sopran / Chór Filharmonii Narodowa / Sinfonia Varsovia / Maksymiuk Jerzy; Trzy Słowa
Piłka EwelinaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Pinderak AleksanderOrkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej
Pindor RoksanaSASZAN
Pineroli PierlucaMichał Czachowski
Pinheiro Luciana Maria Rabello/ / Ney Matogrosso
Piniuta EdwardBiliński Marek; Dudziak Urszula; Dudziak Urszula (voc); Orkiestra Festiwalowa p/k Piotra Rubika; Urszula Dudziak
Piniuta HelenaGórny Z / Young Band
Pinkas NataliaBuldog
Pinkett Nigel Anthony 
Pinkiewicz KatarzynaSinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia Michniewski Wojciech
Pino LucasSarnecki Rafał
Pinto LuizMiśkiewicz Dorota; Miśkiewicz Dorota, Turnau Grzegorz
Pintscher GrzegorzSiwy Dym
Pińkiewicz KatarzynaSinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia / Rodek Wojciech
Piontek Robert 
Piotr MarekDoniu
Piotra Racewicza - 30 osó p/d 
Piotrak KrzysztofSolar/Białas
Piotrecki MarcinStiller Nina
Piotrkowska AgnieszkaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Piotrowska AdriannaZespół p/d Jacka Piotrowskiego
Piotrowska AgnieszkaAdamski Krzysztof / Lakhdar Ferid; Arfik; Balcar Maciej; Błażejczyk Danuta; Bzdawka Jan / Geislerova-Krume Denisa / Węgrzynowska Joanna; De Mono; Dekalog Hip - Hop; Freedom Nation; GEISLEROVA-KRUME DENISA; Geislerowa-Krume Denisa / Zespół Teatru Powszechnego w Radomiu; Jaskulka, Majchrzak, Tesarowicz, Wozniak; Jopek Anna Maria; Kayah; Krawczyk Krzysztof; Łaska Katarzyna; MAJCHRZAK KRZYSZTOF; Marysia Starosta; Mieczu Szcześniak, Agnieszka Piotrowska, Jan Radwan, Ola Szomańska, Grzech Piotrowski, Bartek Królik, Igor Przebindowski; Miśkiewicz Dorota; Miśkiewicz Dorota / Goes to Heaven; Osiem Błogosławieństw; Pszona Krzysztof; Respondek Krzysztof; Rodowicz Maryla; Szcześniak Mieczysław; Święta, Święta; Teatr Powszechny / Teatr Komedia; Woźniak Tadeusz; Yoriadis Konstanty
Piotrowska EwaSchola i Bracia Dominikanie
Piotrowska IzabelaLove de Vice
Piotrowska MagdaPiotrowska Magda
Piotrowska MagdalenaCzyżykiewicz Mirosław; Czyżykiewicz Mirosław / Kumorek Magda / Piotrowska Magdalena / Śleszyńska Hanna, Liszowska Joanna, Ślizowska Margita; Czyżykiewicz Mirosław / Kumorek Magda / Piotrowska Magdalena, Śleszyńska Hanna, Liszowska Joanna, Ślizowska Margita; Kumorek Magdalena; Mirosław Baka; Opania Marian; Perliński Paweł Zespół / Piotrowska Magda; Piotrowska; Piotrowska Magda; Satanowski Jerzy; Trzy Słowa; Zespół Pawła Perlińskiego Piotrowska Magda
Piotrowska StanisławaMencel Weronika
Piotrowska SylwiaGolec uOrkiestra; Gospel Rain; Rodowicz Maryla
Piotrowska UrszulaMencel Weronika
Piotrowski JacekZespół p/d Jacka Piotrowskiego
Piotrowski JakubGospel Rain; Korpanty Tomasz
Piotrowski ŁukaszSteczkowska Justyna
Piotrowski MateuszDąbrowska Anna; Homosapiens; Projekt SI 031
Piotrowski RobertQuo Vadis
Piotrowski TomaszTrzecia Godzina Dnia
Piotrowski WojciechTrzecia Godzina Dnia
Piotrowski ZbigniewKRAFCY
Pió MarcinFU
Piórek AdamToruńska Orkiestra Symfoniczna
Piórkowski MarcinZipera
Piórkowski PawełShannon
Pióro MarcinFU; Mor W.A.
Pipatchaorenkij KittyUniatowski Sławomir
Pipkin Dominic Francis 
Pires Davi Cunha MoraisDa Mata Vanessa; Da Mata Vanessa, Harper Ben; Da mata, Vanessa; Vanessa da Mata; Vanessa da Mata / Vanessa da Mata, Ben Harper /; Vanessa da Mata Vanessa da Mata, Ben Harper; VANESSA DE MATA; Vanessa de Mata / Mario C. e Kassin, S. Dunbar, R. Shakespeare, Ben Harper /
Piróg KamilRyczytal Paraliryczny; Żarówki
Piróg MichałPlastic
Pisar SamuelJOHN AXELROD (DYRYGENT),SINFONIA VARSOVIA; Sinfonia Varsovia
Pisarek ReginaPISAREK REGINA; Regina Pisarek
Pisarsk Przemysław 
Pisarski Kamil 
Pischetola Pino 
Pisko AgataHiq Kowal , Matt Kowalsky
Piskorowska RenataSotto Voce - Polska Orkiestra Salonowa / Olkiewicz Grzegorz
Piskorski BartekCoolers
Piskorz EdytaScena Autorska "Nie Tutaj"
Piskorz JanuszWeber Jarosław
Piskorz ZuzannaSteczkowska Magdalena / Wilk Katarzyna / Grzeszczak Sylwia / Bujakiewicz Katarzyna / Urbš[ Marcin / Rejs Piotr / Piotrowski "Liber" Marcin..
Pistelok KarolAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
Pisulska SylwiaPatty
Pisuła JaśminaTHC-X
Piszczatowski AndrzejMuzykoterapia
Piszczek MichałNatalie Loves You
Piszczek Z.Joanna Dark
Piszek MaciejLaszczkowski Jacek - sopran, Piszek Maciej - fortepian
Piśko Adamróżni wykonawcy
Piśniak Andrzej Bączkowski Paweł; Universe; Wieczorek Jacek
Pitaszko-Polanski AnnaLanton Dorota
Pitoń HelenaKayah
Pitt ThomasARTE DEI SUONATORI
Pittau Simone  
Pittman Jennigs DavidLibor Christiane / Sotin Hans / Wottrich Endrik / Marciniec Ewa / Minkiewicz Ryszard, Pittman Jennings David / Filharmonia Narodowa - Chór i Orkiestra / Wit Antoni
Pituch DavidOrkiestra PRiTV w Warszawie Pituch David Pruszak Jan; Pituch David - saksofon / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Pituch David-saksofon / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Pituch David - saksofon Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Pituch David Maksymiuk Jerzy
Pitura EwaJohnny Coyote
Piwkowska DominikaCzesław Śpiewa; Grochowski Maciej / Sinfonia Varsovia / Maksymiuk Jerzy; Sinfonia Varsovia / Maksymiuk Jerzy
Piwkowska ElżbietaBinkowski Tomasz- róg / Maciejewski Jerzy - fortepian / Wróbel Andrzej- wiolonczela, Tadzik Piotr - skrzypce, Chmielewski Grzegorz - altówka, Piwkowska EŬ|bieta - wiolonczela, Kaczanowski Andrzej - kontrabas, Baytel Jan - flet, Tiszka Bohdan - obój, Kosi; Bornus Consort Sikorzak-Olek Anna, Siwak Robert, Ků[lacz Kazimierz, Orkisz Andrzej, Piwkowska EŬ|bieta, Wróbel Andrzej Bornus-SzczycũDski Marcin; Camerata Vistula; Camerata Vistula - Maciejewski Jerzy - fortepian / Binkowski Tomasz- róg / Wróbel Andrzej- wiolonczela / Tadzik Piotr - skrzypce / Chmielewski Grzegorz - altówka / Piwkowska EŬ|bieta - wiolonczela / Kaczanowski Andrzej - kontrabas / Baytel Jan - flet / T; Camerata Vistula - Tomanek StaniųBaw / Tadzik Piotr / Chmielewski Grzegorz / Piwkowska EŬ|bieta,Kaczanowski Andrzej,Baytel Jan,Tanewski Leszek,Mosior Robert,Lewandowski Tomasz,BũDko / Andrzej Wróbel; Camerata Vistula - Tomanek StaniųBaw / Tadzik Piotr / Chmielewski Grzegorz, Piwkowska EŬ|bieta, Kaczanowski Andrzej, Baytel Jan, Tanewski Leszek, Mosior Robert, Lewandowski Tomasz, BũDko; Camerata Vistula - Wróbel Andrzej / Tadzik Piotr / Chmielewski Grzegorz / Piwkowska EŬ|bieta,Kaczanowski Andrzej,Baytel Jan,Tiszka Bohdan,Kosior Robert,Lewandowski Tomasz,Binkowski Tomasz; Camerata Vistula - Wróbel Andrzej,Tadzik Piotr,Chmielewski Grzegorz,Piwkowska EŬ|bieta,Kaczanowski Andrzej,Baytel Jan,Tiszka Bohdan,Kosior Robert,Lewandowski Tomasz,Binkowski Tomasz; Camerata Vistula / Tadzik Piotr / Chmielewski Grzegorz / Piwkowska EŬ|bieta / Kaczanowski Andrzej, Baytel Jan, Tanewski Leszek, Mosior Robert, Lewandowski Tomasz, BũDkowskiTomasz, Maci / Wróbel Andrzej; Camerata Vistula BũDkowski Tomasz - róg, Maciejewski Jerzy - fortepian, Wróbel Andrzej - wiolonczela, Tomanek StaniųBaw, Tadzik Piotr - skrzypce, Chmielewski Grzegorz - altówka, Piwkowska EŬ|bieta - wiolonczela, Kaczanowski Andrzej - kontrabas, Baytel Jan - flet, Tanewski Wróbel Andrzej; Camerata Vistula Tadzik Piotr, Chmielewski Grzegorz, Piwkowska EŬ|bieta, Kaczanowski Andrzej, Baytel Jan, Tanewski Leszek, Mosior Robert, Lewandowski Tomasz, BũDkowskiTomasz, Maciejewski Jerzy, Wróbel Andrzej, Tomanek StaniųBaw Wróbel Andrzej; Camerata Vistula Tomanek StaniųBaw - skrzypce, Tadzik Piotr - skrzypce, Chmielewski Grzegorz -altówka, Piwkowska EŬ|bieta - wiolonczela, Kaczanowski Andrzej - kontrabas, Baytel Jan - flet, Tanewski Leszek - obój, Mosior Robert - klarnet, Lewandowski Tomasz - fagot, Binkow; Camerata Vistula Tomanek StaniųBaw, Tapik Piotr - skrzypce, Chmielewski Grzegorz - altówka, Piwkowska EŬ|bieta - wiolonczela, Kaczanowski Andrzej - kontrabas, Bartel Jan - flet, Tanewski Leszek - obój, Mosior Robert - klarnet, Lewandowski Tomasz - fagot, BũDkowski Tomasz Wróbel Andrzej; Camerata Vistula Wróbel Andrzej; Maciejewski Jerzy - fortepian / Binkowski Tomasz- róg / Wróbel Andrzej- wiolonczela /Tadzik Piotr - skrzypce, Chmielewski Grzegorz - altówka, Piwkowska EŬ|bieta - wiolonczela, Kaczanowski Andrzej - kontrabas, Baytel Jan - flet, Tiszka Bohdan - obój, Mosi; Piwkowska EŬ|bieta, Wróbel Andrzej - wiolonczele; Sikorzak-Olek Anna - harfa / Ků[lacz Kazimierz - wiolonczela / SkoczŹDski StaniųBaw, wibrafon, Piwkowska-Wróbel EŬ|bieta, wiolonczela, Wróbel Andrzej, wiolonczela, Wróbel Anna, wiolonczela / Camerata Silesia / Szostak Anna; Sikorzak-Olek Anna - harfa, Ků[lacz Kazimierz - wiolonczela, SkoczŹDski StaniųBaw - wibrafon, Piwkowska-Wróbel EŬ|bieta - wiolonczela, Wróbel Andrzej - wiolonczela, Wróbel Anna - wiolonczela/Camerata Silesia/Szostak Anna; Tomanek StaniųBaw - skrzypce / Tadzik Piotr - skrzypce / Chmielewski Grzegorz -altówka, Piwkowska EŬ|bieta - wiolonczela, Kaczanowski Andrzej - kontrabas, Baytel Jan - flet, Tanewski Leszek - obój, Mosior Robert - klarnet, Lewandowski Tomasz - fagot, Bin; Tomanek StaniųBaw / Tadzik Piotr / Piwkowska EŬ|bieta / Kaczanowski Andrzej / Baytel Jan, Mosior Robert, Lewandowski Tomasz, Maciejewski Jerzy - Camerata Vistula / Wróbel Andrzej; Tomanek StaniųBaw / Tadzik Piotr / Piwkowska EŬ|bieta / Kaczanowski Andrzej / Baytel Jan, Mosior Robert, Lewandowski Tomasz, Maciejewski Jerzy, Wróbel Andrzej / Camerata Vistula; ZespdzB "Camerata Vistula" Tomanek Stanisław, Tadzik Piotr, Piwkowska Elżbieta, Kaczanowski Andrzej, Baytel Jan, Mosior Robert, Lewandowski Tomasz, Maciejewski Jerzy, Wróbel Andrzej Wróbel Andrzej
Piwkowski JacekFilm - Miś; MIŚ
Piwkowski Jacek 
Piwkowski LeonGadulanka Jadwiga-sopran / Skubis Eugeniusz-klarnet / Piwkowski Leon-puzon, Wróbel Andrzej-wiolonczela, Lauks Bogdan- perkusja I, Piechowiak Robert - perkusja II, Witkowski Jerzy - fortepian / Orkiestra Opery Kameralnej / Karolak Tadeusz; Muzyka Filmowa
Piwkowski MaciejBłażejczyk Danuta; Goya; Kapela Warszawska; Matecki Lesław - Zespół instrum; Nowicki Bogusław; Skoczyński Stanisław - perkusja, Nalewajka Robert - flet, Piwkowski Maciej - trąbka, Tomaszek Stanisław - skrzypce, Wróbel Andrzej - wiolonczela
Piwowarczyk J.Piwowarczyk J. / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Piwowarczyk J./ Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan
Piwowarczyk Leszek 
Piwowarczyk MagdaQligowscy
Piwowarczyk MichałMarcin Malinowski, Dorota Roszkowska, Ewa Kaszuba, Michał Piwowarczyk, Aleksandra Kuczewska; Meadow Quartet
PIWOWARSKI Sławomir 
Pizło PawełIndigo; Novika
Piznal BogdanRubik Piotr
Pizuńska DariaCappella Gedanensis
Plante NathanPlante Nathan / WOSPR / Kaspszyk Jacek
Plasson E.Radomska Dorota
Plato Graham 
Plavec MarcelWrocławska Orkiestra Barokowa Thiel Jarosław
Playfoot Andrew 
Pleszyniak AdamJoppig Gunther / Fiedukiewicz Krzysztof / Wiśniowski Jan / Sinfonia Varsovia / Maksymiuk Jerzy; Sinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia / Wolińska Monika; Sinfonia Varsovia Maksymiuk Jerzy
Pleti GrzegorzRemont Duszy
Pleti JanRemont Duszy
Plewiński KazimierzRodowicz Maryla
Plewiński SebastianSzymański M.
Plewnia ŁukaszALOHA ENTERTAINMENT; Człowień & Shoot; Proceente
Plewniak StanisławF.O.U.R.S. Collective
Plewniak StefanSchola i Bracia Dominikanie
Plichta WeronikaWera Plichta
Pliniewicz MateuszKarolina Skrzyńska
Plis KrzysztofHEY; Nosowska Katarzyna
Plis Łukasz/ / Rek Vitold; Bester Jarosław / Rek Vitold / Shotham Ramesh; Charlie Mariano $ Vitold Rek; Rek Vitold; Rek Vitold / Mariano Charlie; Rek Witold; Vitold Rek Group; Vitold Rek`s Kapela Resoviana
Pliszka DariuszThe Ślub
Pliśniak AndrzejJohny Walker Band
Plotnik ŻanetaŻANETA PLOTNIK,JULIUSZ NYK,ZERO PROCENT,MAŁGORZATA JANEK,MAŁ GORZATA GŁÓWKA,MAŁGORZATA ROSTOCZYŃSKA,ANNA SZATYBEŁKO,MARTY NA CIOK,ORKIESTRA FESTIWALOWA P/DYR. T.FILIPCZAKA; ŻANETA PLOTNIK,ORKIESTRA FESTIWALOWA P/DYR. T.FILIPCZAKA
Plucińska MarikaFARBEN LEHRE
Pluciński Adam Adrenalina; Anioł Magda; Magda Anioł/Adam Szewczyk/Tomek Kałwak/Tomek Janeczko/Tomek Kańtoch/Grzegorz Kańtoch/Thomas Sanchez/Jarek Spałek/Agnieszka Janeczko/Ola Janic/Patrycja Gola/s. Anna Bałchan/Adam Pluciński/Marysia Jędrysik/Adrian Nowak/Jakub Janiak/Małgorzata Kasprzyk/Łuka
Pluciński brak danychCembrzyńska Iga
Pludra StanisławKomeda Krzysztof
Pluszcz NataliaW Wyjątkowych Okolicznościach
Pluta DanielDzieci z Brodą
Pluta JasioDzieci z Brodą
Pluta PiotrKamil Bednarek Star Guard Muffin; Scoffers
Pluta RafałTrapiści
Pluta UrszulaSipińska Urszula
Pluton Bartłomiej 
Plużek ZbigniewSinfonia Varsovia
Płachecki MarcinBurczybasy / Sinfonia Varsovia; BURCZYBASY/SINFONIAVARSOVIA; Dębski Krzesimir; Film - Ogniem i mieczem; Mała Filharmonia; Orkiestra i Chór filmowy Pasiecznik Olga - wokaliza Dębski Krzesimir; Pasiecznik O / Sinfonia Varsovia / Chór filmowy / Dębski K.; Pasiecznik O / Sinfonia Varsovia / Dębski K.; PASIECZNIK O. / SINFONIA VARSOVIA / DĘBSKI K.; Pasiecznik Olga - sopran / Yan Marie Terese-flet / Sinfonia Varsovia, Chór Filmowy / Dębski Krzesimir; Pasiecznik Olga - wokaliza / Orkiestra i Chór filmowy / Dębski Krzesimir; Pasiecznik Olga / Orkiestra i chór filmowy / Dębski Krzesimir; Pasiecznik Olga / Sinfonia Varsovia; Pasiecznik Olga / Sinfonia Varsovia / Chór filmowy / Dębski Krzesimir; Pasiecznik Olga / Sinfonia Varsovia / Dębski Krzesimir; Pasiecznik Olga / Sinfonia Varsovia / Warszawski Chór filmowy / Dębski Krzesimir; Pasiecznik Olga / Sinfonia Varsovia /Dębski Krzesimir; Pasiecznik Olga / Yan Maria T. / Sinfonia; Pasiecznik Olga-sopran / Yan Marie Terese-flet / Sinfonia Varsovia / Chór Filmowy / Dębski Krzesimir; Pasiecznik Olga-sopran / Yan Marie Terese-flet / Sinfonia Varsovia, Chór Filmowy / Dębski Krzesimir; Pasiecznik Olga-wokaliza / Orkiestra i chór filmowy / Dębski Krzesimir; PASIECZNIK/STANISŁAWSKA/YAN/SINF. VARSOVIA/WARSZ. CHÓR FILM.; Polish Festival Orchestra Zimerman Krystian - fortepian Zimerman Krystian; Polska Orkiestra Festiwalowa/Polish Festival Orchestra; Sinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia / brak danych; SINFONIA VARSOVIA / BURCZYBASY; Sinfonia Varsovia / Chór Filmowy p/d Dębski K.; SINFONIA VARSOVIA / CHÓR FLMOWY POD DYR.K.DĘBSKIEGO; Sinfonia Varsovia / Dębski K.; Sinfonia Varsovia / Dębski Krzesimir; Sinfonia Varsovia / Dębski Krzesimir / Pasiecznik O; Sinfonia Varsovia / Dębski Krzesimir / Pasiecznik Olga; Sinfonia Varsovia / Pasiecznik Olga / Dębski Krzesimir; Sinfonia Varsovia / Ponty Jean-Luc / Dębski Krzesimir; SINFONIA VARSOVIA / Warszawski Chór; Sinfonia Varsovia / Warszawski Chór Filmowy; Sinfonia Varsovia / W-Ski Chór Filmowy / Dębski Krzesimir; SINFONIA VARSOVIA /CHÓR FLMOWY POD DYR.K.DĘBSKIEGO; SINFONIA VARSOVIA I WARSZAWSKI CHÓR FILMOWY; SINFONIA VARSOVIA I WARSZAWSKI CHÓR FILMOWY STANISŁAWSKA/KOWALEWSKI/KALIŃSKI/PRZYBYŁOWICZ/YAN SINFONIA VARSOVIA DĘBSKI KRZESIMIR; Sinfonia Varsovia Pasiecznik Olga Dębski Krzesimir; Sinfonia Varsovia, Warszawski Chór filmowy Pasiecznik Olga; SINFONIA VARSOVIA+WA; SINFONIA VARSOVIA+WARSZAWSKICHÓR FILMOWY+SOLIŚCI; SINFONIA VARSOVIAWARSZAWSKICHÓR FILMOWYSOLIŚCI; Zimerman Krystian / Polish Festival Orchestra / Zimerman Krystian; Zimerman Krystian,Polish Festival Orchestra,Zimerman Krystian
Płaczek NataliaK. Fteraś/M. Kulenty/M. Jaros/M. Stach
Płaskota WłodzimierzPłaskota Włodzimierz
Płaszewski DariuszUnion
Płaszewski Rafał 
Płatek MarcinErato; Niebonie
Pławner WojciechFilharmonia Poznań - Orkiestra Kulka Konstanty Andrzej / Wiłkomirska Wanda / Nizioł Bartłomiej / Pławner Wojciech / Staśkiewicz Anna Maria / Machowska Maria / Nadrzycki Jarosław / Szymczewska Agata Wojciechowski Tadeusz
Płaza StefanKubasińska Mira; Nalepa Tadeusz; Wiślanie; Wiślanie 69
Płecha PiotrAmen Band; Bajm; Budka Suflera; Deus Meus; Dzieci z Brodą; Inicjatywa Muzyczna Ludźmierz; Janek Małgorzata; Kloc Grzegorz; TGD ( Trzecia Godzina Dnia ); Urszula
Płocha MarcinTHE THUNDERBOYS
Płociński DominikAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej Płociński Dominik Janiak Rafał
Płociński MichałBrenda Walsh; Funk Me Hard
Płocka PatrycjaTrzecia Godzina Dnia
Płonka AlicjaDe Profundis
Płonka MariuszOrkiestra Dęta p/d Józefa Miki
Płonka TomaszProcesss
Płoński MarcinSote
Płoszaj EwaFilm - Miś; MIŚ
Płoszaj KatarzynaNew Life M
Płotek CezaryKAMRATY; KIEROK JACEK
Płotnicki JerzyGogolewski Wojciech; Kapitan Nemo; T.Love
Płóciennik TomaszSzaw vel Płóciennik & Załoga; Szaweł Płóciennik
Płużek ViolettaMusicae Antiquae Collegium Vaarsoviense / Kłosiewicz Władysław; Płużek Violetta - altówka, Gruszczyński Kazimierz, Sarap Maria - wiolonczela Polskie Trio Barytonowe; Polskie Trio Barytonowe; Sarap Maria - wiolonczela / Płużek Viloetta - altówka, Gruszczyński Kazimierz / Polskie Trio Barytonowe; Sojka / Yanina / T-Break / Kompania
Płyta JanuszRodowicz Maryla; Rodowicz Maryla / Alibabki
Pniak MałgorzataThe Boogie Town
Pniewski PiotrTranskapela
Pobiński JerzyBardowie
Pobłocka EwelinaEwelina Pobłocka, Tomasz Urmański; Szymański M.
Poborca ZofiaProńko Krystyna / Respekt; RESPEKT
Poborsky FrantisekEwa Farna
Pocent ŁukaszBK (Braci Kolaborancja)
Pochorecka MariaPro Contra
Pociecha Krzysztof HEY; Janerka Lech; Klaus Mitffoch
Pociej AnnaFilm - Quo Vadis
Pocieszyński TadeuszBluesmobile; Monkey Business; Wawele
Pociński KrzysztofAgata Wyszyńska; KAMILA STOLARCZYK
Poczta DawidDa Blaze; Peja
Pod BudąGórny Z / Young Band
Pod Wyrwigroszem : Kabaretróżni wykonawcy
Podberesk RokLipnicka Anita & Porter John
Podchorski JarosławGang Olsena
Podemski StanisławSinfonia Varsovia
Podenski JanGolec uOrkiestra
Podgajny ZbigniewFilm - Mocne Uderzenie; Krautwurst Mateusz; Niebiesko-Czarni; Niebiesko-Czarni / Rusowicz Adriana; Rusowicz Ada
Podgórski PawełSteczkowska Justyna
Podgórski RyszardNiemen Czesław
Podgórski MateuszALOHA ENTERTAINMENT; Proceente
PodhalšDskie StowarzyszenieĠZpiewacze "Turliki"Steczkowska Justyna
Podhorski JarosławGang Olsena; Jędrowski Mirosław
Podkorski JarosławDarek Band
Podlawski MaciejKaeN
Podlipniak PiotrBANASZAK HANNA
Podmore Jono 
Podniesiński Krzysztof 
Podolak MichałGrechuta Marek
Podolska AgnieszkaConcerto Avenna
Podolski OskarMIETALL WALUŚ & PODOLSKI; Mietall Waluś Magazine; Podolski Mietall Waluś feat. Podolski
Podólka ZygmuntZaucha Andrzej
Podsiadło DanielYoga Terror
Podstada EdytaChada i PiH; Moral/Gano; PIH; pih chada
Podulka ZygmuntBig Warsaw Band
Podzerko WiktorSkolik Gwinciński Richter
Pogłód DariuszFilm - Mała Wielka Miłość; Serial - Mała wielka miłość
Pogłud DariuszFILM FABULARNY - GRY ULICZNE **; GRY ULICZNE; GRY ULICZNE **; HISTORIA I FILM - GRY ULICZNE; Jakowicz Jakub / Sinfonia Varsovia / Minkowski Marc; KINO MISTRZÓW - GRY ULICZNE*; KINO MISTRZÓW - GRY ULICZNE*_______; KINO NOCĄ; KINO NOCNYCH MARKÓW; Sinfonia Varsovia / Minkowski Marc; Solberg Marita / Sinfonia Varsovia / Minkowski Marc; WIECZÓR FILMOWY KOCHAM KINO
Pogocki PrzemysławDixie Friends
Pogoda KrystianBoys
Pogoda WładysławKapela Ze Wsi Warszawa; różni wykonawcy
Pogodziński Marek Fairplay
Pogorzelski JakubGadająca Tykwa; Krzysztoń Antonina; Peszek Maria; Ritmodelia; Wielbłądy
Pogorzelski KarolPogz; Tetris, Pogz
Pogostkin AlinaSWR Rundfunkorchester Kaiserslautern / Nowak Grzegorz
Poguos PiontekPsychocukier
POITRAS MONIQUE 
Pokora WojciechCembrzyńska Iga; Malina Band; zespół instrumentalny
Pokorska EwaLAO CHE
Pokorski RyszardMamcarz Jerzy
Pokos MariuszPrzyjaciele Karpia - różni wyk.
Pokosińska K.Malina Band
Pokrzywińska MagdalenaSinfonia Varsovia
Pokrzywiński MirosławBAUER ANDRZEJ; łkowski Krzysztof - skrzypce / Bauer Andrzej - wiolonczela / Krauze Zygmunt - fortepian / PokrzywũDski MiroųBaw - klarnet; Bednarczyk Krzysztof / Sinfonia Varsovia / Hobson Ian; EKSTRADYCJA 2; Filharmonia Narodowa - ZespdzB Kameralny - Sobieniak Marek-kontrabas, Cimoszko Grzegorz-flet, PokrzywũDski MiroųBaw-klarnet, ŐBŵ|ek Zbigniew-fagot, Witkowski Jerzy-fortepian, Hamburger Ewa-skrzypce, Bobrowska Ewa-skrzypce / Oleszkowicz Jan; Filharmonia Narodowa / Wit Antoni; FILM - KRÓLOWIE NOCY; Film - PIANISTA; Jan Lewtak / Jerzy Satanowski; Krauze Zygmunt - fortepian / łkowski Krzysztof - skrzypce / Bauer Andrzej - wiolonczela / PokrzywũDski MiroųBaw - klarnet; Krolowie nocy; Krolowie nocy; Kruszewski Adam / Sinfonia Varsovia / Syrocki Jan; Krzysztof łkowski / Andrzej Bauer / Zygmunt Krauze - fortepian, MiroųBaw PokrzywũDski - klarnet; Kusiewicz Piotr / Kruszewski Adam / Sinfonia Varsovia / Chóry Polsko-Niemieckiej Akademii Chóralnej "In Terra Pax" / Szyrocki Jan; Miśkiewicz Henryk; Muzyka Filmowa; Olejniczak Janusz - fortepian / Sinfonia Varsovia / Nowak Grzegorz; OLEJNICZAK JANUSZ / SINFONIA VARSOVIA / dyr. NOWAK GRZEGORZ; Olejniczak Janusz / Sinfonia Varsovia / Nowak Grzegorz; Olejniczak janusz i Sinfonia Varsovia; Olejniczak Janusz, SINFONIA VARSOVIA; OLEJNICZAK JANUSZ+SINFONIAVARSOVIA P/D NOWAK GRZEGORZ; Orkiestra / Zieliński Wojciech; Orkiestra Filharmonii Narodowej Pokrzywiński Mirosław - klarnet, Wróbel Andrzej - wiolonczela Michniewski Wojciech; Orkiestra Filharmonii Narodowej Strugała Tadeusz; Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej Lewtak Jan; Orkiestra Symfoniczna / Zieliński Wojciech; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej Pokrzywiński Mirosław - klarnet, Wróbel Andrzej - wiolonczela Michniewski Wojciech; Orkiestra Wytwórni Filmowej; Orkiestra Wytwórni Filmowej; Pokrzywiński Mirosław - klarnet / Bąkowski Krzysztof-skrzypce, Bauer Andrzej-wiolonczela, Krauze Zygmunt-fortepian; Pokrzywiński Mirosław - klarnet / Wróbel Andrzej - wiolonczela / Filharmonia Narodowa / Michniewski Wojciech; Pokrzywiński Mirosław - klarnet / Wróbel Andrzej-wiolonczela / Filharmonia Narodowa / Michniewski Wojciech; Pokrzywiński Mirosław - klarnet, Nosowska-Posławska Maja - fortepian; Sikorzak-Olek Anna / Sinfonia Varsovia / Hobson Ian; Sinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia / Alla Polacca .... ....; Sinfonia Varsovia / Chór Alla Polacca / Chór Teatru Wielkiego w W-wie; Sinfonia Varsovia / Hobson Ian; Sinfonia Varsovia / Olejniczak Janusz / Nowak Grzegorz; Sinfonia Varsovia Olejniczak Janusz Nowak G; SINFONIA VARSOVIA PD.NOWAKA G. & OLEJNICZAK JANUSZ; Sobieniak Marek - kontrabas / Cimoszko Grzegorz-flet, Pokrzywiński Mirosław-klarnet, Płużek Zbigniew-fagot, Witkowski Jerzy-fortepian, Hamburger Ewa-skrzypce, Bobrowska Ewa-skrzypce / Filharmonia Narodowa Zespół Kameralny / Oleszkowicz Jan; Stanienda Jan / Sinfonia Varsovia; WARSAW CHAMBER ORCHESTRA / DYR.MAREK SEWEN; Warzecha Ludmiła; Warzecha Ludmiła / Suchocki Tadeusz - Orkiestra; Warzecha Ludmiła / Suchocki Tadeusz Orkiestra; Warzecha Ludmiła / Suchocki Tadeusz Zespół; WIESZ CO DOBRE; Zespół instrumentalny Warzecha Ludmiła Suchocki Tadeusz; Zieliński Wojciech; Zieliński Wojciech Orkiestra; Zieliński Wojciech Orkiestra Symfoniczna; ZIELIŃSKI WOJTEK
Pokrzywiński TomaszARTE DEI SUONATORI; Ratkowska Alina; Steczkowska Justyna
Poks SylwesterAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
Pokusa Annaróżni wykonawcy
Pokusa MarcinGórny Z / Young Band; różni wykonawcy
POLACCA ALLARodowicz Maryla
Polaczek MonikaSteczkowska Justyna
Polak (zd Kozak) BeataARMIA
Polak KrzysztofWawele; Wawele / Wojdak J.; Wojdak Jan / Wawele
Polak LukasRoyal String Quartet
Polak MaciejSADOWSKA MARIA; TRES B .; Tres.B
Polak MałgorzataSidney Polak
Polak MichałKarawana; TAKO TO JEST ITAKO
Polakowska SylwiaDżezva
Polakowski BronisławBalkan Sevdah
Polanowska KarolinaIra
Polańska EwelinaSinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia Maksymiuk Jerzy
Polańska MagdaFlexxip; Jusis Reni
Polańska MagdalenaJusis Reni
Polańska MałgorzataArs Nova / Subtilior Ensemble; Ars Nova / Urbaniak Jacek; Ars Nova, Il Canto; BAUER ANDRZEJ; Nowak Apolonia / Ars Nova / Urbaniak Jacek; Orkiestra Złotego Wieku,Urbaniak Jacek
Polańska WandaOrkiestra Polskiego Radia / Polańska Wanda / Rachoń Stefan; Orkiestra Polskiego Radia i TV Polańska Wanda Dudek Ryszard; Orkiestra Polskiego Radia i TV Polańska Wanda Rachoń Stefan; Orkiestra Polskiego Radia i TV w Warszawie Polańska Wanda - sopran Pruszak Jan; Orkiestra Polskiego Radia Polańska Wanda Górzyński Zdzisław; Orkiestra Polskiego Radia Polańska Wanda Pruszak Jan; Orkiestra Polskiego Radia Polańska Wanda Rachoń Stefan; Orkiestra PR i TV Polańska Wanda Pruszak Jan; Orkiestra PR i TV Polańska Wanda Rachoń Stefan; Orkiestra PRiTv / Polańska Wanda / Rachoń Stefan; Orkiestra PRiTV Polańska Wanda Rachoń Stefan; Polańska Wanda / Herdzin Stanisław / Banaszczuk Eugeniusz / Orkiestra Polskiego Radia i TV w Warszawie / Rachoń Stefan; Polańska Wanda / Herdzin Stanisław / Banaszczyk Eugeniusz / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Polańska Wanda / Orkiestra Polskiego Radia / Pruszak Jan; Polańska Wanda / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Polańska Wanda / Orkiestra Polskiego Radia i TV / Dudek Ryszard; Polańska Wanda / Orkiestra Polskiego Radia i TV / Pruszak Jan; Polańska Wanda / Orkiestra Polskiego Radia i TV / Rachoń Stefan; Polańska Wanda / Orkiestra Polskiego Radia i TV w Warszawie / Rachoń Stefan; Polańska Wanda / Orkiestra Polskiego Radia i TV/ Pruszak Jan; Polańska Wanda / Orkiestra PR i TV / Dudek Ryszard; Polańska Wanda / Orkiestra PR i TV / Rachoń Stefan; Polańska Wanda / Orkiestra PR i TV Warszawa / Dudek Ryszard; Polańska Wanda / Orkiestra PR w Warszawie / Rachoń Stanisław; Polańska Wanda / Orkiestra PR w Warszawie / Rachoń Stefan; Polańska Wanda / Orkiestra PRiTV / Rachoń Stefan; Polańska Wanda / Tarasewicz Ryszard / Orkiestra Polskiego Radia i Telewizji / Kamirski Włodzimierz
Polański Maciej 
Polański MarcinZumba
Polański Pawełróżni wykonawcy
Polarek MirosławKrautwurst Mateusz; Niebiesko-Czarni
Polaski MaurycyB.RYBARSKA, Ł.RYBARSKI, A.KOZŁOWSKI, M.POLASKI,ZESPÓŁ MUZYCZ NY W SKŁADZIE: KRZYSZTOF HERDZIN, ZBIGNIEW JAKUBEK, PIOTR ŻA CZEK, KRZYSZTOF BARCIK, SEBASTIAN SOŁDRZYŃSKI,; różni wykonawcy; THE JOBERS
Polat AlpagoAlamut; Masala Soundsystem; Stilo
Polcyn MichałTercet czyli kwartet; Zioło Dominika
Poletek ArkadiuszCappella Gedanensis
Poli LilianaMalewicz Madej Anna / Poli Liliana / Filharmonia Narodowa Chór i Orkiestra / Markowski Andrzej; Malewicz-Madey Anna
Polidario ManoloOkupnik Tatiana
Polit KingaSchola i Bracia Dominikanie
Polit MateuszŁukasz Targosz, Robert Docew, Maciej Pawłowski, Marcin Dziedzic, Ewelina Kordy, Mateusz Polit
Pol-Jelonek ŁukaszHetane; SERIAL - Przeznaczenie
Polkiewicz JacekSolar/Białas
Polkowski PiotrWaco; Waco / Wilku / Wigor / Doz
Polkowski TadeuszY-Band
Pollak BartłomiejMarkowska Małgorzata; ŚRUBKI; Śrubki Markowska Małgorzata
Pollini MaurizioOrkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej Pollini Maurizio Katlewicz Jerzy; Poliini Maurizio / Filharmonia Narodowa / Katlewicz Jerzy; Pollini Maurizio / Filharmonia Narodowa / Katlewicz Jerzy
Pollock Margaret A 
Polniak MartaObstawa Prezydenta
Polok Bernard 
Polok DamianCeen
Polonek ZdzisławSzwajgier Olga - sopran / Przystaś Stanisław / Miryński Janusz / Polonek Ździsław, Koślacz Kazimierz; Szwajgier Olga - sopran / Przystaś Stanisław / Miryński Janusz, Polonek Ździsław, Koślacz Kazimierz; Szwajgier Olga - sopran, Przystaś Stanisław, Miryński Janusz, Polonek Zdzisław, Koślacz Kazimierz; Szwajgier Olga - sopran, Przystaś Stanisław, Miryński Janusz, Polonek Ździsław, Koślacz Kazimierz; Śliwicka-Wysocka Barbara - I skrzypce / Ariadna Lwowicz-Pawłowska - II skrzypce / Zdzisław Poponek - altówka, Kazimierz Koślacz - wiolonczela; Śliwicka-Wysocka Barbara - I skrzypce / Lwowicz-Pawłowska Ariadna - II skrzypce / Polonek Zdzisław - altówka, Koślacz Kazimierz - wiolonczela; Śliwicka-Wysocka Barbara - I skrzypce /z Kwartetu/, Lwowicz-Pawłowska Ariadna - II skrzypce /z Kwartetu/, Polonek Zdzisław - altówka /z Kwartetu/, Koślacz Kazimierz - wiolonczela /z Kwartetu/; Śliwicka-Wysocka Barbara - I skrzypce, Lwowicz-Pawłowska Ariadna - II skrzypce, Polonek Zdzisław - altówka, Koślacz Kazimierz - wiolonczela; Śliwicka-Wysocka Barbara / Lwowicz-Pawłowska Ariadna, Koślacz Kazimierz, Polonek Zdzisław
Polovin Mikołaj 
Polowczyk AnnaAnna Nova; KOZICKI D. AND SESSION ROCK FRIENDS; KOZICKI DOMINIK,SESSION ROCK FRIENDS,POLOWCZYK ANNA
Polska Filharmonia Kameralna: Polnische kammerphilharmonie p/d W.Rajskiego; Adam Kostecki – Violine, Polnische Kammerphilharmonie Danzig p/d Wojciech Rajski; Baeva Alena / Polska Filharmonia Kameralna / Rajski Wojciech; Bednarek Wiesław / Chór i Orkiestra Polskiej Opery Kameralnej / Wiencek Kazimierz; Bednarek Wiesław / Orkiestra Polskiej Opery Kameralnej / Więcek Kazimierz; Bednarek Wiesław / Orkistra Polskiej Opery Kameralnej / Więcek Kazimierz; Chór i Orkiestra Polskiej Opery Kameralnej Bednarek Wiesław Wiencek Kazimierz; Chór i Orkiestra Polskiej Opery Kameralnej Grabiarz Bernadetta Wiencek Kazimierz; Chór i Orkiestra Polskiej Opery Kameralnej Niemierowicz Andrzej, Kowalski Kazimierz, Jeremus Anna, Kulińska Małgorzata, Wójcik Dorota, Grabiarz Bernadetta, Bednarek Wiesław, Jurkiewicz Andrzej Wiencek Kazimierz; Dent Simon - obój / Polska Filharmonia Kameralna / Rajski Wojciech; Dent Simon / Polska Filharmonia Kameralna / Rajski Wojciech; Dent Simon-obój / Polska Filharmonia Kameralna / Rajski Wojciech; Fessard Jean-Marc (klarnet), Widaszek Roman (klarnet) Polska Filharmonia Kameralna Sopot; Goritzki Ingo-obój / Polska Filharmonia Kameralna / Rajski Wojciech; Ingo Goritzki – oboe, Polish Chamber Philharmonic p/d Wojciech rajski; Ingo Goritzki – Oboe, Polish Chamber Philharmonic p/d Wojciecha Rajskiego; Ingo Goritzki – oboe, Polska Orkiestra Kameralna p/d Wojciecha Rajskiego; Klocek Adam - wiolonczela / Polska Filharmonia Kameralna / Rajski Wojciech; Meyer Wolfgang - klarnet / Meyer Sabine - klarnet / Polska Filharmonia Kameralna / Rajski Wojciech; Muncher Blasersolisten: Simon Dent – Oboe, Eric Terwilliger – Horn, Martin Spangenberg – Klarinette, Karsten Nagel – Fagott, Polnische Kammerphilharmonie p/d Wojciech Rajski, mit Alicja Zajączkowska – Harfa; Munchner Blasersolisten: Simon Dent – Oboe, Eric Terwilliger – Horn, Martin\ Spangenberg – Klarinette, Karsten Nagel – Fagott, Polnische Kammerphilharmonie pd/ Wojciech Rajski, Alicja Zajączkowska – Harfe; Orkiestra Polskiej Opery Kameralnej Bednarek Wiesław Więcek Kazimierz; Orkistra Polskiej Opery Kameralnej Bednarek Wiesław Więcek K.; Orkistra Polskiej Opery Kameralnej Bednarek Wiesław Więcek Kazimierz; Polisch Chamber Philharmonic p/d Wojciech Rajski + Ingo Goritzki – oboe; Polnische Kammerphilharmonie p/d Wojciech Rajski; Polnische Kammerphilharmonie p/d Wojciech Rajski + Alicja Zajączkowska - harfa + Muncher Blasersolisten: Simon Dent – oboe, Eric Terwilliger – horn, Martin Spangenberg – klarinette, Karsten Nagel – fagott; Polska Filh Kameralna Sopot Dyrygent: Wojciech Rajski; Polska Filharmonia Kameralna - Sopot / Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna - Sopot Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna / Maksymiuk Jerzy; POLSKA FILHARMONIA KAMERALNA / RAJSKI WOJCIECH; Polska Filharmonia Kameralna Baeva Alena - skrzypce Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna Dent Simon - obój Rajski W.; Polska Filharmonia Kameralna Dent Simon - obój Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna Dyrygent-Wojciech Rajski; Polska Filharmonia Kameralna Górzyńska Barbara Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna Kulka Konstanty Andrzej Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna Malicki Waldemar - fortepian Rajski Wojciech; POLSKA FILHARMONIA KAMERALNA P/D WOJCIECHA RAJSKIEGO; Polska Filharmonia Kameralna Rajski W; Polska Filharmonia Kameralna Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna Setrak - fortepian Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna Sopot / Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna Sopot Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna Sopot Wojciech Rajski; Polska Filharmonia Kameralna Sopot,Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna Terwilliger Eric-róg Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna w Sopocie Trifonov Daniil Rajski Wojciech; Polska Filharmonia Kameralna z Sopotu Rajski Wojciech; POLSKA FILHARMONIA KAMERALNA, RAJSKI WOJCIECH; POLSKA FILHARMONIA KAMERALNA,W. RAJSKI; Polska Filharmonia Kameralna/dyr. Rajski Wojciech; Polska Filharmonia KameralnaRajski Wojciech; Polska Orkiestra Radiowa / Majewski Robert / Rajski Wojciech - Dyr.; Reine Hochmuth-wiolonczela Polska Filharmonia Kameralna, dyr.W.Rajski; Reiner Hochmuth - Violoncello, Polnische Kammerphilharmonie p/d Wojciech Rajski; Reiner Hochmuth – Violoncello, Polnische Kammerphilharmonie p/d Wojciech Rajski; Reiner Hochmuth – wiolonczela, Polska Orkiestra Kameralna p/d Wojciech Rajski; Reiner Hochmuth Violoncello, Polska Orkiestra Kameralna p/d W.Rajskiego; Reiner Hochmuth– Violoncello, Polska Orkiestra Kameralna p/d Wojciecha Rajskiego; Reiner Hochmuth– wiolonczela,Polska Orkiestra kameralna p/d Wojciecha Rajskiego; Setrak / Polska Filharmonia Kameralna / Rajski Wojciech; Terwilliger Eric - róg / Polska Filharmonia Kameralna / Rajski Wojciech; Terwilliger Eric-róg / Polska Filharmonia Kameralna / Rajski Wojciech; TRIFONOV DANIIL & POLSKA FILHARMONIA KAMERALNA SOPOT P/D WOJCIECH RAJSKI
Polska Orkiestra Festiwalowa .Polska Ork. Festiwalowa Zimerman Krystian Zimerman Krystian; Polska Ork. Festiwalowa Zimerman Krystian Zimerman Krystian Zimerman Krystian; Polska Orkiestra Festiwalaowa Zimerman Krystian - fortepian Zimerman Krystian; Polska Orkiestra Festiwalowa Zimerman Krystian; Polska Orkiestra Festiwalowa Zimerman Krystian - fortepian Zimerman Krystian; Polska Orkiestra Festiwalowa Zimerman Krystian Zimerman Krystian; Zimeramn Krystian / Polska Orkiestra Festiwalowa / Zimermann Krystian; Zimerman Krystian - fortepian / Polska Orkiestra Festiwalaowa / Zimerman Krystian; Zimerman Krystian - fortepian / Polska Orkiestra Festiwalowa; Zimerman Krystian - fortepian / Polska Orkiestra Festiwalowa / Zimerman Krystian; Zimerman Krystian / Polska Orkiestra Festiwalowa; Zimerman Krystian / Polska Orkiestra Festiwalowa / Zimerman Krystian; Zimerman Krystian-fortepian / Polska Orkiestra Festiwalowa / Zimerman Krystian; Zimmerman Krystian / Polska Orkiestra Festiwalowa , dyr. K.Zimerman
Polska Orkiestra KameralnaArmanowska Małgorzata - sopran / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Dent Simon - obój / Polska Orkiestra Kameralna / Rajski Wojciech; Goritzki Ingo - obój / Polska Orkiestra Kameralna / Rajski Wojciech; Górzyńska Barbara - skrzypce / Polska Orkiestra Kameralna / Rajski Wojciech; Hiolski Andrzej - baryton / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Hiolski Andrzej / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Hiolski Andrzej Polska Orkiestra Kameralna Maksymiuk Jerzy; Jakowicz Krzysztof / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; JERZY MAKSYMIUK, POLSKA ORKIESTRA KAMERALNA; JERZY MAKSYMIUK,POLSKA ORKIESTRA KAMERALNA; Kaliński Henryk - waltornia / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Kennedy Nigel, Haufa Jakub / Polska Orkiestra Kameralna / Kaspszyk Jacek; Kłosiewicz Władysław / Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Kłosiewicz Władysław / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; KŁOSIEWICZ WŁADYSŁAW,POLSKA ORKIESTRA KAMERALNA,MAKSYMIUK JERZY; Menuhin Yehudi / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Osińska Ewa - fortepian / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Paleczny Piotr - fortepian / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Pituch David - saksofon / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Pituch David-saksofon / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Polisch Chamber Orchestra p.d. J.Maksymiuka; Polish Chamber Orchestra Maksymiuk Jerzy; POLSKA ORK.KAMERALNA / MAKSYMIUK J.; Polska Orkiestra Kameralma / Maksymiuk Jerzy; POLSKA ORKIESTRA KAMERALMA P/D JERZEGO MAKSYMIUKA; Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy / Kłosiewicz Władysław; Polska Orkiestra Kameralna Chojnacka Elżbieta - klawesyn Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Hiolski Andrzej - baryton Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Hiolski Andrzej Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Jabłoński Krzysztof - fortepian Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Kłosiewicz Władysław - basso continuo na klawesynie Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Kłosiewicz Władysław Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna p/d Jerzy Maksymiuk; Polska Orkiestra Kameralna p/d Wojciech Rajski; Polska Orkiestra Kameralna p/d Wojciecha Rajskiego, Reiner Hochmuth -wiolonczela; Polska Orkiestra Kameralna Paleczny Piotr - fortepian Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Pituch David - saksofon Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Pituch David Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Pobłocka Ewa Maksymiuk Jerzy; POLSKA ORKIESTRA KAMERALNA POD DYREKCJĄ WOJCIECHA RAJSKIEGO; Polska Orkiestra Kameralna Stanienda Jan; Polska Orkiestra Kameralna Ts`ong Fou - fortepian Maksymiuk Jerzy; POLSKA ORKIESTRA KAMERALNA W HISTORYCZNYM SKŁADZIE,MAKSYMIUK JERZY; Polska Orkiestra Kameralna Wiłkomirska Wanda - skrzypce Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Wiłkomirska Wanda (viol) Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Wiłkomirska Wanda Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Zacharias Christian - fortepian Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna Zacharias Christian Maksymiuk Jerzy; POLSKA ORKIESTRA KAMERALNA,DYRYGENT: JERZY MAKSYMIUK; POLSKA ORKIESTRA KAMERALNA,J. MAKSYMIUK; POLSKA ORKIESTRA KAMERALNA,J. MAKSYMIUK; Polska Orkiestra Kameralna,Maksymiuk Jerzy; Polska Orkiestra Kameralna/Maksymiuk Jerzy; POLSKA ORKIESTRA KAMERALNA/MAKSYMIUKA; Polska Orkiestra Kameralna; Jerzy Klocek- wiolonczela, Jerzy Maksymiuk- dyrygent; POLSKA ORKIESTRA KAMERALNADYR.MAKSYMIUK JERZY; Polska Orkiestra KameralnaMaksymiuk Jerzy; Polska OrkiestraKameralna Maksymiuk Jerzy; Radiowa Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Sekstet smyczkowy Polskiej Orkiestry Kameralnej / Maksymiuk Jerzy; Stanienda Jan / Kwaśny Wiesław / Klocek Jerzy / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Trede-Boettcher Ursula / Boettcher Wolfgang - wiolonczela / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Ts`ong Fou - fortepian / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Wiłkomirska Wanda - skrzypce / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Wiłkomirska Wanda-skrzypce / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Wybrańczyk Dariusz - klarnet / Żabka Lidia - obój / Milewski Kazimierz - klarnet / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Zacharias Christian - fortepian / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy; Zacharias Christian / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy
Polska Orkiestra RadiowaFilm - Agentki; Polska Orkiestra Radiowa; Polska Orkiestra Radiowa / Borowicz Łukasz; Rusowicz Anna / Orkiestra Adama Sztaby / Polska Orkiestra Radiowa; Steczkowska Justyna
Polska Orkiestra Sinfonia IuventusPolska Orkiestra Sinfonia Iuventus
Polska Orkiestra Symfonia JuventusDługosz Łukasz, Kielar-Długosz Agata, Polska Orkiestra Symfonia Juventus
Polskiego Radia - Orkiestra 
Poltera ChristianRoyal String Quartet; Royal String Quartet, Poltera Christian - wiolonczela
Polubiec MichałZdobywcy Pewnych Oskarów
Połać PiotrBracia Figo Fagot; Czesław Śpiewa
Poławska Kamila 
Połoński AdrianSolar/Białas
Połoński DominikCrystian Zimerman, Polish Festival; Firlej Stanisław - wiolonczela / Jaroszewska Karolina / Połoński Dominik / Zboralski Eugeniusz - wiolonczele / Karr Gary - kontrabas / Amadeus / Duczmal Agnieszka; Firlej Stanisław / Jaroszewska Karolina / Połoński Dominik / Zboralski Eugeniusz - wiolonczele, Karr Gary - kontrabas / Amadeus - Orkiestra Kameralna Polskiego Radia / Duczmal Agnieszka; Firlej Stanisław / Jaroszewska Karolina / Połoński Dominik / Zboralski Eugeniusz - wiolonczele, Karr Gary - kontrabas / Amadeus / Duczmal Agnieszka; Firlej Stanisław, Jaroszewska Karolina, Połoński Dominik, Zboralski Eugeniusz - wiolonczele, Karr Gary - kontrabas / Amadeus - Orkiestra Kameralna / Duczmal Agnieszka; KWARTET ŚLĄSKI; Kwartet Śląski Krzeszowiec Szymon, Kubica Arkadiusz, Syrnicki Łukasz, Janosik Piotr, Mrożek Elżbieta, Połoński Dominik; Polish Festival Orchestra Zimerman Krystian - fortepian Zimerman Krystian; Polish Festival Orchestra, dyr. Krystian Zimerman; Polska Orkiestra Festiwalowa/Polish Festival Orchestra; Polska Orkiestra Radiowa Połoński Dominik - wiolonczela Borowicz Łukasz; Połoński Dominik - wiolonczela / Firlej Kinga - fortepian; Zimerman Krystian / Polish Festival Orchestra / Zimerman Krystian; Zimerman Krystian,Polish Festival Orchestra,Zimerman Krystian; Zimerman Krystian-fortepian / Polish Festival Orchestra / Zimerman Krystian
Połoński SebastianStróże Poranka; Stróże Poranka - Sebastian Połóński SDB/Bernard Adamczyk/Mariusz Pietrow/Mateusz Kempiński/Paweł Chustak/Tomek Krzyżaniak
Połubiński K.LA STRADA
Południak PiotrŚleziak Karolina
Pombo MireilleJarre Jean-Michel
Pomeranz AlbertoLoppi Augusto - obój / Pomeranz Alberto - fort. / Orchestra Sinfonica dell Accademia Nazionale di Santa Cecilia / Kasprzyk Jacek; Loppi Augusto-obój / Pomeranz Alberto-fort. / Orchestra Sinfonica dell Accademia Nazionale di Santa Cecilia / Kasprzyk Jacek
Pomianowski JerzyKult; Raga Sangit
Pommier Jean BernardOrkiestra Kameralna w Lozannie Pommier Jean Bernard - fortepian Semkow Jerzy
Pomykała DorotaGrechuta Marek; Malina Band
Pomykała MarcinORKIESTRA FESTIWALOWA P/D B. CHMIELARZA I T. FILIPCZAKA; Steczkowska Justyna; Waldemar Malicki oraz Flharmonia Dowcipu
Poncyljusz MikołajAna Artymowska
Poniatowska ElżbietaOrkiestra pod dyr.. Marka Sewena; Poniatowska Elżbieta / Orkiestra Polskiego Radia / Pruszak Jan
Poniedziałek IreneuszBlade Loki
Poniedziałek JacekPiskorz Jacek Zespół; SZAPOŁOWSKA GRAŻYNA
Poniedzielski J.Zeyland Jan
Ponioskiewicz-Jarmuła KatarzynaJarocka Irena; Różni Artyści
Poniszowska AleksandraAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy; Poniszowska Aleksandra - sopran, Myrczek Adam - bas, DziťBak-Szczepan Dorota - akordeon / Camerata Silesia; ZespdzBĠZpiewaków Miasta Katowice "Camerata Silesia" Poniszowska Aleksandra - sopran, Myrczek Adam - bas, Broda Józef - głos biały, drumla, róg, Orłow Tomasz - klawesyn, pozytyw, Gawlik Roman - perkusja, Gabryś Aleksander - kontrabas Szostak Anna; Zespół Śpiewaków Miasta Katowice "Camerata Silesia" Poniszowska Aleksandra - sopran, Myrczek Adam - bas, Dziełak-Szczepan Dorota - akordeon
Ponocny HonzaEwa Farna
Pons JosepHendricks Scott / Schawanewilms Anne / Rappe Jadwiga, Hartmann Will, Borowski Daniel, Vas Francisco / Chór i Orkiestra Gran Teatre del Liceu / Pons Josep
Ponte LorenzodaDrabowicz Wojciech / Filharmonia Poznań / Ponte Lorenzo da / Nowak Grzegorz; Drabowicz Wojciech / Filharmonia Poznań / Ponte Lorenzo da, Nowak Grzegorz; Filharmonia Poznań / Nowak Grzegorz
Pontes DulceEnnio Morricone
Pontes Joao DO AMOR DIVINO MORAESAlcione
Ponti MichaelOrkiestra Filharmonii Narodowej Ponti Michael - fortepian Strugała Tadeusz; Orkiestra Filharmonii Narodowej Ponti Michael (fortepian) Strugała Tadeusz; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej Ponti Michael - fortepian Strugała Tadeusz; Ponti Michael - fortepian / Filharmonia Narodowa / Strugała Tadeusz; Ponti Michael-fortepian / Filharmonia Narodowa / Strugała Tadeusz
Pontinen RolandRoland Pontinen - fortepian / Sinfonia Varsovia / Kaspszyk Jacek; Sinfonia Varsovia
Pontus RomaCappella Gedanensis
Pool Robert David 
Poole Edward John David 
Pop IggyBregovic Goran; Hedone
Popa KarolMarika
Popala BożenaSteczkowska Justyna
Popatkar SandeshMichał Czachowski
Popek GrzegorzBakszysz
Popek IzabelaTrzeci Wymiar , DJ SPH
Popek KacperKalinowska Alicja; Kondrat Joanna; Korpanty Tomasz; Marcelina; STARNAWSKI MACIEJ
Popek PiotrKRZYSZTOF POPEK QUINTET
Popiel AndrzejFilm - Va Bank II; Kasprzycki Robert; Piasecki Krzysztof; Piasecki Krzysztof z zespołem
Popiel IreneuszKalczyńska K. / Pieregorólka W. / Szczerba A. / Popiel I. / Orchowska M. / Pieregorólka A.; Kalczyńska K./ Pieregorólka W./ Szczerba A./ Popiel I./ Orchowska M./ Pieregorólka A.; Kalczyńska Karolina; Zygzaki
Popielarz GajaB.LEWANDOWSKI/M.CERAN/G.POPIELARZ/M.KUSA; Benek Lewandowski, Mateusz Ceran, Gaja Papielarz, Gabrysia Szerszen, Sara Lewandowska, Magda Kusa; M.CERAN/B.LEWANDOWSKI/G.POPIELARZ; Mateusz Ceran, Benek Lewandowski, Gaja Papielarz
Popielarz KrzysztofFilm - Godzina W; Kapela Czerniakowska; Wesołowski Tadeusz
Popielewicz AgnieszkaPiskorz Jacek Zespół
Popielnicka EwaChór Psalmodia Papieskiej Akademii Teologicznej
Popien ElisabethCantus Koln Kozłowska Joanna / Popien Elisabeth / Schreckenberger Stephan / Johens Wilfried Junghanel Konrad; Wilfried Johens / Kozłowska Joanna / Popien Elisabeth / Schreckenberger Stephan / Cantus Koln / Junghanel Konrad
Popiński RafałThe Boogie Town
POPIOŁEK ANNA 
Popiołkiewicz AgnieszkaKapela Po Zagonach
Popis Beata.... Sapiecha Agata / Stawarz Liliana / Śliwa Anna / Wojciechowska Małgorzata / Popis Beata / Raczyńska Monika / Dudzik Maria / Bręk Jarosław / Zalewski Marcin / Helwig Katarzyna ....; Sapiecha Agata - skrzypce / Wojciechowska Małgorzata / Stawarza Lilianna / Popis Beata - klawesyn / Kusiewicz Piotr - tenor / Pasiecznik Olga / Boberska Marta - sopran / Zychowicz Grzegorz - bas
Popko ŁukaszSchola i Bracia Dominikanie
Popławska DanielaMikołajczak Andrzej; Smoleń Bohdan
Popławska IwonaChór Polskiego Radia w Krakowie / Kluza Marek; Chór Polskiego Radia w Krakowie / Kluza Michał; Chór Polskiego Radia w Krakowie Kluza Marek; Chór Polskiego Radia w Krakowie Wolak Marcin - baryton, Oberbek Jan - gitara, Witkowski Zbigniew, Murzyn Marta, Suruło Wiesław - flety, Cierpik Sławomir, Popławska Iwona - fortepian Koleska Marceli; Wolak Marcin - baryton / Oberbek Jan - gitara / Witkowski Zbigniew / Murzyn Marta, Suruło Wiesław - flety, Cierpik Sławomir, Popławska Iwona - fortepian / Chór Polskiego Radia w Krakowie / Koleska Marceli; Wolak Marcin - baryton, Oberbek Jan - gitara, Witkowski Zbigniew, Murzyn Marta, Suruło Wiesław - flety, Cierpik Sławomir, Popławska Iwona - fortepian / Chór Polskiego Radia w Krakowie / Koleska Marceli
Popławski ŁukaszAndrus Artur
Popławski MarcinRaggamoova
Popovych OstapAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy; Sinfonia Varsovia
Popow WitalisPablo Pavo; Pablopavo i Ludziki
Popowa-Zyzdroń KatarzynaPopowa Zydroń Katarzyna
POppel Manfred 
Poppen DiemutEmmanuelle Bertrand - wiolonczela / Poppen Diemut - altówka / Piekutowska Patrycja - skrzypce, Lifschitz Konstantin - fortepian
Poprawa StefanFilm - Wewnętrzna Moc
Poprawski MarcinENEJ
Porada MagdalenaWESOŁE NUTKI
Porba EdytaChór Psalmodia Papieskiej Akademii Teologicznej
Porcaro Jeff 
Porczyk StanisławGardenia; Hair In The Sink
Poreda KazimierzChór I Orkiestra Polskiego Radia
Poręba AnetaWESOŁE NUTKI
Poręba TomaszCzernecka Beata; Piwnica Pod Baranami
Porębska ElżbietaFilm - Mała Wielka Miłość; Serial - Mała wielka miłość
Porębska WiolettaPerfect,Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej Im.Witolda Lutosławskiego,
Poręcki ZbigniewMarzec Krzysztof
Pork KrzysztofDon Guralesko
Porszke PaulinaMamma Mia Kids
Porta GustavoChór i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej Pentcheva Mariana, Porta Gustavo, Siwek Rafał, Giannattasio Carmen Kaspszyk Jacek
Portella EddyP.Bodnar; Pavol Bodnar & InterJazzional Band
Porter AlexLipnicka Anita & Porter John
Porter CatherineQueen
Porter Jeffrey Vincent 
Porter JohnRoxy Music
Porter RandyPopek Krzysztof
Porzezińska Justyna 
Porzezińska Karolina 
Posadzy EugeniuszELJAZZ BIG BAND; Szafran Lora
Posiadło KrzysztofGaamera
Posłuszny RafałBez Cenzury
Pospieszalska Barbara Dom Pełen Skarbów; Małe Wu Wu; Pospieszalscy / Steczkowscy; Pospieszalscy Rodzina; Pospieszalski Mateusz; różni wykonawcy; Steczkowska Justyna; Voo Voo
Pospieszalska MarylaPospieszalscy Rodzina
Pospieszalski FranciszekDom Pełen Skarbów; Pospieszalscy Rodzina; różni wykonawcy; Steczkowska Justyna; Wałasi
Pospieszalski Franekróżni wykonawcy
Pospieszalski MichałSteczkowska Justyna
POSPISZALSKA IzabellaSojka / Yanina / T-Break / Kompania
Postaremczak FilipGórny Z / Young Band
Postaremczak PawełHera
Postek AnetaTrzecia Godzina Dnia
Postek JuliaSiódmy (Sebastian Postek)
Postek-Mioduszewska AnetaOnerica; Trzecia Godzina Dnia
Poszwa ŁukaszCHADA; Cira; PiH i Chada
Poszwa MichałHukos
Poświata JanuszNorbi
Potakin AlikAkwarium (Borys Griebenszczikow)
Potasiński LeszekDębski Krzesimir - Fado; Frankowski Grzegorz - kontrabas / Kotnowska Jadwiga-flet / Potasiński Leszek-gitara; Kotnowska Jadwiga-flet / Potasiński Leszek - gitara / Frankowski Grzegorz - kontrabas; Kotnowska Jadwiga-flet / Potasiński Leszek-gitara; Perliński Paweł; Sinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia Panis Jan - live electronics Siebens Etienne; SINFONIA VARSOVIA,JAN PANIS,ETIENNE SIEBIENS
Potemski MarekMec Bogusław
Potocki PawełWychowani Na Błędach
Potoczek ZbigniewRaj Zbigniew
Potoniec RafałInside; Taxi
Potter James Walter 
Potts Steve 
Potts TravonEternal
Potulska MartaFARBEN LEHRE
Powell Andrew JohnHarley Steve; Steve Harley And Cockney Rebel
Powell David 
Powell Nicholas Benjamin 
Powell OwenCATATONIA
Powell Paul Anthony 
Powell Stephen 
Power Michael  
Power John Timothy 
Power LawrencePower Lawrence - altówka / Filharmonia Narodowa / Wit Antoni
Power Nicholas StevenTHE CORAL
Powers Natalie Dawn 
Powichrowska BożenaConcerto Avenna / MysũDski Andrzej; Concerto Avenna MysũDski Andrzej; Concerto Avenna Piechowska-Andrzejewska Zyta / Bajkowska Marzena MysũDski Andrzej; Warsaw Baroque Soloists "Concerto Avenna" Mysiński Andrzej
Powichrowska IzaLoranc; Loranc Iwona Grupa; Loranc-Szulakowska Iwona
Powicki MirosławDJ 600V; Dj Deszczu Strugi / Kazan / Mieron / Jaźwa; Fundacja #1; Sokół / Pono; Sosnowski Wojciech `Sokół`, Poniedzielski Rafał `Pono`; Sosnowski Wojciech `Sokół`, Poniedzielski Rafał `Pono`; W Witrynach Odbicia; W Wyjątkowych Okolicznościach; Zip Skład
Powidzki MirosławDeszczu Strugi
Powierza AnnaMarzec Krzysztof
Powolny JanuszMalicki Waldemar - fortepian / Granat Tamara- fortepian / WOSPR / Powolny Janusz; NOSPR Powolny Janusz; Polska Orkiestra Radiowa; Polska Orkiestra Radiowa Powolny Janusz; Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Powolny Janusz
Poznaniu p/d J.Doty- wGórny Z / Young Band
Poznański IreneuszKolekcja
Poznański TomaszHiq Kowal , Matt Kowalsky
Poznańskie Słowiki - ChórHaufa Jakub, Michałowski Bartosz / Poznańskie Slowiki / Stuligrosz Stefan; Kolędy; Krawczyk Krzysztof / Big Power Band
Pozorski TomaszDudziak Urszula / Dymała Piotr / Kodorska Nina / Krautwurst Mateusz / Latosa Roman, Lutz - Szymański Marcin, Maćkowska Marta, Maliszewski Marcin, Melcherek Agata, Melosik Martyna, Milov Marina, Muszyńska Monika, Orkiestra Adama Sztaby, Puk Przemysław, Si; Dudziak Urszula / Dymała Piotr / Kodorska Nina / Krautwurst Mateusz, Latosa Roman, Lutz - Szymański Marcin, Maćkowska Marta, Maliszewski Marcin, Melcherek Agata, Melosik Martyna, Milov Marina, Muszyńska Monika, Orkiestra Adama Sztaby, Puk Przemysław, Sin; Dymała Piotr / Kodorska Nina / Krautwurst Mateusz / Lasota Roman, Maćkowska Marta, Malcherek Agata, Melosik Martyna, Muszyńska Katarzyna, Orkiestra Adama Sztaby, Puk Przemysław, Sincler Nick, Szymański Marcin, Woś Julia; Krautwurst Mateusz / Lasota Roman / Orkiestra Adama Sztaby; Krautwurst Mateusz / Orkiestra Adama Sztaby; Orkiestra Adama Sztaby; Rudaś Michał; Sztaba Adam Band; Szymuś Tomasz Band; Wszyscy Uczestnicy Fabryki Gwiazd
Poźniak PawełSensorry
Poźniak WitoldBlade Loki
Pożarlik MarcinTime Square
Pożarska TatianaPożarska Tatiana - solo sopranowe / Grabowska Agnieszka - mezzosopran / Sinfonia Varsovia / Chór żeński Filharmonii Narodowej / Maksymiuk Jerzy / Wojnarowski Henryk -kier.chóru
Pożorski TomaszGolec uOrkiestra
Póltorak MichałRaj Zbigniew
Półrolniczak RadosławArcheon; Made Of Hate
Półtorak PawełChrzanowska Agnieszka
Półtorak PiotrThe Analogs
PPL 
Prabudzki PawełCicha Karolina
Prach RobertUnnamed
Pracińska BeataSteczkowska Justyna
Pracuch KatarzynaPracuch Katarzyna / Zgoda Ewa / Buchalska Sylwia / zespół Konrada Mastyły
Pradela MichałCameleon Brass; Dudek Irek BIG BAND; Dudek Ireneusz; Program TV "Gorączka złota: zagadki
Prais KingaNalepa Tadeusz
Prałat GrzegorzMemento
Pramotton ManuelEuropean Saxophone Ensemble
Prasek WawrzyniecFusionator; Jazz Construction; KAMIL SKORUPSKI
Prasol GrzegorzCygonek Karolina
Praszczałek JarosławNic innego
Praśniewski MariuszVIBE QUARTET
Pratley AliceGORILLAZ
Pratt BobbyShirley Bassey
Praus DariuszFunk Out
Precious Adam 
Predygier PrzemysławSojka / Yanina / T-Break / Kompania
Prego JorgeJakubiak Sara, Barry Eric, Pershall David, Didenko Nikolay, Prego Jorge, Gontarz Joanna, Dobrowolska Magdalena, Fijałkowska Anna, Warmijak Tomasz, Ronek Piotr/Chór Filharmonii Narodowej, Polska Orkiestra Radiowa/Borowicz Łukasz; Soliści, POR, Ł. Borowicz
Preild PawełCiechowski Grzegorz; FILM - WieŤzmin; FILM - WieŤzmin / SERIAL; Muzyka do filmu "Wiedźmim"; Węgorzewska Alicja; WIEDŹMIN
Preild PiotrCiechowski Grzegorz; FILM - WieŤzmin; FILM - WieŤzmin / SERIAL; Muzyka do filmu "Wiedźmim"; Węgorzewska Alicja; WIEDŹMIN
Preinfalk GeraldVienna Saxophone Quartet
Preisner AnnaOsjan
Preisner SebastiainFriends
Prejzner - Kurek AnnaFasolinki
Prejzner-Kurek AnnaLipnicki Paweł
Prekurat DariuszBack To The Ocean
Prelle UlfPhilharmonisches Kammerorchester Dresden / Peter Alexander
Prentice Ronald Christopher 
Presencer Gerard 
Presland CarolePresland Carole / Zambrzycki-Payne Rafał; Presland Carole- fortepian / Zambrzycki-Payne Rafał - skrzypce; Presland Carole-fortepian, Zambrzycki-Payne Rafał-skrzypce; Zambrzycki-Payne Rafał - skrzypce / Presland Carole - fortepian; Zambrzycki-Payne Rafał - skrzypce / Presland Carole - fortepiano; Zambrzycki-Payne Rafał-skrzypce / Presland Carole-fortepiano
Presley ElvisDnx / The Voice; DNX feat. The voice; DNX VS THE VOICE; DNX VS VOICE; DNX VS. THE VOICE; DNX VS.THE VOICE
Presly David 
Press Damian 
Press WłodzimierzKowalewski Krzysztof
Pressland Ian Richard 
Pressler MenahemNarodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Strugała Tadeusz; Trio Beaux Arts (Pressler Menahem - fortepian, Kavafian Ida - skrzypce, Wiley Peter - wiolonczela), Sinfonia Varsovia Kaspszyk Jacek; Trio Beaux Arts / WOSPR / Strugała Tadeusz; Trio Beux Arts, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Strugała Tadeusz; WOSPR / Trio Beaux Arts - Pressler Menahem,Hope Daniel,Meneses Antonio / Strugała Tadeusz
Pretty BernardUrbanizer
Prewo WiolettaPNOUMATIK; Pnoumatik / Siła Dźwięku
Prędki RemigiuszGłębia Głów
Pręgowski PiotrMarzec Krzysztof; Partita; Piskorz Jacek Zespół; Wolski Marcin , Kabaret Go
Prętkiewicz MariuszKAT
Price Arthur Trevor 
Price Geoffrey Stuart 
Price MargaretOchman Wiesław / Price Margaret / Ludwig Christa / Orchestre Philharmonique de Vienne / Boehm Karl
Priebe Małgorzata 
Priest GhettoMaleo
Priestman Henry 
Prieur AmbroiseAntoni Komasa-Łazarkiewicz, Maria Komasa-Łazarkiewicz, Joonas Leppanen, Yves Fontanille, Ambroise Prieur; GŁĘBOKA WODA; GŁĘBOKA WODA; Serial - GŁĘBOKA WODA
Priklonskij AndriejPriklonskij Andriej
Principato SalvatoreLiquid Liquid
Pritchard JamieFilm-Randka w ciemno
Pritchin AylenAylen Pritchin, Marek Pijarowski, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Poznańskiej im. T. Szeligowskiego; AYLEN PRITCHIN,MAREK PIJAROWSKI,ORKIESTRA FILHARMONII POZNAŃ SKIEJ; Orkiestra Kameralna PR Amadeus Pritchin Aylen Duczmal Agnieszka; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Poznańskiej Pritchin Aylen Pijarowski Marek
PRiTV p/d Antoniego Kopfa OrkiestraSchulz Piotr
PRiTV p/d Piotra Kałużnego OrkiestraSchulz Piotr
PRiTV p/d Zygmunta Kukli OrkiestraSchulz Piotr
Prizeman Robert 
Prochera MichałKanał Audytywny
Prochowicz DanielPrys
Prokop MarcinJolanta Pieńkowska-Czarnecka, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Magdalena Mołek, Wojciech Jagielski, Marcin Prokop, Bartosz Węglarczyk, Andrzej Sołtysik; Pieńkowska-Czarnecka Jolanta / Dorota Wellman / Kinga Rusin / Magdalena Mołek, Wojciech Jagielski, Marcin Prokop, Bartosz Węglarczyk; Szypura Mariusz / Posała Kinga / Pieńkowska Jolanta / Rusin Kinga / Wellman Dorota / Mołek Magda / Jagielski Wojciech / Prokop Marcin / Sołtysik Andrzej / Węglarczyk Bartek / Rogoziński Patryk / Pinkwart Sergiusz
Prokopczuk JarosławAjagore; Golec uOrkiestra
Prokopowicz AdamAna Artymowska
Prokopowicz TomaszKaczmarski Jacek
Promiński ZbigniewBehemoth; CHRIST AGONY; Witchmaster
Prondziński Jarosław 
Propokowicz Tomasz 
Propper DanielDuo Granat; Granat Tamara; Granat Tamara - fortepian, Propper Daniel - fortepian; Granat Tamara, Propper Daniel; Granat Tamara, Propper Daniel Granat Tamara, Propper Daniel; Propper Daniel, Granat Tamara; T.Granat/ D.Propper
Prosser Stewart Ivor 
Proszyk Wojciech Brzóstowicz Marzena
Protasewicz RobertOrkiestra Teatr Es
Protczak MagdaArfik
Próchnicki TomaszTercet Egzotyczny
Próchniewicz MaciejHot Water
Pruchnicki DanielLari Fari
Pruchnicki TomaszKwintet "JWP.Org" Wania Dominik; Lari Fari; Małek Jerzy / Muniak Janusz / Cieślikowski Piotr / Namysłowski Zbigniew / Pruchnicki Tomasz, White Karol, Smoczyński Mateusz, Wania Dominik, Wróblewski Michał, Bartz Jerzy, Szczyciński Maciej, Dąbrowski Andrzej, Sycz Grzegorz, Sarnecki Rafal; Mirowska Katarzyna; Mrozu; Wania Dominik; Wania Dominik / Kwintet - JWP.Org; Wania Dominik / Kwintet "JWP.Org"; Wania Dominik / Kwintet JWP.Org
Prucnal PrzemysławBrathanki
Prus FranciszekOrkiestra Dęta KWK Staszic
Prus OlgaKapela Ze Śląska
Prusaczyk AdamWay No Way
Prusinowska KajaKaja i Janusz Prusinowscy
Prusiński PiotrEX-DANCE
Pruski RobertTestor
Pruszkowska AleksandraKloc Grzegorz
Pruszkowska AleksandraSixteen
Pruszkowska-Kloc OlgaGrzegorz Kloc i Małe Sixteen; Kloc Grzegorz; Sixteen
Pruszkowski RobertLorien
Pruszyński WłodzimierzSantor Irena
Pruvot Pierre-YvesUrszula Kryger
Prykowska Joanny 
Pryliński RomanWytwórnia Filmów Fabularnych w Łodzi
Pryor JimUrbaniak Michał
Prystasz DariuszJaskółke Sławek; Jaskułke; Jaskułke Sławomie Trio / Hanseatica Chamber Orchestra; Jaskułke Sławomir; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra /; Jaskułke Sławomir / Hanseatica Chamber Orchestra / Jaskułke Sławomir; Jaskułke Sławomir Trio / Hanseatica Chamber Orchestra
Przanowski MateuszSchola i Bracia Dominikanie
Przebindowski JakubJakub Przebindowski; Piskorz Jacek Zespół; Przebindowski Jakub; Ygor Przebindowski
Przeczewski IreneuszChór Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego
Przedpełski ŁukaszNoconcreto
Przegendza MarekAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
Przegrodzki IgorPrzegrodzki Igor
Przemielewski FranciszekChór Kameralny Canzona (uprzednio Rutenika); Zespół Muzyki Cerkiewnej Z Warszawy Pd.Księdza Jerzego Szurbaka
Przemyk KrzysztofChór Psalmodia Papieskiej Akademii Teologicznej
Przenicki JacekRejs
Przepiórka JerzyKubasińska Mira / Zielono-Czarni; Miks Piotr; Nalepa Tadeusz; Zielono-Czarni
Przepiórska ElżbietaChór Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego
Przeradowska BożenaMissio Musica
Przeradowski AleksanderZespół Kameralny
Przesmycki ŁukaszKarpacki Michał / De Mono
Prześlakiewicz łukaszPeja
Przeździecki MichałFilm - Historia Polski
Przybora Jeremi .... Rylska Barbara / Wasowski Jerzy / Przybora Jeremi ....; Dziewonski Edward /Golas Wieslaw / Wasowski / Przybora; Dziewoński Edward / Sienkiewicz Krystyna / Michnikowski Wiesław, Czechowicz Mieczysław, Stępowski Jarema, Kwiatkowska Irena, Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi; Dziewoński Edward / Sienkiewicz Krystyna, Michnikowski Wiesław,Czechowicz Mieczysław,Stępowski Jarema,Kwiatkowska Irena,Gołas Wiesław, Wasowski Jerzy, Pryzbora Jeremi; Fijewska Barbara / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Gołas Wiesław / Przybora Jeremi; Jędrusik Kalina; Jopek Anna Maria; KABARET STARSZYCH PANÓW; Kabaret Starszych Panów ....; Kabaret Starszych Panów / Jeremy Przybora / Jerzy Wasowski; Kabaret Starszych Panów / Pawlik Bronisław; Kabaret Starszych Panów Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi; Krafftówna B. / Wasowski J. / Przybora J.; KRAFFTÓWNA BARBARA; Krafftówna Barbara / Wasowski Jerzy; Krafftówna Barbara / Wasowski Jerzy / Przybora Jeremi; Krafftówna Barbara,Przybora Jeremi,Wasowski Jerzy; Krafftówna Barbara,Wasowski Jerzy; Kraftówna Barbara / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Kraftówna Barbara,Wasowski Jerzy,Przybora Jeremi; Kucówna Z. / Wasowski J. / Przybora J.; Kucówna Zofia / Wasowski Jerzy / Przybora Jeremi; Kucówna Zofia, Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi; KWIATKOWSKA IRENA; Kwiatkowska Irena / Przybora Jeremi; Kwiatkowska Irena, Przybora Jeremi; Michnikowski Wasowski / Przybora Jeremi; Michnikowski Wiesław; Michnikowski Wiesław / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Michnikowski Wiesław / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy,; Michnikowski Wiesław / Przybora Jeremi, Wasowski Jerzy; MICHNIKOWSKI WIESŁAW / WASOWSKI JERZY; Nowicki J. / Dziewoński E. / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Nowicki Jan / Dziewoński Edward / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Nowicki Jan / Dziewoński Edward, Przybora Jeremi, Wasowski Jerzy; Pawlik Bronisław / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Pawlik Bronisław / Wasowski Jerzy; Pawlik Bronisław / Wasowski Jerzy / Przybora Jeremi; Pawlik Broniśław / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Przybora i Wasowski; Przybora J / Wasowski J / Michnikowski W; Przybora J. / Wasowski J.; Przybora Jaremi / Wasowski Jerzy; Przybora Jeremi; Przybora Jeremi / Dziewoński Edward / Sienkiewicz Krystyna / Michnikowski Wiesław, Czechowicz Mieczysław, Stępowski Jarema, Kwiatkowska Irena, Gołas Wiesław, Wasowski Jerzy; Przybora Jeremi / Dziewoński Edward / Sienkiewicz Krystyna, Michnikowski Wiesław, Czechowicz Mieczysław, Stępowski Jarema, Kwiatkowska Irena, Gołas Wieslaw, Wasowski Jerzy; Przybora Jeremi / Dziewoński Edward / Sienkiewicz Krystyna, Michnikowski Wiesław, Czechowicz Mieczysław, Stępowski Jarema, Kwiatkowska Irena, Gołas Wiesław, Wasowski Jerzy; Przybora Jeremi / Jerzy Wasowski; Przybora Jeremi / Kwiatkowska Irena; Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy / Bogucki Andrzej; Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy / Kraftówna Barbara; Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy / Kucówna Zofia; Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy / Michnikowski Wiesław; Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy / Pawlik Bronisław; Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy / Szczepkowski Andrzej; Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy / Wilhelmi Roman / Krafftóna Barbara / Kwiatkowska Irena / Czechowicz Mieczysław / Jędrusik Kalina; Pzrybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Rylska Barbara / J. Przybora / J.Wasowski; Rylska Barbara / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Starsi Panowie Wasowski Jerzy / Przybora Jeremi ....; Starsi Panowie Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi; Szczepkowski Andrzej / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy; Szczepkowski Andrzej / Przybora Jeremi / Wasowski Jerzy,; Szczepkowski Andrzej / Wasowski Jerzy / Przybora Jeremi; WASOWSKI J; Wasowski Jerzy; Wasowski Jerzy / Pawlik Bronisław / Przybora Jeremi; Wasowski Jerzy / Przybora Jaremi; Wasowski Jerzy / Przybora Jeremi; Wasowski Jerzy, Przybora Jeremi, Jędrusik Kalina, Kobiela Bogusław, Cembrzyńska Iga, Jedlewska Joanna; Zespół Jerzego Wasowskiego Kwiatkowska Irena
Przybora KotTurnau Grzegorz
Przyborowicz FilipNo Limits; No Limits & dzieciaki
Przybylska AnnaMalina Band
Przybylska KatarzynaTatiana Okupnik
Przybylska PaulinaCembrzyński Jerzy - Papież słowiański
Przybylska-Karaszewska TatianaCuryłło Dorota; Kosiarkiewicz Patrycja
Przybylski AdamEter; Kredens Acoustic; Yankel Band
Przybylski JanuszBetley-Sieradzka Bożena / Paprocki Bogdan / Skulski Florian / Chór i Orkiestra PR w Krakowie / Przybylski Janusz; Jasiński Andrzej - fortepian / WOSPR / Przybylski Janusz; Karaś-Krasztel Elżbieta - fortepian / WOSPR / Przybylski Janusz; Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskie Radia Przybylski Janusz; Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Przybylski Janusz; Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Przybylski Janusz; Narodowa Orkiestra Symfoniczna PR Przybylski Janusz; Orkiestra Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej Przybylski Janusz; Orkiestra Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej/Przybylski Janusz; Orkiestra Polskiego Radia i Telewizji w Krakowie Betley-Sieradzka Bożena, Werka Ewa, Artysz Jerzy, Janowski Paweł, Chór Polskiego Radia w Krakowie Przybylski Janusz; Orkiestra Polskiego Radia i TV Przybylski Janusz; Orkiestra Polskiego Radia w Krakowie Przybylski Janusz; Orkiestra Polskiego Radia w Krakowie Stefański Andrzej Przybylski Janusz; Orkiestra Polskiego Radia w Krakowie Stefański Andrzej Stefański Andrzej Przybylski Janusz; Orkiestra Polskiego Radia w Krakowie/Przybylski Janusz; Orkiestra PR i TV w Krakowie Stefański Andrzej - fortepian Przybylski Janusz; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej Przybylski Janusz; Stefański Andrzej - fortepian / Orkiestra Polskiego Radia w Krakowie / Przybylski Janusz; Stefański Andrzej-fortepian / Orkiestra Polskiego Radia i Telewizji w Krakowie / Przybylski Janusz; Towarzystwo Przyjaciół NOSPR; Wielka Orkiestra Polskiego Radia w Katowicach Przybylski Janusz; Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia i TV w Katowicach Przybylski Janusz; Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Przybylski Janusz; Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Przybylski Janusz; Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach/Przybylski Janusz; WOPSR / Przybylski Janusz; WOSPR - Zespół Smyczkowy / Przybylski Janusz; WOSPR .... Przybylski Janusz; WOSPR ...... Przybylski Janusz; WOSPR / Janusz Przybylski; WOSPR / Przybylski Janusz; WOSPR Jasiński Andrzej - ( fortepian ) Przybylski Janusz; WOSPR Karaś-Krasztel Elżbieta - fortepian Przybylski Janusz; WOSPR Przybylski Janusz; Woytowicz Stefania - sopran / Hiolski Andrzej - baryton / Ładysz Bernard - bas, Herdegen Leszek - recytacja / Orkiestra Filharmonii Krakowskiej, Chór Chłopięcy i Mieszany Filharmonii Krakowskiej / Czyż Henryk, Przybylski Janusz, Skwara Józef - przyg. Chó
Przybylski JerzyKaraś-Krasztel Elżbieta - fortepian / WOSPR / Przybylski Jerzy; Stefański Andrzej - fortepian / Orkiestra Polskiego Radia i Telewizji w Krakowie / Przybylski Janusz
Przybylski LudosławEsqarial & Kupczyk
PRZYBYLSKI MaciejCeti
Przybylski MarcinBudzisz-Krzyżanowska Teresa / Gosztyła Krzysztof, Gajewska Anna, Kinaszewska Paulina, Bułhak Ewa Konstancja, Rozenek Jacek, Gadomski Michał, Wyczesany Daniel, Przybylski Marcin, Zduń Leszek, Tołwiński Paweł, Kuszewski Kacper, Bobrowski Bartłomiej / Polsk; Górny Z / Young Band; Klezzmates; Machina del Tango; Malina Band; NOSPR Przybylski Marcin, Maksymiuk Jacek, Sałajczyk Piotr Wróblewski Sławek
Przybylski MichałCira
Przybylski Przemysław 
Przybylski WłodzimierzVistula River Brass Band
Przybył PiotrKapela Folki; Kapitan Nemo; Yankel Band
Przybył SylwiaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Przybyła JoannaBig Warsaw Band
Przybyło GrzegorzNeonovi
Przybyło MagdalenaGeelite
Przybysz AnnaMiśkiewicz Dorota
Przycki ŁukaszPotty Umbrella
Przygocki EdwardKing Edward and his orchestra
Przystaś StanisławSzwajgier Olga - sopran / Przystaś Stanisław / Miryński Janusz / Polonek Ździsław, Koślacz Kazimierz; Szwajgier Olga - sopran / Przystaś Stanisław / Miryński Janusz, Polonek Ździsław, Koślacz Kazimierz; Szwajgier Olga - sopran, Przystaś Stanisław, Miryński Janusz, Polonek Zdzisław, Koślacz Kazimierz; Szwajgier Olga - sopran, Przystaś Stanisław, Miryński Janusz, Polonek Ździsław, Koślacz Kazimierz
Przyszczypkowski ArturHeadline
Przytocki PawełBoczek Ireneusz; Kulka Konstanty Andrzej; Kulka Konstanty Andrzej - skrzypce / Polska Orkiestra Radiowa / Przytocki Paweł; Kulka Konstanty Andrzej / Polska Orkiestra Radiowa / Przytocki Paweł; Kulka Konstanty Andrzej / WOSPR; Kwiatkowski Rafał; Mastyło Konrad / Orkiestra Filharmonii Krakowskiej / Przytocki Paweł - dyr..; Orkiestra Akademii Beethowenowskiej; Polska Orkiestra Radiowa / Przytocki Paweł; Polska Orkiestra Radiowa Przytocki Paweł; Polska Orkiestra Radiowa, Chór Filharmonii Narodowej Tsanaga Eduard Przytocki Paweł, Wojnarowski Henryk; Polska Orkiestra Radiowa/Przytocki Paweł; Stanienda Jan / Sinfonia Varsovia / Przytocki Paweł
Przytuła BartoszPrzytuła & Kruk
Przywieczerski MarcinGrubson; PHFNG; Rahim PFK Kompany
Psiuk KonradLower Entrance
Pstrągowska Sonia 
Pstrokońska ŻanetaKaczy
Pstrokońska-Komar AgnieszkaGaston Sylvestre - marimba / PstrokůDska-Komar Agnieszka - marimba / Amadeus - Orkiestra Kameralna / Duczmal Agnieszka; Gaston Sylvestre - marimby ( Francja ) / PstrokůDska Agnieszka / Amadeus / Duczmal Agnieszka; Gaston Sylvestre - marimby / PstrokůDska Agnieszka / Amadeus - Orkiestra Kameralna / Duczmal Agnieszka; Gaston Sylvestre - marimby/Francja/, PstrokůDska Agnieszka / Amadeus; Gaston Sylvestre i Agnieszka PstrokůDska-Komar-marimby / Amadeus - Orkiestra Kameralna / Duczmal Agnieszka; Gaston Sylvestre( Francja ) / PstrokůDska Agnieszka - marimby / Amadeus / Duczmal Agnieszka; Orkiestra Kameralna Polskiego Radia "Amadeus" Gaston Sylvestre - marimby (Francja), Pstrokońska Agnieszka Duczmal Agnieszka; Pstrokońska Agnieszka / Gaston Sylvestre - marimby / Amadeus / Duczmal Agnieszka; Pstrokońska Komar Agnieszka i Wota Jacek - marimby / Amadeus / Duczmal Agnieszka; Pstrokońska-Komar Agnieszka / Wota Jacek - marimby / Amadeus - Orkiestra Kameralna Polskiego Radia / Duczmal Agnieszka
Pszczoła JoannaWESPÓŁ; Wespół/JoBee/Hau
Pszczółkowski KarolOT.TO
Pszczółkowski RafałOT.TO
Pszona KalinaGalewska Aleksandra; Kayah
Pszoniak Wojciechróżni wykonawcy
Ptak AnetaBeneficjenci Splendoru
Ptak ElżbietaCzernecka Beata
Ptak MałgorzataAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy; Kuls Aleksandra / Groblewski Ryszard / AUKSO orkiestra kameralna / Mos Marek; Lisiecki Jan / AUKSO orkiestra kameralna miasta Tychy / Moś Marek; Pires Maria Joao / AUKSO orkiestra kameralna miasta Tychy / Moś Marek
Ptak PiotrFilm - NIEDŹWIEDŹ - WŁADCA GÓR
Ptaszyn-Wróblewski JanPtaszyn Wróblewski Jan; Wojtasik Piotr
Ptaszyńska Marta>> wpisz poprawną nazwę <<; Gajewska Elżbieta - flet / Ptaszyńska Marta - fortepian; Gajewska Elżbieta - flet / Ptaszyńska Marta - perkusja; Gajewska Elżbieta - flet / Ptaszyńska Marta-perkusja; Ptaszyńska Marta - perkusja / Gajewska Elżbieta - flet
Puch JakubGolec uOrkiestra; Noche de Boleros; Rynkowski Ryszard; ŚRUBKI; Świetliki; Tomaszek Bartosz; Tomaszek, Półtorak, Mars, Perc
Puchalska MarzenaBakszysz
Puchalski Grzegorz 
Puchalski JacekKancelarya; Lady Tullo Sqd
Puchalski MariuszJagielska Anna; Jagielska Anna - śpiew, gitara / Zespół instrumentalny
Puchała MarekHEY; Janerka Lech; Klaus Mitffoch
Puchała SławomirBIPOLAR BEARS; Doda; Golanowska Sabina; Idol
Puchata Sławomir Kęsy Kuba
Puchlowski MariuszSteczkowska Justyna
Puchnowska DorotaKaczmarski Jacek; Klawe Stanisław
Puchowski MariuszFilm - Przedwiośnie - Desorient
Puchta DariuszDorota Jarema
Pucka AleksandraAnioł Magda
Pucyło PiotrKapela Ze Wsi Warszawa
Puczyńska KasiaAnia-TV
Puczyński AndrzejCeti; Cold War; Emigranci; Exodus; Kampania Artystyczna Deska; Komendarek Władysław; Krem; Róże Europy
Puczyński MaciejSocha Ireneusz
Puczyński WojciechExodus; Komendarek Władysław
Pudło PaulinaNew Life M
Pudzianowski MariuszPiskorz Jacek Zespół
Pugh Rasheem 
Pujanek PiotrVOYTEK
Pujanek RadosławJakowicz Krzysztof; Lutosławski Witold; VOYTEK
Puk A.Szczepanik Piotr
Puk MarcinPook Pook
Puk MateuszBrzozowski Rafał
Pukacki MaksymAnti Tank Nun
Pukaluk MarcinBalkan Sevdah
Puklewicz IzabelaFlash Creep
Pulchna JolantaMade In Poland
Puliesi FrancoMonique
Pulk JureVienna Saxophone Quartet
Pulta Urszula Sipińska Urszula
Puma Piasecki KrzysztofRynkowski Ryszard
Pupin AnnaMakaruk Dariusz
Purdie BernardFusion; Urbanizer
Purzycki Janusz Bachleda-Curuś Alicja
Puschnig WolfgangManndorff Andy
Puskarz DelfinaWESOŁE NUTKI
Pustuła JanuszZespół Jarosława Zawadzkiego
Puszczyk JasioDzieci z Brodą
Puszczyk MarysiaDzieci z Brodą
Puszczyk WeronikaDzieci z Brodą
Puszka MartynaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Puszkowski IgorBuzu Squad
Puszyński PiotrBuldog
Put PiotrSklep z Ptasimi Piórami
Puta AdrianNatural Mystic
Putnam CharlesSinfonia Iuventus
Puto MaciejDemków Monika; MAGNUS; Pseudo Artysta
Puttnam SachaGórniak Edyta
Puzio GrzegorzApteka
Pużycka JoannaSheMoans
Pyc JarosławAndrzejczak Felicjan; Ciborowska Anna - fortepian / Gadzina Cezariusz - saksofon sopranowy / Gusnar Paweł - saksofon altowy / Pyc Jarosław - saksofon tenorowy, Zawoliński Bronisław - saksofon barytonowy / Amadeus - Orkiestra Kameralna / Duczmal Agnieszka
Pyc MaciejPress
Pyda PiotrEwa Lewandowska; EWA MARIA LEWANDOWSKA; Lewandowska Ewa; Orkiestra Kameralna Profimuz; ŚWIĘTA EWA MARIA LEWANDOWSKA
Pydynkowski BartoszPropabanda
Pyka AdamKIEROK JACEK
Pyne Michael JohnMICHAEL GEORGE
Pynn Nicholas 
Pynssi VilleDominik Bukowski Quartet
Pyrcioca EwaCerekwicka Katarzyna; Film - Sześć Dni Strusia
Pyrcioch EwaMała Filharmonia
Pyrczak RafałPATCHWORK
Pyrć KatarzynaDianoya; Malicki Waldemar & Filharmonia Dowcipu; Radek Janusz
Pyrek RobertKoala band
Pyrek-Kostka HalinaPerfect,Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej Im.Witolda Lutosławskiego,
Pyrko SławomirKasa Chorych
Pyrkosz WitoldMalina Band; OT.TO
Pyrlińska BeataOrkiestra Adama Sztaby
Pyrsz StanisławTeatr A
Pysz JakubIce Machine
Pyszkowski PawełDusza I Mercik
Pytel KatarzynaKoniec Świata
Pytka EwaJakub Grzegorek
Pytkowski BłażejAutorzy ZAiKSu Dzieciom
Pytkowski WojciechAutorzy ZAiKSu Dzieciom; Zdobywcy Pewnych Oskarów
Pyzia TomaszPospolite Ruszenie
Pyzik DagmaraMamma Mia Kids
Pyzik PawełAlergen; Skangur
Pyzik PiotrGaudium
Pyzik-Flis AgnieszkaFemme Magda; Volodoff Sandra
Qasimov AlimVoo Voo
Qasimov FarganaVoo Voo
Qiau JiajiaCzesław Śpiewa
Qrella MashaSilver Rocket
Quarq VivianTABU DUBY
Quenelle Laurent 
Quero VictorMikołaj Tabako i Upbeat Orchestra
Quin Jesse 
Quinet FerdynandWroński Tadeusz - skrzypce / Filharmonia Narodowa / Quinet Ferdynand
Quinn JonathanNathan Connolly/Gary Lightbody/Mark McClelland/Jonny Quin; SNOW PATROL
Quinn Sarah 
QUINTERO RITA/ / Iglesias J.; / / Iglesias Julio; ESTEFAN; Gloria Estefan; GLORIA ESTEFAN & MIAMI SOUND MACHINE; Iglesias Enrique; Iglesias J; Iglesias J.; Iglesias Julio; JENNIFER LOPEZ; MARTIN RICKY; Sanz Alejandro, Shakira; Sanz Alexandro, Shakira; SHAKIRA; Shakira, Alejandro Sanz; Shakira, Sanz Alejandro; Shakira, Sanz Alexandro; SHAKIRA/ALEJANDRO
Quivar FlorenceChór i Orkiestra City of Birmingham Szmytka Elżbieta - sopran, Quivar Florence - mezzosopran, Connell John - bas Rattle Simon; Chór i Orkiestra Symfoniczna Miasta Birmingham Szmytka Elżbieta-sopran / Quivar Florence-mezzosopran,Connell John-bas Rattle Simon; City of Birmingham Symphony Orchestra, Chór mieszany Szmytka Elżbieta / Quivar Florence / Connell John Rattle Simon; Orkiestra Miasta Birmingham Quivar Florence, Connell John, Szmytka Elżbieta Rattle Simon; Quiror Florence / Connell John / Szmytka Elżbieta / Orkiestra Miasta Birmingham / Rattle Simon; Szmytka Elżbieta / Florence Quivar/Jon Garrison/John Connell/CBSO Chorus-Simon Halsey/City Of Birmingham Symphony Orchestra-Simon Rattle; Szmytka Elżbieta / Quivar Florence / Connell John / City of Birmingham Symphony Orchestra, Chór mieszany / Rattle Simon; Szmytka Elżbieta / Quivaz Florence / Connell John / Chór i City of Birmingham Symphony Orchestra / Rattle Simon
Qvenild Haldor AndreasROYKSOPP; Royskopp

Sprawadź wg. alfabetu: A-Ć | D-F | G-H | I-J | K | L-Ł | M | N-O | P-Q | R | S | Ś-V | W-Ż