Sprawdź tantiemy

Szanowni Artyści Wykonawcy utworów muzycznych i słowno-muzychnych

Sprawdź czy znajdujesz się na liście wykonawców niezrzeszonych (kolumna Nazwisko, Nazwa), dla których ZAW STOART zainkasował tantiemy od nadawców i innych użytkowników artystycznych wykonań.

Prosimy o pilny kontakt w celu sformalizowania procedury wypłaty.

Sprawadź wg. alfabetu: A-Ć | D-F | G-H | I-J | K | L-Ł | M | N-O | P-Q | R | S | Ś-V | W-Ż

Nazwisko, Nazwa Należy do grupy, zespołu
M RobertDom O Zielonych Progach
M.... GrzegorzDziewczyna z Poudnia (Literska)
M`Raihi AmineAmine & Hamza
M`Raihi HamzaAmine & Hamza
Maass HendrikColin Bass
Maataoul KarimTouche; Touche & Krayzee; Touche Feat. Krayzee
Mac JarosławOddział Zamknięty; Papi , Edison , Batumi
Mac SteveSteve Mac And Danny Rampling
Macalak PiotrCappella Gedanensis; HARASIMOWICZ B.,CAPPELLA GEDANENSIS
Maccoll Duncan Alexander Steele (GB)S club 7
MacDonald RalphFusion; Urbanator; Urbanizer
MacDowell Al.Urbaniak Michał
MacDowell brak danychUrbaniak Michał
Macedoński MarekNowator; Teka
Mach BeataChór Psalmodia Papieskiej Akademii Teologicznej
Mach PiotrKruszewski Adam / Sinfonia Varsovia / Syrocki Jan; Kusiewicz Piotr / Kruszewski Adam / Sinfonia Varsovia / Chóry Polsko-Niemieckiej Akademii Chóralnej "In Terra Pax" / Szyrocki Jan; Rei Ceballo , Calle Soi; Santor Irena; Sinfonia Varsovia; Sinfonia Varsov
Machado Jaguaraci PereiraGilberto Gil
Machado Milagros AbeauJose Torres Salsa Y Tropical
Machalica PiotrBończyk & Krzywański; Chodakowska Anna; Górny Z / Young Band; Kurowska Joanna; Lubomski Mariusz; Machalica Piotr; Machalica Piotr / Kurowska Joanna / Zesp.w składzie: Nahorny Włodzimierz, Grzywacz Janusz, Biskupski Piotr, Bogdanowicz Mariusz, Jaremko Zbig
Machalica PiotrMachalica Piotr / Olejniczak Janusz / Główczewski Jerzy / Janicki Marek -kontrabas, Kowalewski Wojtek -perkusja; Machalica Piotr -śpiew / Olejniczak Janusz- fortepia / Główczewski Jerzy - saksofon altowy , Janicki Marek -kontrabas, Kowalewski Wojtek -perk
Machczyńska MilenaYerba Mater
Machej DariuszMachej Dariusz / Sobotka Iwona / Kruszewski Adam / Godlewski Mariusz / Dymowski Robert / Opera Narodowa - Orkiestra i Chór / Dworzyski Michał; Mikołajczyk Anna / Wierzbicka Anna / Iwaszkiewicz Julia / Machej Dariusz / Zdunikowski Adam / Palka AdamChór i O
Machlik TomaszMachlik Tomasz; Ricco
Machnicki JerzyPOD BUDĄ
Machnicki WojciechGórny Z / Young Band
Machnikowska JustynaCappella Gedanensis
Machnikowski MaciejCappella Gedanensis
Machnowska-Góra AldonaKabaret Strzały z Aurory
Machowski KrzysztofBoberska Marta / Mirosławska Julita / Radziejewska Anna / Machowski Krzysztof / Frakstein Józef / Chór Warszawskiej Opery Kameralnej / Warszawska Orkiestra Symfoniczna / Graca Zbigniew; Boberska Marta / Mirosławska Julita / Radziejewska Anna / Machowski K
Machulski JanBoba Jazz Band; Malina Band
Machyna BartoszJuras Wigor
Macias ZbigniewChór i Orkiestra Opery Narodowej Parol Jacek / Kruszewski Adam / Hossa Iwona, Lubańska Anna, Szmyt Krzysztof, Stachura Dariusz, Nowacki Piotr, Toczyska Stefania, Macias Zbigniew, Tesarowicz Romuald, Zwierko Agnieszka Kaspszyk Jacek; Chór Kameralny Filharm
Maciaszczyk MichałLizar; Wasik Jarosław
Maciąg BarbaraSiostry Melosik
Macidłowski JacekCappella Gedanensis
Maciej - g RzeczyckiMolęda Maciej
Maciej - voc BalcarBalcar Maciej
Maciej BalcarBalcar Maciej
Maciejewska AgnieszkaRejestracja koncertowa "Festiwal - Naprawdę
Maciejewski JerzyBinkowski Tomasz- róg / Maciejewski Jerzy - fortepian / Wróbel Andrzej- wiolonczela, Tadzik Piotr - skrzypce, Chmielewski Grzegorz - altówka, Piwkowska Elżbieta - wiolonczela, Kaczanowski Andrzej - kontrabas, Baytel Jan - flet, Tiszka Bohdan - obój, Kosi;
Maciejewski T.Inicjatywa Muzyczna Ludźmierz
Maciejewski ZygmuntWasowski Jerzy
Maciejowski WojciechRappe Jadwiga - alt / Maciejowski Wojciech - tenor / Örmény József - fortepian
Macintosh RobbieGórniak Edyta
Macioch DariuszBem Ewa; Big Warsaw Band
Maciszewski Waldemar (Sol. wok.)Maciszewski Waldemar / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan
Maciuszek JarosławCryptic Tales
Mackenzie Bell Thomas (Toddla T)Toddla T Shola Ama
Mackiewicz EwaChór Kameralny Canzona (uprzednio Rutenika)
Mackiewicz GrzegorzPachlewski Artur
Macnaghten AlexanderJustice vs Simian; SIMIAN; SIMIAN MOBILE DISCO
Macuk FranciszekNosowska Katarzyna
Macura StanisławNarodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Macura Stanisław; NOSPR Macura Stanisław; Tomasik Sławomir
MACZEL GrzegorzRodowicz Maryla
Maćkowiak MarcinDJ Decks; Peja; Slums Attak
Maćkowska MartaDudziak Urszula / Dymała Piotr / Kodorska Nina / Krautwurst Mateusz / Latosa Roman, Lutz - Szymański Marcin, Maćkowska Marta, Maliszewski Marcin, Melcherek Agata, Melosik Martyna, Milov Marina, Muszyńska Monika, Orkiestra Adama Sztaby, Puk Przemysław, Si;
Maćkowska MartaPuk Przemysław
Madaliński Lech (Sol. wok.)Orkiestra Polskiego Radia Lupertowicz Zofia, Ochman Wiesław, Kossowski Edmund, Pawlak Edward, Banaszczyk Eugeniusz, Młynarski Robert, Mirecka Jadwiga, Góralski Jan, Pawluk Lesław, Madaliński Lech, Borowski Henryk - narrator Rachoń Stefan
Madejek PiotrFilm - Zerwany
Madejska-Podsiadło MałgorzataKampania Artystyczna Deska; Kontraburger
Madejski BartoszLion vibrations; Zgroza
Madey BogusławBednarek Wiesław / Orkiestra Polskiego Radia i TV / Madey Bogusław; Gadzina Tadeusz / Orkiestra PR i TV / Madey Bogusław; Madey Emilian; Madey Emilian - fortepian / WOSPR / Madey Bogusław; Malewicz Madey Anna - sopran / Orkiestra Polskiego Radia i TV / Ma
Madge GeoffreyOrkiestra Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina Madge Geoffrey Douglas Stupel Ilia
Madziar MilenaOrkiestra Teatr Es
Madziar PiotrAion; Dżem; Kapela Po Zagonach; Non Iron; Róże Europy
Maes SvenMilk Inc.
Maga KlaudiuszCzerwono-Czarni; Zimiński Marian
Magee GarrySinfonia Varsovia
Magiera AdamKoniec Świata
Magiera MarianGrupa Furmana
Magnesdorff Albert/ / Rek Vitold; Rek Vitold; Rek Witold; Vitold Rek Group
Magnuski MaciejMarta Andrzejczyk; Wolbach Ryszard
Mahler Jerzy (Sol. wok.)Mahler Jerzy / Orkiestra Polskkiego Radia i TV / Dudek Jerzy; Orkiestra Polskiego Radia i TV Mahler Jerzy Dudek Ryszard; Orkiestra Polskiego Radia i TV w Warszawie Ignatowicz Ewa - sopran, Mahler Jerzy - baryton Dudek Ryszard; Orkiestra Polskiego Radia i
Mahogany KevinMahogany Kevin
Maiani LorenzoGosia Andrzejewicz
Mair StephenDEPECHE MODE
Maj RafałJahiar Group
Maj Roberto. Paleczny Bogusław
Majcher AnnaMalina Band
Majchrzak JolantaMajchrzak Jolanta; Woźniak Tadeusz
Majchrzak KrzysztofA2-Kwartet Smyczkowy; MAJCHRZAK KRZYSZTOF; Woźniak Tadeusz; Woźniak Tadeusz / Chodakowska Anna; Wykonanie zbiorowe
MAJCHRZAK MariuszWoźniak Tadeusz
Majchrzak MateuszSinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia Panis Jan - live electronics Siebens Etienne; SINFONIA VARSOVIA,JAN PANIS,ETIENNE SIEBIENS
Majda JarosławDarek Band; Drops
Majda MariuszDarek Band; Drops
Majda StanisławEl Dupa
Majdak EwelinaSidney Polak
Majdaniec HelenaDinozaury `86; Niebiesko-Czarni
Majdańska MonikaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Majderdrut KrystianBukartyk Piotr; Iwona Węgrowska; Marek Piekarczyk
Majerczyk JakubMuszyński Jurek i Elektrycy
Majerczyk PiotrAndrzej Brandstatter; Brandstatter Andrzej; Brandstatter Andrzej / Chowaniec - Rybka Anna; Brandstatter Andrzej / Chowaniec-Rybka Hania; Brandstatter Andrzej / Chowaniec-Rybka Hanna; Brandstatter Andrzej, Chowaniec - Rybka Anna; Brandsttater Andrzej / Pal
Majerska EwaStanienda Jan / Sinfonia Varsovia / Przytocki Paweł
Majerski StanisławBręk Jarosław / Szmyt Krzysztof / Harasimowicz-Haas Bożena / Sinfonia Varsovia / stuligrosz Stefan; Jakowicz Krzysztof / Sinfonia Varsovia; Kruszewski Adam / Sinfonia Varsovia / Syrocki Jan; Kusiewicz Piotr / Kruszewski Adam / Sinfonia Varsovia / Chóry Po
Majewska AnnaSchuberth R.,Wały Jagiellońskie
Majewska KarolaMy z Lublina; Witek Kamila / Welc Magdalena / Wachnik Katarzyna / Dados Maria / Szymczyk Ada / Majewska Karola / Cugowski Wojciech / Turecki Mateusz / Abramek Adam / Abramek Alan / Sot Paweł / Dudzic Robert / Zeliszewski Tomasz
Majewska NataliaSpirituals Singers Band
Majewski JarosławEcstasy Project
Majewski MaciejZŁODZIEJE OKLASKÓW
Majewski MarcinBelgrad; Diament; Fantastic; Kordylak Joanna; Największe Przeboje Disco Polo; Przeboje Kurortów Polskich
Majewski PawełMissio Musica
Majewski SzymonMalina Band
Majewski TomaszFormacja Nieżywych Schabuff; Inicjatywa Muzyczna Ludźmierz
Majewski WaldemarEleni; Eleni / Majewski W. /Orlicki E. / Kałużny P. / Michalak M. / Korybalski P./ Dzokas K. / Białous A. / Wrombel Z. / Dębski K.
Majka DanutaSchola i Bracia Dominikanie
Majka JustynaTrzecia Godzina Dnia
Majka PiotrMAJKA PROJEKT
Majka SylwiaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Majkowska KlaudiaMajkowska Klaudia; Milowicz Michał; SADOWSKA MARIA
Majkowski MarcinBRODKA MONIKA; Brodka Monika, Silver Rocket; Silver Rocket
Majlusiak MikołajPtaszyńska Magdalena
Maj-Tracz KatarzynaAdamski Krzysztof / Lakhdar Ferid; Bzdawka Jan / Geislerova-Krume Denisa / Węgrzynowska Joanna; GEISLEROVA-KRUME DENISA; Geislerowa-Krume Denisa / Zespół Teatru Powszechnego w Radomiu; Łaska Katarzyna; Respondek Krzysztof; Teatr Powszechny / Teatr Komedia
Makal BogdanJohann David Holland; Orkiestra Filharmonii Śląskiej, Chór Filharmonii Śląskiej Hossa Iwona, Rappe Jadwiga, Makal Bogdan Błaszczyk Mirosław Jacek
Makarewicz AndrzejGienek Loska Band
Makarowa NadieżdaJankowska-Borzykowska Katarzyna
Makarski MichelleStańko Tomasz
Makedonov IvanLoud Jazz Band
Makkai PeterDJ Ike
Makles PawełFARBEN LEHRE
Makoto SuehiroPławner Piotr / WOSPR / Makoto Suehiro; Pławner Piotr-skrzypce / WOSPR / Suehiro Makoto
Makowiak ŁukaszKto To; Mezo & Kasia Wilk; Mezo & Lajner, Mezo & Tabb, ZDN; Wilk Kasia; Wolny Band
Makowska M.Paris Music
Makowska MagdalenaMleczko Alina
Makowski JerzyOrkiestra Dęta KWK Staszic
Makowski MichałMosqitoo; Noconcreto
Makowski MirosławKubica Arkadiusz - skrzypce, Serafin Witold -altówka, Makowski Mirosław - wiolonczela,Knapik Eugeniusz; Kwartet Śląski Grochowska Maria - flet altowy, Moś Marek - skrzypce, Kubica Arkadiusz - skrzypce, Serafin Witold - altówka, Makowski Mirosław - wiolonc
Makowski PiotrKabaret Olgi Lipińskiej
Makówka AgnieszkaMakówka Agnieszka / Ulatowski Robert Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego w ŁodziWicherek Antoni
Maksim MalwinaSamołyk Janek
Maksymiuk JacekPławner Piot - skrzypce / Maksymiuk Jacek - fortepian
Maksymowicz AnnaCappella Gedanensis
Maksymowicz HannaCappella Gedanensis
Maksymowicz JoannaKanth; Mash Mish
Makuła FranciszekChór Kameralny Fermata
Malahlana ZukileSweet Noise
Malajkat WojciechMajchrzak Jolanta; Polk P / Malajkat W / Wysocki W; Polk Piotr; Rodowicz Maryla; Woźniak Tadeusz
Malak MagdalenaZESPÓŁ PŁYTY JESTEŚ
Malas MarcinCappella Gedanensis
Malcharek MateuszSoul Connection Gospel Group
Malcherek AgataKrautwurst Mateusz / Orkiestra Adama Sztaby; Puk Przemysław; Wszyscy Uczestnicy Fabryki Gwiazd
Malcherek AgnieszkaFREE BLUES BAND
Malcherek AndrzejFREE BLUES BAND; Operating Conditions Orchestra
Malczewska BeataGrechuta Marek
Maldi VictoriaBeach bumpers; Bino; Monkey Circus
Malec IzabelaFilm - Quo Vadis
Malec KseniaKapela Ze Wsi Warszawa; Zespół Polski / Pomianowska Maria
Malec MaciejSamokhin Band; SAMOKIHIN BAND
Malec MirosławRadical News
Malec MonikaORKIESTRA FILHARMONII DOWCIPU,B.CHMIELARZ; Papa Dance
Malejonek AleksandraMalejonek - Rodzina
Malejonek BartoszArka Noego; Full Power Spirit; Malejonek - Rodzina; Maleo
Malejonek ElżbietaMalejonek - Rodzina
Malejonek KatarzynaArka Noego; Malejonek - Rodzina
Malejonek OlaArka Noego
Maleńczuk AndrzejOrkiestra Teatr Es
Maleńczyk MaeveVoo Voo
Malicki MichałUp To Date
Malicki TadeuszWawele; Wojdak Sylwia; Wojdak Sylwia Monika
Maliczkowski PawełPerfect,Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej Im.Witolda Lutosławskiego,
Malik Izabelaróżni wykonawcy
Malik JustynaGórny Z / Young Band
Malikowska RomanaWARSAW CHAMBER ORCHESTRA / DYR.MAREK SEWEN
Malikowski StanisławGonczorowski Jerzy - trąbka / Malikowski Stanisław - obój; Laskowski Janusz; Muzyka Filmowa; Orkiestra Filharmonii Narodowej Strugała Tadeusz; Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej Lewtak Jan; WARSAW CHAMBER ORCHESTRA / DYR.MAREK SEWEN
Malinowska PatrycjaPatrycja Malinowska, uczestnik programu Mam Talent, aranżacja Adam Sztaba - oryginał Duffy; Patrycja Malinowska, uczestnik programu Mam Talent, aranżacja Adam Sztaba ( oryginał Duffy); Rejestracja koncertowa "Festiwal - Naprawdę
Malinowski ArekHoffmann Wojciech
Malinowski JacekAkademia Pana Kleksa; Urbaniak Michał
Malinowski ŁukaszKorpanty Tomasz; Wyszkoni Ania
Malinowski MarcinEmazet Procent; Proceente; Szybki Szmal
Maliński KrzysztofStrachy Na Lachy
Maliński MichałJarecki; Jarecki i BRK; Kabaret Neo-Nówka; KABARET NEO-NÓWKA,ZESPÓŁ MUZ. ŻARÓWKI; KABARET NEO-NÓWKA,ZESPÓŁ MUZYCZNY ŻARÓWKI; KABARET NEO-NÓWKA,ZESPÓŁ ŻARÓWKI; NEO-NÓWKA W SKŁADZIE: R.BIELECKI, M.GAWLIŃSKI, R.ŻUREK,ZESPÓ Ł MUZYCZNY ŻARÓWKI W SKŁADZIE: W.SZ
Maliszewski AlbertSteczkowska Justyna
Maliszewski BłażejKrawczyk Krzysztof; Rudaś Michał
Maliszewski DamianMaliszewski Damian
Maliszewski KrystianParty Tour
Maliszewski Marcin (Merot)Cugowski Piotr / Cugowski Wojciech / Dymała Piotr / Kodorska Nina, Krautwurst Mateusz, Latosa Roman, Lutz - Szymański Marcin, Maćkowska Marta, Maliszewski Marcin, Melcherek Agata, Melosik Martyna, Milov Marina, Muszyńska Monika, Orkiestra Adama Sztaby, P;
Maliszewski MichałBrzezińska Viola; Vitamina
Malitowska JoannaParty Projekt Squad
Mall El Hadji Baba (GB)Gabriel Peter
Malzahn MiłkaMiłka; MIŁKA MALZAHN
Mała Filharmonia Orkiestra KameralnaDrzewiecki Stanisław; Wojnowicz Tytus
Małagocka AnitaCappella Gedanensis
Małaszyński Paweł5TH ELEMENT/ALL STAR; ANNA KARWAN/PAWEŁ MAŁASZYŃSKI; BOSAK; KAROLAK; KOT; LISZOWSKA; STENKA;; Fifth Element; film - Świadek koronny; Karolak Tomasz; KOT, MAŁASZYŃSKI, BOSAK, KAROLAK, ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA, STENKA, ŻUŁAWSKA; M.BOSAK; M.BOSAK,T.KAROLAK,T.KOT,
Małecka KarolinaStępniak-Wilk Barbara
Małecka Ludmiła (Miłka)Małecka Ludmiła
Małecki ArkadiuszMezo & Lajner, Mezo & Tabb, ZDN
Małecki MaciejBułhak Ewa Konstancja; Bułhak Ewa Konstancja - śpiew / Małecki Maciej-fortepian / Kwartet Wilanów; Bułhak Ewa Konstancja / Dąbek Justyna / Łosakiewicz Olga /Małecki Maciej; Bułhak Ewa Konstancja / Małecki Maciej - fortepian / Kwartet Wilanów; Bułhak Ewa K
Małecki PawełFARBEN LEHRE
Małecki ZbigniewDziewczyna z Poudnia (Literska)
Małek StefanPerfect,Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej Im.Witolda Lutosławskiego,
Małkiewicz Maria Big Warsaw Band; NO! NO! NO!; No!No!No!
Małkowski Piotr (Peter Whisky)CLIP KOŃCOWY; ELEMENTEAM; Fifth Element; GIANA RAIN, SALIM JACOBS; HUMANDICK, MR HIDE, NASH PAUL JONES, MR SPECTRE; HUMANDICK, NASH PAUL JONES, MR SPECTRE; MARCIN MENDEL, PAWEŁ ZIĘTARA, ŁUKASZ MACKIEWICZ - KRZOS; Paweł Ziętara, Łukasz Mackiewicz Krzos, Pe
Małota WojciechKOWALSKA BERNADETA
Małuszczak PrzemysławBANASZAK HANNA; Cierniewski Andrzej; Non Iron
Małyszek JagodaKrautwurst Mateusz
Mammel Hans JorgMammel Hans Jorg - tenor, Pobłocka Ewa; Mammel Hans Jörg, Pobłocka Ewa; Pobłocka Ewa, Mammel Hans Jörg; Pobłocka Ewa, Mammel Hans Jorg - tenor
Mamos HalinaErato; Kleban Waldemar
Mamos-Cembrzyńska HalinaKleban Waldemar
Mamulska MartaBornus Consort
Mandel Thomas (GB)ADAMS BRYAN; DIRE STRAITS; PRETENDERS; TURNER TINA
Mandera EdwardMandera Edward - obój / WOSPR / Kaspszyk Jacek; Mandera Edward-obój / WOSPR / Maksymiuk Jerzy; Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Mandera Edward - obój Maksymiuk Jerzy; Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Mande
Mandes Sławomir (Sanchez)Justynka i Tomek
Mandrela KrzysztofAgressiva 69
Manete OriettaEnnio Morricone
Mangou ChristopheSinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia Wieder-Atherton Sonia Mangou Christophe
Mann WojciechKukla Band, Polska Orkiestra Radiowa Kurowska Joanna, Mann Wojciech Kukla Zygmunt; Kurowska Joanna / Mann Wojciech; Kurowska Joanna / Mann Wojciech / Kukla Band / Polska Orkiestra Radiowa / Kukla Zygmunt; Kwartet wokalny Rampa / Wysocki Wiesław - saksofon
Manndorff AndyManndorff Andy
Manning ChuckOleszkiewicz Dariusz
Manning KeithZespół Polski / Pomianowska Maria
Mantilla Ray Dudziak Urszula
Mańkower PiotrThe Jet Set
Mańkowska BeataHOLECKI Damian
Mańkowski PiotrBachleda-Curuś Alicja; Blues Flowers; Colin Bass; De Mono; Dona; Fleszar Gabriel; Just 5; Kraft Maja; Pidżama Porno; Sasha; Stachursky; The Jet Set; Wrona Bartosz; Żuki Rock & Roll Band
Marasek MaciejBenedek Jan; Bum Bum; Bumbum; Warsaw
Marat DamianCHÓR OPERY I FILHARMONII PODLASKIEJ,SINFONIA VARSOVIA,K. PEN DERECKI, D. OLBRYCHSKI, I. MATULA, A. MIZRAHI; JOHN AXELROD (DYRYGENT),SINFONIA VARSOVIA; Karpiel-Bułecka Sebastian / Sinfonia Varsovia / Herdzin Krzysztof; Kurzak Aleksandra / Karpiel-Bułecka S
Marat RobertPachlewski Artur
Marc ThomasChopin Symphony Jazz Project Perliński Paweł, Thomas Marc, Majewski Robert
Marchewa RyszardAlex Band; Alex Band / Eleni; Big Warsaw Band; Gąssowski Wojciech; Zaucha Andrzej
Marchewka MaciejKilersi; Spirituals Singers Band
Marchewka Marcin0700 ZeroSiedemset Superpuder
Marchwińska AnnaKATARZYNA TRYLNIK,ANNA MARCCHWIŃSKA; KATARZYNA TRYLNIK,ANNA MARCHWIŃSKA
Marciak PiotrCrystian Zimerman, Polish Festival; Polish Festival Orchestra Zimerman Krystian - fortepian Zimerman Krystian; Polish Festival Orchestra, dyr. Krystian Zimerman; Polska Orkiestra Festiwalowa/Polish Festival Orchestra; Sinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia
Marcinek KatarzynaGaudium; Śmietana Jarosław
Marciniak KarolinaSaruel - Salezjański Ruch Ewang
Marciniak LeszekBułhak E.K. / Poznański Zesp. Wokalny / Seniuk Anna / Polska Ork. Rad.; Polska Orkiestra Radiowa; Poznański Zespół Wokalny; Seniuk Anna / Polska Orkiestra Radiowa / Niesiołowski-Nałęcz Marcin; Sojka / Yanina / T-Break / Kompania
Marciniak MałgorzataChór Kameralny Canzona (uprzednio Rutenika)
Marciniec AndrzejEKT Gdynia; Korycki Andrzej; Korycki Andrzej / Żukowska D. / Przyjaciele; Korycki Andrzej / Żukowska Dominika; różni wykonawcy
Marciniec EwaChór I Orkiestra Filharmonii Narodowej; Chór i Orkiestra Filharmonii Narodowej w Warszawie Ochman Wiesław, Pasiecznik Olga, Mikołaj Aga, Marciniec Ewa, Tesarowicz Romuald Wit Antoni; Marciniec Ewa / Pobłocka Ewa; Ochman Wiesław / Pasiecznik Olga / Mikołaj
Marcinik BarbaraPrzyjaciele Karpia
Marcinkiewicz AnnaSaruel - Salezjański Ruch Ewang
Marcinkiwicz DariuszDąbkowska Renata
Marcinkowska Barbara (Sol. wok.)Barbara Marcinkowska / Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie / Jan Pruszak; Marcikowska Barbara - wiolonczela / Orkiestra Polskiego Radia i TV W-wa / Pruszak Jan; Marcinkowska Barbara - wiolonczela / Borucińska Krystyna - fortepian; Marcinkowska Barbara /
Marcinkowska JoannaMarcinkowska Joanna - fortepian / Concerto Avenna / Mysiński Andrzej; Marcinkowska Joanna / Concerto Avenna / Mysiński Andrzej
Marcinkowski KrzysztofGórniak Edyta; Perliński Paweł; POGRANICZE W OGNIU; POGRANICZE W OGNIU; POGRANICZE W OGNIU - ODC. 1; POGRANICZE W OGNIU - ODC. 10; POGRANICZE W OGNIU - ODC. 11; POGRANICZE W OGNIU - ODC. 12; POGRANICZE W OGNIU - ODC. 13; POGRANICZE W OGNIU - ODC. 14; POGR
Marcinkowski SławomirTHE TWISTERS; TWISTERSI
Marcinowicz ElizaSui Generis Umbra
Marcinowski KrzysztofMilowicz Michał
Marciński RadosławLubomski Mariusz
Marciszewski JarosławDżembersi; TOWARY ZASTĘPCZE
Marczak K.Markowski Stanisław
Marczewska KrystynaKabaret Afera
Marczewski PiotrBLISKO CORAZ BLIŻEJ; BLISKO CORAZ BLIŻEJ; BLISKO, CORAZ BLIŻEJ ODC. 1 - JEST DLA KOGO ŻYĆ. ROK 1863; BLISKO, CORAZ BLIŻEJ ODC. 1 - JEST DLA KOGO ŻYĆ. ROK 1863; BLISKO, CORAZ BLIŻEJ ODC. 12 - ZŁOTA LILIJKA. ROK 1932; BLISKO, CORAZ BLIŻEJ ODC. 13/19 - NIESP
Marczuk SiergiejKremlowskie Kuranty
Marczyk DominikaDe Su
Marczyk GrzegorzDr Hałabała
Marecki MarekeM; Raj Zbigniew
Marecki Ryszard (Dyrygent)German Anna / Orkiestra Polskiego Radia / Marecki R.; Orkiestra Polskiego Radia German Anna Marecki Ryszard
Marek ŁukaszPiotr Bzyk Sokołowski
Maret GregoireJopek Anna Maria; Kubiszyn Robert; Marek Napiórkowski Trio; Napiórkowski Marek; Napiórkowski Marek Kwartet - Tokaj Michał / Miskiewicz Michał
Marges MarcosKopeć Izabela
Margielewska MonikaDerkowska Emilia / Quidam; Quidam
Mariano Charlie/ / Rek Vitold; Bester Jarosław / Rek Vitold / Shotham Ramesh; Charlie Mariano $ Vitold Rek; France Martin / Rek Witold / Sczurek Witold / Sendecki Władysław, Mariano Chariel; Opus absolutum; Opus Absolutum / Rek Vitold; Rek Vitold; Rek Vitold / Mariano C
Marianowski KarolBauer Andrzej / Warszawska Grupa Cellonet / Bauer Andrzej; Concerto Avenna; Concerto Avenna / Andrzej Mysiński / Dorota Lachowicz; Concerto Avenna / Drzewiecki Stanisław / Maksymiuk Jerzy (dyr.); Concerto Avenna / Drzewiecki Stanisław / Shebanova Tatiana
Marienthal EricGrunwald Jerzy; Piaseczny Andrzej; Walk Away
Marka Mosia - 12 osó p/dSteczkowska Justyna
Marka Mosia p/dSteczkowska Justyna
Markiewicz AlicjaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Markiewicz AnnaCrystian Zimerman, Polish Festival; Polish Festival Orchestra Zimerman Krystian - fortepian Zimerman Krystian; Polish Festival Orchestra, dyr. Krystian Zimerman; Polska Orkiestra Festiwalowa/Polish Festival Orchestra; Zimerman Krystian / Polish Festival O
Markiewicz DominikaKrautwurst Mateusz
Markiewicz DymitrRagtime Jazz Band
Markiewicz JacekŁona; Łona / Webber; Projektanci
Markiewicz ŁukaszChór Kameralny Canzona (uprzednio Rutenika)
Markiewicz MateuszT-Raperzy znad Wisły
Markiewicz MichałGóralczyk Grzegorz
Markiewicz MonikaCrystian Zimerman, Polish Festival; Monika Markiewicz i Mateusz Mielewczyk; Polish Festival Orchestra Zimerman Krystian - fortepian Zimerman Krystian; Polish Festival Orchestra, dyr. Krystian Zimerman; Polska Orkiestra Festiwalowa/Polish Festival Orchestr
Markisz PiotrZESPÓŁ PŁYTY JESTEŚ
Marko AndrzejKamińska Zofia
Marko OlgaMirowska Katarzyna
Marko PiotrMIND KAMPF (UK)
Markocki Edward/ / Rek Vitold; Bester Jarosław / Rek Vitold / Shotham Ramesh; Charlie Mariano $ Vitold Rek; Kapela Po Zagonach; Rek Vitold; Rek Vitold / Mariano Charlie; Rek Witold; Vitold Rek Group; Vitold Rek`s Kapela Resoviana
Markocki GrzegorzThe Crackers Band
Markowicz AnnaKATARZYNA DĄBROWSKA,WIKTORIA GORODECKAJA,ANNA MARKOWICZ,NATA LIA SIKORA,MONIKA WĘGIEL,JACEK BELER,MARCIN JANUSZKIEWICZ,MA RCIN MROZIŃSKI,MAREK STEFANKIEWICZ,DAREK SZYMAŃCZAK,MARIUSZ KOZŁOWSKI,ADAM LEWANDOWSKI,MIROSŁAW MICHALAK; KATARZYNA DĄBROWSKA,WIKTORI
Markowicz MarcinJakowicz Krzysztof; Lutosławski Quartet / Filharmonia Poznań / Kaspszyk Jacek; Lutosławski Quartet Wrocław Jakowicz Jakub - skrzypce, Markowicz Marcin - skrzypce, Rozmysłowicz Artur - altówka, Młodawski Maciej - wiolonczela; Lutosławski Witold
Markowicz PawełSaruel - Salezjański Ruch Ewang
Markowski B.Old Timers
Markowski JacekCoral Band
Markowski MarcelKarpiel-Bułecka Sebastian / Sinfonia Varsovia / Herdzin Krzysztof; Kurzak Aleksandra / Karpiel-Bułecka Sebastian / Sinfonia Varsovia / Herdzin Krzysztof; Kurzak Aleksandra / Sinfonia Varsovia / Herdzin Krzysztof; Olejniczak Janusz / Sinfonia Varsovia / Ma
Markowski PiotrCamerata Vistula (Gębski Andrzej - I skrzypce, Markowski Piotr - II skrzypce, Chmielewski Grzegorz - altówka, Wróbel Andrzej - wiolonczela); Camerata Vistula (Gębski Andrzej - I skrzypce, Markowski Piotr - II skrzypce, Chmielewski Grzegorz - altówka, Wrób
Markowski StanisławMarkowski Stanisław
Marks JohnKALWI I REMI
Marlui Miranda NobregaMarlui Miranda
Marosek Krzysztof .... Pałkowski Czesław-flet prosty / Morosek Krzysztof-organy,Szczecińska-Szulińska Monika,Siwak Robert-perkusja,real taśmy-Sudnik Tadeusz Penherski Zbigniew; Muzyczka na koniec wieku; Pałkowski Czesław - flet / Szulińska Monika / Siwak Robert - perkusja,
Maroszek KorneliaKapela Ze Śląska
Maroszek MarcinBRODKA MONIKA; Propabanda
Maroszek MichałSaruel - Salezjański Ruch Ewang
Marques MaritoJopek Anna Maria
Marr JohnnyTHE CRIBS
Mars TomaszBujak Ada / Mars Tomasz; BUJAK ADRIANNA; Nieperwersyjni; Stępniak-Wilk Barbara; Tomasz Mars, Marcin Wójtowicz, Ada Bujak
Marsalis BrandfordJopek Anna Maria; STING
Marsalis WyntonClapton Eric, Marsalis Wynton; Eric Clapton & Wynton Marsalis; Eric Clapton and Wynton Marsalis; Marsalis Wynton, Clapton Eric, Taj Mahal; WYNTON MARSALIS & ERIC CLAPTON
Marsh Ian Craig (GB)Heaven 17; Heaven 17
Marshall Grantley Evan (GB)MASSIVE ATTACK
Marszał AnetaWESOŁE NUTKI
Marszał BeataWESOŁE NUTKI
Marszał KatarzynaWESOŁE NUTKI
Marszałek Dariusz1984; Wańka Wstańka & Ludojady
Marszałek JakubELJAZZ BIG BAND; Szafran Lora
Marszałek MagdaBlues Menu
Marszałek MarekELJAZZ BIG BAND; Janek Małgorzata; Szafran Lora; Zróbmy sobie wnuka
Martelińska Marta (Sol. wok.)Orkiestra Polskiego Radia Martelińska Marta Rachoń Stefan
Martin Bram (GB)THE BEATLES
Martin DanKASABIAN; Kasabian / /; MARK RONSON FEAT. KASABIAN
Martin KennyPastewska Natalia; The 3Rio
Martin LoisMonika Borzym
Martin Sennie R. (GB)ATOMIC KITTEN
Martin SvenLesz Natalia
Martineau MalcolmELŻBIETA SZMYTKA / MALCOLM MARTINEAU; Martineau Malcolm - fortepian, Szmytka Elżbieta - sopran; Martineau Malcolm / Szmytka Elżbieta; Martineau Malcolm, Szmytka Elzbieta; Martineau Malcolm, Szmytka Elżbieta; Martineau Malcolm-fortepian / Szmytka Elżbieta-
Martinez AnaMartinez Ana Maria / Sinfonia Varsovia / Kahn Eugene
Martins MARCELO MARCOS/ / Ney Matogrosso
Martusewicz IgnacyMałe Wu Wu; Voo Voo
Martusewicz JuliaMałe Wu Wu; Voo Voo
Martuszewski WojciechŚmietana Jarosław
Martyniak AndrzejBAJOR MICHAŁ; Kolekcja; Róże Europy
Martyniuk MagdalenaBig Warsaw Band
Martynuska MikołajSchola i Bracia Dominikanie
Martyńska MałgorzataChór Kameralny Canzona (uprzednio Rutenika)
Maruniak MichalinaCentrum Uśmiechu
Maruszczyk AdrianMaruszczyk Adrian
Marut KazimierzMirowska Katarzyna; Peter Gun
Maryla RodowiczRodowicz Maryla
Marzec IwonaWasik Jarosław
Marzec KatarzynaStępniak-Wilk Barbara
Marzec MarcinCarter James / Sinfonia Varsovia / Guermero Giancarlo; Jopek Anna Maria; Miśkiewicz Henryk; Miśkiewicz Henryk / Orkiestra Symfoniczna / RadziwonowiczTomasz; Miśkiewicz Henryk / Symf.Orch./ Radziwonowicz Tomasz; Miśkiewicz Henryk /Symf.Orch. P/D T. Radziwo
Marzec Roberto. Paleczny Bogusław
Masekela Hugh (GB)SIMPLY RED
Masłowska K.Paris Music
Masłowska KamilaRappe Jadwiga - mezzosopran / Zbijowski Krzysztof - klarnet / Masłowska Kamila - altówka / Marianowski Karol - wiolonczela / Grzybowski Maciej - fortepian
Masłowska MartaMasłowska Marta
Masłyk RafałSweet Noise
Mason David Thomas (GB)The Spencer Davis Group; Traffic
Massoth JimRynkowski Ryszard
Mastalerz KatarzynaArmelini Leonora / Sinfonia Varsovia / Kaspszyk Jacek; Buniatishvili Khatia / Sinfonia Varsovia/ Kaspszyk Jacek; Sinfonia Varsovia Buniatishvili Kathia Kasprzyk Jacek
Masternak PiotrGrzymała Marzena
Mastykarz JacekGrechuta Marek; POD BUDĄ
Masuta KalinaBlanch Daniel / Masuta Kalina / Sinfonia Varsovia / Kaspszyk Jacek
Maszczyk MichałNatanael; RAGGATTACK
Maszewska SylwiaKowalski Kazimierz / Kunert Jerzy / Kostrzewski Adam / Maszewska Sylwia / Orkiestra Polskiego Radia w Krakowie / Czyż Henryk
Maślach PatrykKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Maślak Karolina Grupa Operacyjna
Maślak RobertSearching For Calm
Maślanka (niezrz) PiotrBaran Klaudiusz; Biliński Marek; Crystian Zimerman, Polish Festival; Film - Akademia / serial; Film - Przedwiośnie - Desorient; Film - Złoto dezerterów; Kleyff Jacek; Machina del Tango; Madamme De Seite - spektakl; Mleczko Alina; Mykietyn Paweł; Mykietyn
Maślanka LiliannaCrystian Zimerman, Polish Festival; Polish Festival Orchestra Zimerman Krystian - fortepian Zimerman Krystian; Polish Festival Orchestra, dyr. Krystian Zimerman; Polska Orkiestra Festiwalowa/Polish Festival Orchestra; Zimerman Krystian / Polish Festival O
Maślanka PawełADAM ZDUNIKOWSKI (ŚPIEW),ROMUALD TESAROWICZ (ŚPIEW),KRZYSZTO F PENDERECKI (DYRYGENT),CHÓR FILHARMONII NARODOWEJ,CHÓR TEAT RU WIELKIEGO,SINFONIA VARSOVIA,ORKIESTRA TEATRU WIELKIEGO,IZ ABELA MATUŁA,IZABELA KŁOSIŃSKA (ŚPIEW),AGNIESZKA REHLIS (ŚPI EW); Capuco
Maślanka PiotrAukso / Kryger Urszula / Cantorem Minores Wratislaviensis / Moś Marek; CANTORES MINORES WRATISLAVIENSES,ORKIESTRA AUKSO,MAREK MOŚ,M ACIEJ STUHR,URSZULA KRYGER,KATARZYNA MOŚ,SOPRANY CHÓRU PRZY UNIWERSYTECIE MUZYCZNYM FR. CHOPINA; Cantores Minores Wratislav
Maśnik MikołajSchola i Bracia Dominikanie
Mataczyński MarekABC; Frąckowiak Halina; Gąssowski Wojciech; Niebiesko-Czarni
Matak PawełLittle Maidens; Maidens
Matamoros Manresa AntonioBeatowsky; Dread Squad
Matan PiotrSzcześniak Mieczysław
Matecka RoksanaGvincinski Tomasz
Matejczyk KatarzynaAida & Max Klezmer Band; Bizoń M / Bednarz B; Bizoń Marta; Bizoń Marta / Bednarz Beata / Matejczyk Kat / Stefańska Anna / Chudek Olek / Brachun Ewa / Szwajlik Ewa / Gadowski Artur / Papa Andrzej / Gonzo, Jurewicz Rafał; Bizoń Marta / Bednarz Beata / Matej
Matejuk ArturWasicki Kamil
Matela PatrykBauagan Mistrzów; Emil Blef; Vavamuffin
Matela TomaszNot For Boyz
Mateos MayteBaccara; Baccara 2000
Materna BarbaraWESOŁE NUTKI
Maternowska JustynaWESOŁE NUTKI
Matheo Marysia Starosta
Mathis EdithOchman Wiesław / Mathis Edith / Schmil Marga / Ridderbusch Karl / Chor und Symphonie-Orchester des Bayerischen Rundfunks / Jochum Eugen
Matlak NorbertDarek Band; Drops
Matolet GregOwal Emcedwa
Matracka MałgorzataMec Bogusław
Matracki BernardAsocjacja Hagaw; Kaczki z Nowej Paczki; Rosiewicz Andrzej / Asocjacja Hagaw
Matraszek J.Stefańska-Malina Band
Mattes WillyOchman Wiesław / Stratas Teresa / Juhnke Harald / Symphonie-Orchester Graunke / Mattes Willy; Ochman Wiesław / Stratas Teresa / Symphonieorchester Graunke / Mattes Willy; Orkiestra Ochman Wiesław, Strates Teresa Mattes Willi
Matthews David JohnDAVE MATHEWS BAND
Matthews Gilbert/ / Rek Vitold; Bester Jarosław / Rek Vitold / Shotham Ramesh; Charlie Mariano $ Vitold Rek; Rek Vitold; Rek Vitold / Mariano Charlie; Rek Witold; Vitold Rek Group; Vitold Rek`s Kapela Resoviana
Matula BronisławHD Band
Matulewicz JakubEl Vehiculo
Matuła IzabelaADAM ZDUNIKOWSKI (ŚPIEW),ROMUALD TESAROWICZ (ŚPIEW),KRZYSZTO F PENDERECKI (DYRYGENT),CHÓR FILHARMONII NARODOWEJ,CHÓR TEAT RU WIELKIEGO,SINFONIA VARSOVIA,ORKIESTRA TEATRU WIELKIEGO,IZ ABELA MATUŁA,IZABELA KŁOSIŃSKA (ŚPIEW),AGNIESZKA REHLIS (ŚPI EW); CHÓR O
Matusewicz KarimHarmonia; Kosmowski Ziemowit ( Ziemek ); Waglewski Wojciech
Matusiak TomaszKanał Audytywny
Matusiewicz PiotrMissio Musica
Matuszak MaciejKupczyk Grzegorz; Non Iron
Matuszczak AgnieszkaDamą Być - spektakl; Dąbrowska Katarzyna; Dąbrowska Katarzyna / Dryl Monika / Liszowska Joanna; Dereszowska Anna; Dryl Monika; Liszowska Joanna; Liszowska Joanna / Dryl Monika / Dereszowska Anna / Zielińska Katarzyna, Smalara Magda, Todorczuk Aneta, Dąbro
Matuszczyk Łukaszróżni wykonawcy
Matuszewska BeataBayer Full
Matuszewska MariaBANASZAK HANNA
Matuszewski ŁukaszDJ Ike; Wolny Band
Matuszewski MarekQuestion Mark
Matuszewski RomanBayer Full
Matuszyński SzymonKowol Tomasz / Wójtowicz Mariusz; Ogłoza Krzysztof; Orzechowski Mariusz / Dereszowska Anna; różni wykonawcy
Matwiejczuk Martyna21 ALLSTARS; Martina Matwiejczuk; Sokół / Pono
Matwiejczuk PatrykRejestracja koncertowa "Festiwal - Naprawdę
Matwiejczyk MarekAndrzejewski Marek; Chochół Andrzej; Grupa Niesfornych; Orkiestra Dni Naszych; Orkiestra Teatr Es; Wasik Jarosław
Matwiejew NikołajAkwarium (Borys Griebenszczikow)
Matyasik MirosławAgressiva 69
Matyja NoemiTrzecia Godzina Dnia
Matyjaszkiewicz Jan (Sol. wok.)Żarnecki Andrzej / Matyjaszkiewicz Jan / Orkiestra PR i TV / Pruszak Jan
Matyjewicz MarekCzerwony Tulipan; Shannon
Matysiak BarbaraTGD ( Trzecia Godzina Dnia )
Matysiak BenekTrzecia Godzina Dnia
Matysik DagmaraChór "Szczygiełki" .... Matysik Dagmara; Chór Dziecięcy "Szczygiełki" z Poniatowej .... Matysiak Dagmara; Chór Dziecięcy Szczygiełki z Poniatowej / Matysik Dagmara; Chór Dziecięcy Szczygiełki z Poniatowej Matysik Dagmara; Dziecięcy Chór Szczygiełki / Maty
Matyszewski AdamSaruel - Salezjański Ruch Ewang
Matyszkiewicz AdamNamysłowski Zbigniew
Matz PawełBANASZAK HANNA; Wasik Jarosław
Mauer LukeRynkowski Ryszard
Maulucci DylanRynkowski Ryszard
Mauner AleksandraTurnau Grzegorz
Maunu PeterJusis Reni
Maupin BennieOleszkiewicz Dariusz; Śmietana Jarosław; Śmietana Jarosław Quintet
Maurer A.Piwnica Pod Baranami
Maurer AleksandraPiwnica Pod Baranami; Raj Zbigniew
Maximov AleksandrSantor Irena
Mayall John (GB)Clapton Eric John Mayall and The Bluesbreakers; Clapton Eric, Mayall John Bluesbreakers; John Mayall & Eric Clapton
May-Czyżowska TeresaMay-Czyżowska Teresa - mezzosopran / Debichowa Danuta - sopran / Kobus Izabela- mezzosopran, Kunert Jan - tenor, Werliński Roman- tenor, Krzywicki Zdzisław - bas / Orkiestra i Chór Filharmonia Łódź / Czyż Henryk; May-Czyżowska Teresa / Orkiestra Polskiego
Mayer AlbrechtMayer Albrecht / Sinfonia Varsovia / Mayer Albrecht; Mayer Albrecht, Haufa Artur, Paciorkiewicz Artur, Sinfonia Varsovia Orchestra,; Sinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia / Penderecki Krzysztof; Sinfonia Varsovia Krzysztof Penderecki Albrecht Mayer; Sinfon
Mayer AlexanderPachlewski Artur / Kammerorchester Ricercare / Mayer Alexander
Mayr IngridDonat Zdzisława
Mazgaj PatrycjaWESOŁE NUTKI
Maziakowski WojciechFilar Jerzy; Juszczyszyn Wacław; Juszczyszyn Wacław / Jarociński Wojciech / Kulawik Grażyna
Maziewski AdamJary Band
Mazol TeresaKing Edward and his orchestra
Mazolewski Jerzy (Mazzoll)Andruchowycz Jurij; Groovekojad; Igor Boxx; Kury; Lipa, Lipali,Lipnicki Tomasz; Mazzol; NRD; Pieces Of Brain
Mazoń GrzegorzGotz Artur
Mazur AngelinaBig-Band Jarosława Grzybowskiego; Mazur Angelina
Mazur BożenaKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Mazur JanKancelarya; Polk Piotr
Mazur JuliaSoul Connection Gospel Group
Mazur Juliusz.... Stańko Tomasz / Skowron Janusz / Bartkowski Czesław - Mały / Szczurek Witold / Mazur Juliusz ....; .... Stańko Tomasz / Skowron Janusz / Bartkowski Czesław / Szczurek Witold / Mazur Juliusz ....; .... Stańko Tomasz / Skowron Janusz / Bartkowski Witol
Mazur PiotrBeatraax; Chór Kameralny Canzona (uprzednio Rutenika)
Mazur PrzemysławCappella Gedanensis; HARASIMOWICZ B.,CAPPELLA GEDANENSIS; Vilensky Konstantin; Zioło Dominika
Mazurek AdamAlbo i Nie
Mazurek AgnieszkaBukartyk Piotr
Mazurek AndrzejAdamiak Elżbieta; Alex Band; Asia Si; Bachleda-Curuś Alicja; BANASZAK HANNA; Bas Tajpan; Cierniewski Andrzej; Dorota Mielcarek i Habari Njema; Film - Opera egipska; Fleszar Gabriel; Habari Njema; Junior Stress; Kraft Maja; Łukaszewska Edyta; Mielcarek Dor
Mazurek AnnaSienna Gospel Choir
Mazurek JanAlex Band; Gąssowski Wojciech; Nalepa Tadeusz; Zaucha Andrzej
Mazurek JuliaSteczkowska Justyna
Mazurek MarianDeus Meus; Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej Lewtak Jan
Mazurek RenataBANASZAK HANNA
Mazurek UrszulaMazurek Urszula - harfa / Orkiestra Smyczkowa Polskiego Radia w Krakowie / Maksymiuk Jerzy; Mazurek Urszula / Mildonian Suzanne - harfy / Orkiestra Pol.Radia w W-wie / Nowakowski Mieczysław; Mazurek Urszula / Mildonian Suzanne-harfy / Orkiestra Pol.Radia
Mazurkiewicz PawełB.Nizioł / P.Mazurkiewicz; Bartłomiej Nizioł - skrzypce / Mazurkiewicz Paweł - fortepian; Bartłomiej Nizioł / Mazurkiewicz Paweł; Nizioł Bartłomiej - skrzypce / Mazurkiewicz Paweł - fortepian; Nizioł Bartłomiej - skrzypce / Mazurkiewicz Paweł - fortepian
Mazurkiewicz TomaszDeus Meus; DEUS MEUS / POSPIESZALSKA LIDKA; Pospieszalska Lidia / Deus Meus; Pospieszalska Lidka; Pospieszalska Lidka / Deus Meus
Mazurkiewicz WojciechRaga Sangit; Swoją Drogą
Mażul KatarzynaVoo Voo
Mączyński MarcinKwaśniewski Dominik; Oregano; ZIYO
Mądra S.Wojnowicz Tytus
Mądry A.Wojnowicz Tytus
Mądzelewski TomaszTeatr Telewizji - "Przyjęcie"
Mąka KrzysztofSinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia Panis Jan - live electronics Siebens Etienne; SINFONIA VARSOVIA,JAN PANIS,ETIENNE SIEBIENS
Mąkalski ArkadiuszSaruel - Salezjański Ruch Ewang
Mc Cabe CathalKosmowski Ziemowit ( Ziemek )
Mc Cracken DaveGórniak Edyta
Mc Donald MiltonGórniak Edyta
Mc Guire HollyDylewski Andrzej
Mc Intyre DonaldMalewicz-Madey Anna
McBride ChristianJopek Anna Maria
McCarrick Martin (GB)SKUNK ANANSIE
Mccartney Linda Louise (GB)McCartney Paul; Wings McCartney Paul
McCreesh PaulSinfonia Varsovia
McDonald MiltonGórniak Edyta
McEntire JohnThe Car Is On Fire
McFerrin BobbyDudziak Urszula; Motion Trio; Motion Trio - Wojtarowicz Janusz / Gałażyn Marcin / Baranek Paweł / McFerrin Bobby
Mcgowan Finley Ellington Quaye (GB)FINLEY QUAYE
McGraw TimDEF LEPPARD
Mclean A.BACKSTREET BOYS
McLean JohnAuguścik Grażyna
McLean-Daley Naomi (GB)BAND AID 20
McNeal LutriciaKrautwurst Mateusz / Orkiestra Adama Sztaby
Mcnichol Steve (GB)MICHAEL GEORGE; TAKE THAT; WORLDS APART
Mcvie John Graham (GB)Clapton Eric, Mayall John Bluesbreakers
Mears AdrianRek Witold
Mechliński JerzyMechliński Jerzy - baryton / Orkiestra - Hawel Wincenty Jan; Mechliński Jerzy - baryton / WOSPR / Hawel Wincenty Jan; Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Mechliński Jerzy - baryton Hawel Wincenty Jan; Wielka Orkiestra Symfoniczna Pol
Meczek BarbaraOrkiestra Teatru Muzycznego Roma
Meder SteffenYe She
Medyka JoannaKulturka; KULTURKA / MENDYKA JOANNA
Medyński JarosławBez Jacka i Słodki Całus; Mieczkowski Waldemar; Słodki Calus od Buby; Słodki Całus Od Buby
Medyński MarekCrystian Zimerman, Polish Festival; Polish Festival Orchestra Zimerman Krystian - fortepian Zimerman Krystian; Polish Festival Orchestra, dyr. Krystian Zimerman; Polska Orkiestra Festiwalowa/Polish Festival Orchestra; Zimerman Krystian / Polish Festival O
Medyński WojciechMAŁGORZATA WALEWSKA,WOJCIECH MEDYŃSKI; Piskorz Jacek Zespół
Mees ReinildMees Reinild - fortepian, Sobotka Iwona - sopran; Sobotka Iwona - sopran / Mees Reinild - fortepian; Urszula Kryger
Mehldau BradOleszkiewicz Dariusz
Mehmari Andre RicardoSalmaso Monica
Melcer BarbaraGórny Z / Young Band; Groniec Katarzyna
Meles CarlMalewicz-Madey Anna
Melnik PawełBayer Full
Melosik KarolinaRodzina Melosików; Siostry Melosik
Melosik SzymonRodzina Melosików
Melvin BrianStaroniewicz Wojciech
Mełnicki Jacek Bem Ewa; Big Warsaw Band; Grechuta Marek; Krawczyk Krzysztof / Big Power Band; Rodowicz Maryla; Rynkowski Ryszard; Wodecki Zbigniew
Mencel WeronikaMencel Weronika; Promyczki
Mendiola MariaBaccara; Baccara 2000
Mendrala BeataWESOŁE NUTKI
Mendyk TomaszAcid Drinkers
Menegon MichałThe Sneg
Menuhin YehudiMenuhin Yehudi / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy
Merchel MirosławWalicki Olo
Mercier JaquesPolska Orkiestra Radiowa Mercier Jacques
Mercik MateuszDusza I Mercik
Mere AnnaMere Julian
Merena WojciechPerfect,Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej Im.Witolda Lutosławskiego,
Merkel ThomasJulia Marcell
Merle ZofiaMalina Band
Mertens LindaMilk Inc.
Mertian XavierChojnacka Elżbieta - klawesyn / Mertian Xavier; Chojnacka-Lesevre Elżbieta
Mescheriakova MarinaTeatr Wielki w Warszawie - Chór i orkiestra Marina Mescheviakova - sopran / Cornelia Kallish - mezzosopran / Peter Galliard - tenor / Reinhard Hagen - bas Kasprzyk Jacek - ork. / Gola Bogdan - chór
Mesrine MehdiFU; Olsen Fu; Olsen Fu / Pablopavo / Mehdi Mesrine
Metcalfe PaulLipnicka Anita
Metelska MajaPachlewski Artur
Metheny PatElvis Costello Charlie Haden Pat Metheny; Elvis Costello, Charlie Haden, Pat Metheny; Jopek Anna Maria; zespół Miśkiewicz Henryk, Jopek Anna Maria, Napiórkowski Marek, Metheny Pat Jopek Anna Maria; Żebrowski Michał
Metz PiotrFilm - Blokersi; Przyjaciele Karpia - różni wyk.
Mews JoannaPiskorczyk Magda
Meyer KrzysztofKwartet Wilanowski Meyer Krzysztof / Gajewska Elżbieta; Kwartet Wilanów Gajewska E./ Meyer K.; Kwartet Wilanów Meyer Krzysztof - fortepian; Wilanów Quartet Meyer K. / Gjewska E.
Meyer Mariaróżni wykonawcy
Meyer TomHarlem; Harlem / Styczyński Jurek
Meyer WolfgangPolska Orkiestra Radiowa Meyer Wolfgang - klarnet Rajski Wojciech
Męczekalski MaurycyTortilla Flat
Męczyńska AnnaKalicki Robert; No Limits; Stasiak Paweł
Męczyńska MarlenaMęczyńska Marlena
Męczyński MirosławABC; Frąckowiak Halina
Mędrzak EdytaGolec uOrkiestra
Męski RZA WP ChórRodowicz Maryla
Miądowicz JoannaOczi Cziorne
Michaelidies Mikis (GB)FINLEY QUAYE
Michajłow IgorZespół Muzyki Cerkiewnej Z Warszawy Pd.Księdza Jerzego Szurbaka
Michalak Andrzej Zając Iza
Michalak BartłomiejAudioFeels; Wilk Kasia
Michalak JózefCzernecka Beata
Michalak Krzysztof Kapitan Nemo
Michalak ManuelaHairulin Michał
Michalak PiotrAkademia Pana Kleksa
Michalak TatianaMissio Musica
Michalak-Regulski M.Boler Guitar Quartet
Michalczyk BeniaminBisquit; Majkusiak M. / Szczepaniak G. / Szemraj M. / Bonert P. / Kram A., Michalczyk B., Smoczyński M.; Majkusiak M., Szczepaniak G., Szemraj M., Bonert P., Kram A., Michalczyk B., Smoczyński M.; Majkusiak Mikołaj
Michalczyk WojciechKoman Band
Michalik JanTrio Stroikowe Filharmonii Śląskiej: Gaudyn Jacek - obój, Kasperek Czesław - klarnet, Michalik Jan - fagot Trio Stroikowe Filharmonii Śląskiej: Gaudyn Jacek - obój, Kasperek Czesław - klarnet, Michalik Jan - fagot
Michalik JoannaSchola i Bracia Dominikanie
Michalik MarekChór Psalmodia Papieskiej Akademii Teologicznej
Michalik RadosławKoniec Świata
Michalik ZenonCzyżykiewicz Mirosław; Radio 24
Michaliszyn MonikaAukso / Kryger Urszula / Cantorem Minores Wratislaviensis / Moś Marek; CANTORES MINORES WRATISLAVIENSES,ORKIESTRA AUKSO,MAREK MOŚ,M ACIEJ STUHR,URSZULA KRYGER,KATARZYNA MOŚ,SOPRANY CHÓRU PRZY UNIWERSYTECIE MUZYCZNYM FR. CHOPINA; Cantores Minores Wratislav
Michalska AnnaChór Psalmodia Papieskiej Akademii Teologicznej
Michalski AdamRadio Bagdad
Michalski ArturBELA; DoriFi; Steczkowska Justyna
Michalski RadosławMakowski Sebastian
Michalski RobertArmatys Anna / Marcyniak Przemysław / Gańko Marcin / Augustyn Danuta / Dumanowska Aneta, Michalski Robert, Łabanow Viola, Duda Justyna / Kwartet Dafo; Chojnacka-Lesevre Elżbieta; Kwartet Dafo - Duda Justyna / Augustyn Danuta / Roesler Kinga / Amatys Anna;
Michalski SebastianPaktofonika; Pijani Powietrzem; Pokahontaz; Projektor; Rahim PFK Kompany
Michalski TadeuszMaestro Trytony
Michaluk JarosławJazz Trio
Michaluk MichałCNE WSZ; FU; Pell Motyff; Pono; Ski Skład; Vienio & Pele; W Witrynach Odbicia; Zipera
Michała Nesterowicza - Ork.p/kRadek Janusz
Michałczak StanisławNamysłowski Zbigniew; Pospieszalscy / Steczkowscy
Michałkowski AndrzejThe Nobody (Szanajca-Kossakowski Paweł / Olkiewicz Zbigniew / Michałkowski Andrzej
Michałkowski PiotrGerczak Roman
Michałowicz JacekConcerto Avenna
Michałowicz T.Concerto Avenna / Mysiński Andrzej; Concerto Avenna Mysiński Andrzej
Michera PiotrGrechuta Marek; Grechuta Marek / Grupa Wiem
Michna MagdalenaAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy; Orkiestra Kameralna Aukso Olejniczak Janusz; Orkiestra Kameralna Aukso Olejniczak Janusz Moś Marek; Orkiestra kameralna miasta Tychy AUKSO Olejniczak Janusz Moś Marek
Michniewicz AdamMała Generała Paczka
Michniewicz WincentyMała Generała Paczka
Michnikiewicz PiotrGospel Rain
Michno BarbaraBrzezińska Viola; Full Power Spirit; Otremba Mateusz; różni wykonawcy; Szcześniak Mieczysław
Michno KatarzynaWESOŁE NUTKI
Michon DanielMIND KAMPF (UK)
Miciński PiotrSlipak Wasyl / Petrovic Sasha / Oleś-Blacha Katarzyna / Lubańska Anna / Grokholskyi Vasyl / Żołądkiewicz Witold / Miciński Piotr / Zespół Kameralny Opery Krakowskiej / Tokarczyk Tomasz
Mickiewicz AdamPiwowar Joanna
Mickiewicz KatrinSwoją Drogą
Mickiewiczówna Halina (Sol. wok.)Mickiewiczówna H / Orkiestra Filh.Pomorskiej w Bydgoszczy dyr. Peter Mora; Mickiewiczówna Halina - sopran / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Mickiewiczówna Halina - sopran / Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie / Rachoń Stefan; Mickiewiczówna H
Mickoś JerzyGerczak Roman; The Royal Rag
Midonian Suzanne (Sol. wok.)Mazurek Urszula / Mildonian Suzanne - harfy / Orkiestra Pol.Radia w W-wie / Nowakowski Mieczysław; Mazurek Urszula / Mildonian Suzanne-harfy / Orkiestra Pol.Radia w W-wie / Nowakowski Mieczysław; Mazurek Urszula / Mildonian Suzanne-harfy / Orkiestra Polsk
Miecugow GrzegorzBajkowa Drużyna, Kasia Klich
Mieczkowska KarolinaMieczkowski Waldemar
Mieczkowska MartynaMieczkowski Waldemar
Mieczkowski BartoszDJ Decks; Peja; Slums Attak
Mieczkowski WaldemarEKT Gdynia; Formacja; Gdańska Formacja Szantowa; Korycki Andrzej; Mieczkowski Waldemar; różni wykonawcy; Wlizło Arek; Wlizło Arek z Przyjaciółmi
Miecznikowski TadeuszOsińska Dorota; Santor Irena; Strobel Janusz
Mieczykowski TomaszNika Jager
Mielcarek DorotaDorota Mielcarek i Habari Njema; Habari Njema; Mielcarek Dorota; Mielcarek Dorota / Habari Njema; Mielcarek Dorota / Harabi Njema
Mielcarek JakubBroda Anna; Kapela Brodów; Kiepuszewska Agnieszka; Piosenkarnia Anny Treter; Strug Adam
Mielcarek MałgorzataSaruel - Salezjański Ruch Ewang
Mielczarek MarcinMajewska Alicja; Stachursky
Mielczarek MichałAnya; Piskorczyk Magda; TGD ( Trzecia Godzina Dnia )
Mielewczyk MateuszMonika Markiewicz i Mateusz Mielewczyk
Mielewski TomaszGruby Mielzky
Mielniczuk AndrzejOrk.Wielkich Bębnów UADO TARABAN
Mielnik MichałKOWALCZYK ANDRZEJ "e-moll "; Radio Bagdad
Mielnik PawełDom Muzyki - Fixed; E-moll Kowal Andrzej; Igor; Kowalczyk E-moll Andrzej; Oddział Otwarty
Mielus JolantaPerfect,Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej Im.Witolda Lutosławskiego,
Mienandi OscarNo Limits
Miernik KatarzynaDeus Meus; DEUS MEUS / POSPIESZALSKA LIDKA; Freak Of Nature; Pospieszalska Lidia / Deus Meus; Pospieszalska Lidka; Pospieszalska Lidka / Deus Meus
Miersznikow WaleryjZdobywcy Pewnych Oskarów
Mierzejewski MieczysławChór I Orkiestra Teatru Wielkiego Opery Narodowej
Mierzejewski SzymonSupreme Lord
Mierzwa AnnaIza Lach; Lach Iza; NO! NO! NO!; No!No!No!
Mierzwińska AgnieszkaNo Limits
Mierzwiński AndrzejLUDZIE MILI
Mierzwiński GrzegorzOrkiestra Dęta KWK Staszic; Orkiestra Symfoniczna / KWK Staszic / Walewska Małgorzata /; Orkiestra Symfoniczna KHW SA Walewska Małgorzata Mierzwiński Grzegorz; Walewska Małgorzata / Orkiestra Symfoniczna KHW S.A. / Mierzwiński Grzegorz; Walewska Małgorzat
Mierzwiński MaciejNo Limits
Mieszek JanuszStan Borys
Mieszkuniec BartłomiejMor W.A.
Międzyuczelniany Chór AkademickiEnnio Morricone; różni wykonawcy
Miękus PawełFrozen Lakes
Miężał PiotrMedi Top Glon; Peja
Migała MariuszQuo Vadis
Migała StanisławBardzo Orkiestra
Migdalski ŁukaszAion; ARTROSIS
Migdał GrzegorzParty Projekt Squad
Migocz IzabelaSteczkowska Justyna
Migut MateuszPro Contra
Mijał MateuszIch Troje
Mijland HumphreyDA LUXE
Mik MałgorzataWESOŁE NUTKI
Mika BartłomiejTeatr A
Mika JózefGoya; Orkiestra Dęta p/d Józefa Miki
Mika KonradNeuburger Jean-Frederic / Sinfonia Varsovia / Niquet Herve - dyr.; Sinfonia Varsovia Neuburger Jean Frederic Niquet Herve; Sinfonia Varsovia Neuburger Jean-Frederic (p) Niquet Herve; Sinfonia Varsovia Neuburger Jean-Frederic Niquet Herve
Mika MariolaOrkiestra Dęta p/d Józefa Miki
Mika SandraKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Mike LyndupGórniak Edyta
Mikina KlaudiaMikina Klaudia / zespół p/k Andrzeja Zaryckiego
Mikkelborg PalleKochan Jacek; Kochan Jacek / Mikkelborg Palle - trąbka, Tronzo Dave - gitara, Krauss Briggan - saksofon altowy, Alexander Anthony - fortepian, Gembalski Henryk - skrzypce, Jaskułke Sławomir - akordeon
Mikluszka MarianDziki Sad
Mikłaszewicz MariaORKIESTRA FILHARMONII DOWCIPU,B.CHMIELARZ
Mikłos GabrielaWESOŁE NUTKI
Mikolas MagdaSmerfne Hity
Mikołaj AgaChór i Orkiestra Filharmonii Narodowej w Warszawie Ochman Wiesław, Pasiecznik Olga, Mikołaj Aga, Marciniec Ewa, Tesarowicz Romuald Wit Antoni; Ochman Wiesław / Pasiecznik Olga / Mikołaj Aga / Marciniec Ewa / Tesarowicz Romuald / Filharmonia Narodowa - Chó
Mikołajczak JuliaMalicki Waldemar & Filharmonia Dowcipu; Mikołajczak Julia; różni wykonawcy
MIKOŁAJCZAK KatarzynaRodowicz Maryla
Mikołajczak MarcinNot For Boyz
Mikołajczyk AnnaArs Nova, Subtilior Ensemble Urbaniak Jacek
Mikołajczyk JuliaB. CHMIELARZ, W. MALICKI,ORKIESTRA FILHARMONII DOWCIPU,JULIA MIKOŁAJCZAK, ADRIANNA BIERNACKA; Malicki Waldemar & Filharmonia Dowcipu; Mikołajczyk Julia
Mikołajczyk Krzysztof Peter Pole
Mikova GabrielaJankowska-Borzykowska Katarzyna
Mikulak VeronikaMamma Mia Kids
Mikuliszak JerzyGrechuta Marek; Rybotycka Beata; Szymański Paweł
Mikulska BarbaraWańka Wstańka & Ludojady
Mikulski JarosławChłopcy z Placu Broni
Mikulski StanisławMalina Band; OT.TO
Mikurda SabinaKulig Joanna; Piosenkarnia Anny Treter; Rybotycka Beata; Steczkowska Magdalena; Szałapak Anna; Towarnicka Elżbieta; Treter Anna; Turnau Grzegorz; Zakościelny Maciej
Mil KrzysztofMY RIOT
Milde EwaPliwko Orkiestra
Milder JoakimStańko Tomasz
Miles Junior JohnMilk Inc.
Miles-Kingston PaulDonat Zdzisława
Milewska MartaBogdanowicz Mariusz
Milewska SabinaBogdanowicz Mariusz
Milewski JarogniewBukartyk Piotr; Liroy; Makowiecki Lech; Pati Yang; Skiba; Stasiuk Andrzej; Stasiuk Andrzej / Trzaska Mikołaj; Trzaska Mikołaj; ZAYAZD
Milewski KazimierzWybrańczyk Dariusz - klarnet / Żabka Lidia - obój / Milewski Kazimierz - klarnet / Polska Orkiestra Kameralna / Maksymiuk Jerzy
Milewski StanisławChór Kameralny Canzona (uprzednio Rutenika)
Milian JerzyCzerwińska Emila; Czerwińska Emilia; Komeda Krzysztof; Krawczyk Krzysztof / Big Power Band; Milian Jerzy
Miller BrockBiedrzyńska Adrianna; Femme Magda; Krysiewicz-Rodowicz Katarzyna
Miller DariuszDom Muzyki - Fixed; Kayah
Miller EwaFlorczak Ewa; różni wykonawcy; Warzecha Ludmiła
Miller JustinMika Urbaniak
Miller Kevin (GB)The Style Council
Miller RomanMalicki Waldemar & Filharmonia Dowcipu
Miller TimKubiszyn Robert
Miller TroyMika Urbaniak
Milo NickRynkowski Ryszard
Milosević GoranSteczkowska Justyna
Miłaszewicz MaciejAlchemik; Biff
Miłaszewski JacekJanosz Alicja
Miłos JerzySavannah Country
Miłosiński MateuszEl Dupa
Miłosz PawełMiny; Pali Się
Minghi AmedeoAmedeo Minghi; AMEDEO MINGHI, IZABELA KOPEĆ; Minghi Amedeo
Minkacz Dominika (Dominique)Mafia Mike & Dominique; MB Valence
Minkacz LenaGotz Artur
Minkiewicz RyszardBornus Consort; Bornus Consort / Bornus Szczyciński Marcin; Bornus Consort / Bornus-Szczeciński Marcin; Bornus Consort / Bornus-Szczyciński Marcin; Bornus Consort Bornus-Szczyciński Marcin; Bornus Cousort / Szczyciński Marcin; Chór I Orkiestra Filharmonii
Miodek JanTercet Egzotyczny
Mioduszewska MonikaKuszyńska Monika; Większy Obciach
Miotke MagdalenaZespół Kameralny
Mirecka AnielaAlbo i Nie
Mirecka IzabelaSteczkowska Justyna
Mirecka Jadwiga (Sol. wok.)Orkiestra Polskiego Radia Lupertowicz Zofia, Ochman Wiesław, Kossowski Edmund, Pawlak Edward, Banaszczyk Eugeniusz, Młynarski Robert, Mirecka Jadwiga, Góralski Jan, Pawluk Lesław, Madaliński Lech, Borowski Henryk - narrator Rachoń Stefan
Mirek-Turska AgataKrautwurst Mateusz / Orkiestra Adama Sztaby; Skrzynecka Katarzyna; Szymuś Tomasz Band
Mirgos MagdaMere Julian
Mirocha RafałBolec; Dynamind
Mirochnikov WalerijZdobywcy Pewnych Oskarów
Mironiuk CezaryZygmunt Sławomir
Mironiuk IwonaArmanowska Małgorzata / Mironiuk Iwona; Mironiuk Iwona - fortepian / WOSPR / Rogala Jacek; Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Mironiuk Iwona - fortepian Rogala Jacek; Piekutowska Patrycja
Mirosław MaciejNatural Dread Killaz
Mirosławska JulitaBoberska Marta / Mirosławska Julita / Radziejewska Anna / Machowski Krzysztof / Frakstein Józef / Chór Warszawskiej Opery Kameralnej / Warszawska Orkiestra Symfoniczna / Graca Zbigniew; Boberska Marta / Mirosławska Julita / Radziejewska Anna / Machowski K
Mirosznikow WaleryMilowicz Michał
Mirowicz AnnaDJ Ike
Mirowski JakubPokój Czarnych Płyt
Misiorowska GrażynaMisiorowska Grażyna; Paradzińska Judyta / Misiorowska Grażyna
Misiuda BartłomiejKATARZYNA HOŁYSZ,ALEKSNADRA BUCZEK,ARIANA CHRIS,PATRIC BLADE K,BARTŁOMIEJ MISIUDA,PAWEŁ SKAŁUBA,JACEK SZYMAŃSKI,ORKIESTRA OPERY BAŁTYCKIEJ,JOSE MARIA FLORENCIO; Viletic Janja / Misiuda Bartek / Witchold Wiard / Florencio Jose Maria / Oekiestra Opery Gdyńs
Misona KrzysztofWOSPR - Kraków Danczowska Kaja Misona Krzysztof; WOSPR Misona K. Danczowska K.
Missona KrzysztofChór I Orkiestra Polskiego Radia; Donat Zdzisława; Kulka Konstanty Andrzej / Ork.Polskiego Radia i TV w Krakowie / Missona Krzysztof; Ochman Wiesław - tenor / Orkiestra Polskiego Radia i TV w Krakowie / Missona Krzysztof; Ochman Wiesław / Orkiestra Polski
Miszkowska MariolaFilm - Szabla od Komendanta; Film - Zerwany
Misztal DominikaSchola i Bracia Dominikanie
Miś AdriannaChór Psalmodia Papieskiej Akademii Teologicznej
Miś AleksandraSotto Voce - Polska Orkiestra Salonowa / Olkiewicz Grzegorz
Miś KatarzynaCierniewski Andrzej; Colin Bass; Eleni
Miśiewicz HenrykKubiszyn Robert; Zając Iza
Miśka HubertOrkiestra Dęta KWK Staszic
Miśkiewicz KingaNewest Zealand; różni wykonawcy
Miśkiewicz MaciejJan Lewtak / Jerzy Satanowski
Miśniak SzymonBal Kuzest; Fiedorowicz Piotr / Miśniak Szymon / Siwak Robert / Żak Michał; Miśniak Szymon / Żak Michał / Fiedorowicz Piotr / Siwak Robert; Tredrez Trio
Mitka TadeuszStępniak-Wilk Barbara
Mitkowska AnnaCappella Gedanensis
Miton MagdaGórniak Edyta
Mitoń M.J.Dżem; Film - To ja złodziej; Revolucja
Mitoraj JagodaNo Limits
Mitoraj JanMateusz Wróbel
Mitoraj JarosławBig-Band Jarosława Grzybowskiego
Mitrenga Adam (DJ Miter)KALWI I REMI
Mitręga UrszulaMitręga Urszula - alt / Kusiewicz Piotr - fortepian; Mitręga Urszula - alt, Kusiewicz Piotr - fortepian; Mitręga Urszula - alt,Kusiewicz Piotr - fortepian; WOSPR Hiolski Andrzej / Ochman Wiesław / Betley-Sieradzka Bożena /Roksana/-sopran, Mitręga Urszula
Miturski TomaszCygonek Karolina
Miyake JunJarre Jean-Michel
Miyatani RikaMiyatani Rika
Mizera ŁukaszSinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia / Semkow Jerzy; Sinfonia Varsovia Semkow Jerzy
Mizeracki StanisławBem Ewa; Big Warsaw Band; Big Warsaw Band Serafińska Anna Fiałkowski Stanisław; Film - Miś; MIŚ; Wróblewski Jan Ptaszyn
Mizera-Zalejska JoannaGotz Artur
Miziołek HubertZdobywcy Pewnych Oskarów
Mizrahi AlbertoCHÓR OPERY I FILHARMONII PODLASKIEJ,SINFONIA VARSOVIA,K. PEN DERECKI, D. OLBRYCHSKI, I. MATULA, A. MIZRAHI; Sinfonia Varsovia
Mleczak MagdalenaKabaret Szum
Mleczko IreneuszTercet Egzotyczny
Mlnymany GlennLeonoff Funky & Folk Orkiestra
Młodawski MaciejAga Zaryan; AGA ZARYAN, MICHAŁ TOKAJ, MICHAŁ BARAŃSKI, ŁUKASZ ŻYTA, MIKO ŁAJWIELECKI,ANNA SIKORZAK-OLEK; AGA ZARYAN, MICHAŁ TOKAJ, MICHAŁ BARAŃSKI, ŁUKASZ ŻYTA, MIKO ŁAJWIELECKI,ANNA SIKORZAK-OLEK, MAGDALENA CHORĘBIEWSKA, BART OSZ BLACHURA, PATRYCJA JOPEK
Młodnicka IvaGryboś Teresa / Ochman Wiesław / WOSPR / Kord Kazimierz; Ochman Wiesław / Gryboś Teresa / Kościałkowska Maria / Węgrzyn Roman / Antkowiak Andrzej / Wyrzykowski Marian, Młodnicka Iva / WOSPR / Kord Kazimierz
młodzieżowy - 20 osób ChórSzałapak Anna; Umer Magda; Wójcicki Jacek
Młotecki WojciechBrak; Kosmowski Ziemowit ( Ziemek ); Rendez-Vous
Młynarczyk MarcinGienek Loska Band; Lato Piotr
Młynarczyk MariuszCzarne korki; Samokhin Band
Młynarska AgataGórny Z / Young Band; Malina Band; Mastyło K./ Młynarska Agata
Młynarska JuliaDzika Zona
Młynarska PaulinaBetley Paweł; różni wykonawcy
Młynarski Robert (Sol. wok.)Orkiestra Polskiego Radia Lupertowicz Zofia, Ochman Wiesław, Kossowski Edmund, Pawlak Edward, Banaszczyk Eugeniusz, Młynarski Robert, Mirecka Jadwiga, Góralski Jan, Pawluk Lesław, Madaliński Lech, Borowski Henryk - narrator Rachoń Stefan
Młynek MaksymilianSounds of Times
Mngaza Clive "Mayuyu" (GB)D`ARBY TERENCE TRENT
Moc MichałAukso Orkiestra Smyczkowa Zubel Agata-sopran / Moc Michał-akordeon Moś Marek; Orkiestra Smyczkowa "Aukso" Zubel Agata-sopran, Moc Michał-akordeon Moś Marek; Zubel-Moc Agata
Mochnacki MarcinFunky Trip Foundation
Mochnal-Rymanowicz AgataDaniec Marcin; Krok Tadeusz
Modejska MałgorzataZespół Polski / Pomianowska Maria
Moder Władysław ZenonValdi Moder
Modliszewski KrzysztofAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
Modrzejewski AndrzejDemarczyk Ewa; Demarczyk Ewa / A.Zarycki - Zespół; Demarczyk Ewa / Paleta Zbigniew Zespół; Demarczyk Ewa / Skrzynecki Piotr / Paleta Zbigniew Zespół; Demarczyk Ewa / Zarycki A.; Demarczyk Ewa / Zarycki A. Zespół; Demarczyk Ewa / Zarycki Adam Zespół; Demar
Modrzejewski RochKlima Szymon, Modrzejewski Roch; Modrzejewski Roch, Klima Szymon
Moeller Hans FinCzesław Śpiewa
Moens Jean Marie Gerard Martha (GB)MINOGUE KYLIE
Moes MaurycyChocolate Spoon
Mogensen AndersLicak Tomasz, Tuźnik Artur, Tomasz Licak Quintet; Tom Trio
Mogielnicka Urszula Kapitan Nemo
Mogilewski EugeniuszEUGENIUSZ MOGILEWSKI (FORTEPIAN),WOJCIECH RAJSKI (DYRYGENT), POLSKA ORKIESTRA RADIOWA
Mogiliński Cz.Andrzej i Eliza
Mogiliński P.Andrzej i Eliza
Mohamed PopsBajm; Beata; Beata / Sifonia Varsovia / Dębski Krzesimir; Beata Kozidrak / Sinfonia / Dębski; Beata Kozidrak / Sinfonia Varsovia; Beata Kozidrak / Sinfonia Varsovia; Beata Kozidrak / Sinfonia Varsovia / Dębski Krzeismir; Beata Kozidrak / Sinfonia Varsovia
Mohr ThomasChór Filharmonii Wrocławskiej; Zespół Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia; Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Chodowicz Wioletta - sopran, Wolak Ewa - alt, Mohr Thomas - tenor, Gierlach Wojciech - bas Kaspszyk Jacek
Mojecki ŁukaszDAN VAN BEAT FEAT. ŁUKASZ MOJECKI
Molak BeataBłażejczyk Danuta; Wesołe Podwórko; Wodecki Zbigniew
Molak MarekConcerto Avenna
Molenda JakubOsiem Błogosławieństw
Molinari ErnestoZubel-Moc Agata
Molinier PaulW Wyjątkowych Okolicznościach; WWO
Molinnus Melannie2 Eivissa; Aida; Tatjana
Moliński JanGórny Z / Young Band
Molka TomaszSweet Noise
Moll KurtJanowitz Gundul / Von Stade Frederica / Ochman Wiesław, Moll Kurt / Wiener Philharmoniker / Abbado Claudio; Ochman Wiesław / Moll Kurt / Wiener Philharmoniker / Abbado Claudio
Molnar ZsoltStefanowicz Artur / Szakacs Ildiko / Molnar Zsolt / Gonzales Monika / Bench Timoty / Savaria Baroque Orchestra / Nemeth Pal
Molska AgataDJ 600V; HIFI Banda; Małolat / DJ 600V; Małolat / Pezet; Pezet; Pezet & Małolat; Sokół / Pono; VNM
Mołczan AgnieszkaRejestracja koncertowa "Festiwal - Naprawdę
Mołek JustynaTrzecia Godzina Dnia
Mołek MagdalenaJolanta Pieńkowska-Czarnecka, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Magdalena Mołek, Wojciech Jagielski, Marcin Prokop, Bartosz Węglarczyk, Andrzej Sołtysik; Pieńkowska-Czarnecka Jolanta / Dorota Wellman / Kinga Rusin / Magdalena Mołek, Wojciech Jagielski, Marcin
Mompelat DominiqueOlamonola & Madmike; Singledread
Mondry GrzegorzBonde-Hansen Henriette / Lis Francois / Pieron Piotr / Sinfonia Varsovia / Minkowski Marc; Jakowicz Jakub / Sinfonia Varsovia / Michniewski Wojciech; Jakowicz Jukub / Sinfonia Varsovia / Michniewski Wojciech; Kennedy Nigel - skrzypce / Polska Orkiestra Ka
Moniczewska AnnaSchola i Bracia Dominikanie
Monier Christopher "Widowsky" (GB)DEATH IN VEGAS; Orchestral Manoeuvres In The Dark
Monighetti IvanBauer Andrzej, Monighetti Iwan /wiolonczele/; Filharmonia Narodowa Koślacz Kazimierz / Monighetti Ivan / Klocek Adam Wit Antoni; Kwiatkowski Rafał; Monighetti Ivan / Klocek Adam / Koślacz Kazimierz / WOSPR / Wit Antoni; Monighetti Ivan / Noras Arto / Kwia
Moniuszko A.Chór I Orkiestra Filharmonii Narodowej
Moniuszko FilipKrautwurst Mateusz
Monowid JanWierzbicka Anna / Leszek Skrla / Adam Palka / Jan Monowid / Jose Mar Ia Florencio,Chór I Orkiestra Opery Bałtyckiej; Wierzbicka Anna / Skrla Leszek / Palka Adam / Monowid Jan / Opera Bałtycka Chór i Orkiestra / Florencio Jose Maria
Monroe MarilynMARYLIN MONROE
Monte Marisa de AzevedoM.Monte; MARISA MONTE; Monte Marisa
Montone JeniferNarodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Montone Jenifer Montone Jenifer Klauza Michał
Moore Alecia Beth (US)Pink / William Orbit
Moore GaryThin Lizzy
Moore Leroi HollowayDAVE MATHEWS BAND
Moore SilvanusStar Guard Muffin
Mora PeterMickiewiczówna H / Orkiestra Filh.Pomorskiej w Bydgoszczy dyr. Peter Mora; Mickiewiczówna Halina / Filharmonia Pomorska / Mora Peter; Mickiewiczówna Halina / Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy / Mora Peter; Mickiewiczówna Halina / Orkiestra Filharmonii Pom
Moraes Adriano PortelaBrown Carlinhos
Moraes DavVanessa da Mata; Vanessa de Mata / Mario C. e Kassin /; Vanessa de Mata Mario C. e Kassin
Morales GerbertGera Morales / Dubska
Morawiec JanGrudziński Janusz
Morawska EwelinaCaba Jacek
Morawska SylwiaCappella Gedanensis
Morawski DanielHemp Gru
Morawski PiotrAdagio; Łapuk Beata
Morawski R.Old Timers
Morawski Robert.... Sobotka Iwona / Morawski Robert ....; Jakowicz Krzysztof / Morawski Robert; Jakowicz Krzysztof, Morawski Robert; Krzysztof Bąkowski - skrzypce / Robert Morawski - fortepian; Morawski Robert, Jakowicz Krzysztof; Pachlewski Artur; Sobotka Iwona - sopra
Morcinczyk WojciechAukso - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy; Bauer Andrzej / Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO / Moś Marek; Orkiestra Kameralna Aukso Olejniczak Janusz; Orkiestra Kameralna Aukso Olejniczak Janusz Moś Marek; Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO Bauer
Moreau EdgarDanczowska Kaja - skrzypce, Lethiec Michel - klarnet, Son Yeol Eum - fortepian,Moreau Edgar - wiolonczela
Moreira Barbara Ohana GilGilberto Gil
Moreira Gilberto Passos Gil/ / Gilberto Jao, Gil Gilberto, Veloso Caetano; Gilberto Gil
Moreira Nara de Aguiar GilGilberto Gil
Morelenbaum JaquesM.Monte; MARISA MONTE; Monte Marisa; Morelenbaum / Sakamoto Morelenbaum Paula; Morelenbaum Paula Morelenbaum/ Sakamoto; Morelenbaum/ Sakamoto / / Morelenbaum Paula
Morelenbaum Regina Paula MartinsMorelenbaum / Sakamoto Morelenbaum Paula; Morelenbaum Paula Morelenbaum/ Sakamoto; Morelenbaum/ Sakamoto / / Morelenbaum Paula
Moreno CarmenBig Warsaw Band; Piskorz Jacek Zespół
Morfee AnnDEPECHE MODE
Morgan John Charles (Charlie) (GB)ARCHER TASMIN; Michael George, Elton John; TURNER TINA
Morgan Richard John (GB)THE BEATLES
Morka Ryszardróżni wykonawcy
Moroń JakubELJAZZ BIG BAND; Kościkiewicz Marek; Sounds smugglers; Tres Jazz
Moroń MarekKarimski Club
Moroz JustynaRejestracja koncertowa "Festiwal - Naprawdę
Morozowski TomaszFlash Creep
Morsey AlexSwoją Drogą
Morska JoannaCzechak Tadeusz; Morska Joanna / Tabernacka Elźbieta / Czechak Tadeusz / Zalewski Marcin; Morska Joanna / Tabernacka Elżbieta / Czechak Tadeusz / Zalewski Marcin
Morten Jensen Christian,HaxholmOff Quartet
Moruś ZofiaPaula Bialska, Igor Nikiforow; Paula i Karol
Morys MariuszGrupa Apokryficzna; Stępniak-Wilk Barbara; Wood,Dautricourt,Haufa,Morys
Mosakowski JacekPro Contra
Moscow Symphony Orchestra Makowicz Adam
Mosior RobertBinkowski Tomasz- róg / Maciejewski Jerzy - fortepian / Wróbel Andrzej- wiolonczela, Tadzik Piotr - skrzypce, Chmielewski Grzegorz - altówka, Piwkowska Elżbieta - wiolonczela, Kaczanowski Andrzej - kontrabas, Baytel Jan - flet, Tiszka Bohdan - obój, Kosi;
Moskwa RobertPiskorz Jacek Zespół
Moskwiak Michał (DJ Dbt)Chonabibe; Rasmentalism; W.E.N.A.
Moss PiotrKWIATKOWSKA IRENA; Kwiatkowska Irena / Moss Piotr; Kwiatkowska Irena / Moss Piotr Zespół; Zespół Instrumentalny Kwiatkowska Irena
Moszumański PawełKoncertwHangarze-K.Suchodolski; Raj Zbigniew
Moszyński KazimierzBizoń Marta; Chojnacka-Lesevre Elżbieta; Cygan Jacek; Grechuta Marek; Jamróz Katarzyna; Kozłowski Leopold; Moszyński Kazimierz, Sikorzak-Olek Anna; Pawluśkiewicz Jan Kanty; Rodzynki z Migdałami; Róg A / Bizoń M / Zielińska K /; Róg Andrzej; Świerczyńska R
Moszyński MaciejKrautwurst Mateusz
Moś KatarzynaAukso / Kryger Urszula / Cantorem Minores Wratislaviensis / Moś Marek; Borys Szyc; CANTORES MINORES WRATISLAVIENSES,ORKIESTRA AUKSO,MAREK MOŚ,M ACIEJ STUHR,URSZULA KRYGER,KATARZYNA MOŚ,SOPRANY CHÓRU PRZY UNIWERSYTECIE MUZYCZNYM FR. CHOPINA; Cantores Minor
Mościcki Witold740 Milionów Oddechów
Motsiou CharikliaGrupa Pod Budą; POD BUDĄ
Mourinet Luc Xavier Childebert (GB)MINOGUE KYLIE
MOUSSE T.MOUSSE T feat. ROACHFORD; MOUSSE T. WITH ROACHFORD; Mousse T., Roachford
Mozga AlicjaSalaber Piotr
Mozol MirosławMachalica Piotr; Majkusiak M. / Szczepaniak G. / Szemraj M. / Bonert P. / Kram A., Michalczyk B., Smoczyński M.; Majkusiak M., Szczepaniak G., Szemraj M., Bonert P., Kram A., Michalczyk B., Smoczyński M.; Majkusiak Mikołaj; Matysiak Agnieszka; Matysiak Ag
Mozul FilipAlergen; Oregano; Pikantik
Mr. Six Urbaniak Michał
Mraz GeorgeMakowicz Adam
Mreńca TomaszSamołyk Janek
Mroczek ( D.J Spike ) Krzysztof Steczkowska Justyna
Mroczek MarcinCichopek Katarzyna / Mroczek Marcin / Kukla Band / Polska Orkiestra Radiowa / Kukla Zygmunt; Cichopek Katarzyna / Mroczek Marcin / Polska Orkiestra Radiowa / Kukla Band / Kukla Zygmunt; Cichopek M. / Mroczek M.; Malina Band; Polska Orkiestra Radiowa
Mroczek RafałMalina Band
Mroczkowski MariuszBem Ewa
Mroczkowski PiotrDąbrowska Anna
Mroczkowski WojciechJaniszewski Marcin
Mrotek JolantaFedorowicz Jacek
Mrowiec JakubDJ Ike
Mrowiński BartłomiejPablo Pavo; Pablopavo i Ludziki
Mrozek ElżbietaAUKSO - Orkiestra Kameralna / Moś Marek
Mrozek EwelinaPrzemysław Strączek Group
Mrozek MałgorzataJędrowski Mirosław
Mroziak KrzystofEden Express
Mrozik WiesławHEY; Janerka Lech; Klaus Mitffoch
Mroziński KrzysztofBAJOR MICHAŁ; Bajtlik Piotr; Bończyk Olga; Furmańska Agnieszka; Geppert Edyta; Irina Elikarowa; Iwaniec Natalia / Żak Kinga; Korona-Persowska Dagmara; Korona-Persowska Dagmara / Wasik Jarosław; Małecka Ludmiła; Masłowska Marta; Orkiestra Festiwalowa p/k P
Mrozowska MonikaPiskorz Jacek Zespół
Mrozowska-Sachryń MagdaDeus Meus; DEUS MEUS / POSPIESZALSKA LIDKA; Pospieszalska Lidia / Deus Meus; Pospieszalska Lidka; Pospieszalska Lidka / Deus Meus
Mrożek ElżbietaDudziński Sambor; Górny Z / Young Band; KWARTET ŚLĄSKI; różni wykonawcy
Mró TadeuszDinozaury `86
Mrówka PrzemysławRafał Nosal
Mróz AgnieszkaOrkiestra Kameralna PR Amadeus Wunder Ingolf Mróz Agnieszka
Mróz LeonardChór i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej - Kazimierz Kord/Henryk Wojnarowski/Barbara Nieman/Krystyna Szostek-Radkowa/Wiesław Ochman/Leonard Mróz; Zespół Muzyki Cerkiewnej Z Warszawy Pd.Księdza Jerzego Szurbaka
Mróz Leonard (Sol. wok.)Chór i Orkiestra PR i TV w Krakowie Gadulanka Jadwiga, Rappe Jadwiga, Grychnik Henryk, Mróz Andrzej Wit Antoni; Mróz Andrzej / Orkiestra PRiTV w Warszawie / Kamirski Włodzimierz; Mróz Leonard / Humen Renata / Orkiestra Polskiego Radia i TV w Warszawie / K
Mróz SylwiaDejnarowicz Borys; Szafran Lora
Mróz TadeuszCzerwono-Czarni; Dinozaury `86; Fabian Henryk; Pięciolinie
Mruczek MariuszRudaś Michał
Mucha AnnaPiskorz Jacek Zespół; Przebindowski / Jaworski; Przebindowski Igor; Przebindowski Igor / Kuba Wojewódzki / Anna Mucha
Mucha JerzyAlex Band; Alex Band / Eleni; Benedyk Halina; Big Gala Band; Big Warsaw Band; Fly Ensemble; Lewandowski Zbigniew; Program TV "Gorączka złota: zagadki; Róże Europy; Zaucha Andrzej
Mucha KrzysztofSinfonia Varsovia / Minkowski Marc; Sinfonia Varsovia / Wolińska Monika
Mucha WiolettaWESOŁE NUTKI
Muchowska MariaDługosz Łukasz / Sinfonia Varsovia / Penderecki Krzysztof; Sinfonia Varsovia; Sinfonia Varsovia / Minkowski Marc; Sinfonia Varsovia / Penderecki Krzysztof
Muckhead Urbanator; Urbaniak Michał
Muecke ElisabethKopania Lidia
Muhai TangoKotnowska Jadwiga - flet / Sinfonia Varsovia / Tango Muhai
Mulak WacławFilharmonia Narodowa - Chór / Warszawski Chór Chłopięcy / Sinfonia Varsovia / Semkow Jerzy; Patyra Marius / Sinfonia Varsovia / Wildner Johannes; Patyra Mariusz - skrzypce / Sinfonia Varsovia / Wildner Johannes; Patyra Mariusz / Sinfonia Varsovia / Wilder
Mularczyk MaciejDarek Band
Muldner SaraConcerto Avenna
Mulik BernardPerfect,Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej Im.Witolda Lutosławskiego,
Muller CarolineC.C. CATCH; C.C.CATCH; C.C.CATH; Catch C.C.
Muller JakubOlszewski Tomasz
Muller MarcinThe Jet Set
Mullova Viktoria.... Mullova Viktoria - skrzypce / Anderszewski Piotr - fortepian ....; Anderszewski Piotr - fortepian / Mullova Viktoria - skrzypce; Anderszewski Piotr - fortepian / Mullova Wiktoria-skrzypce; Anderszewski Piotr - fortepian / Mułłova Wiktoria - skrzypce;
Mullowa ViktoriaAnderszewski Piotr - fortepian, Mullowa Viktoria - skrzypce
Mundkowski AndrzejCembrzyńska Iga
Munnich WitoldBlisko Pola
Munro IanBBC Scottisch Symphony Orchestra Glasgow Munro Ian, Coombs Stephen Maksymiuk Jerzy; BBC Scottish Symphony Orchestra Coombs Stephen - fortepian, Munro Ian - fortepian Maksymiuk Jerzy; Coombs Stephen - fortepian / Munro Ian - fortepian / BBC Scottish Sympho
Munroe Charles OlivieriKoziak Marcin / Sinfonia Varsovia / Munroe Charles Olivieri; Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach Olivieri-Munroe Charles; NOSPR Olivieri-Munroe Charles; Polska Orkiestra Radiowa Cajler Bartosz Olivieri-Munroe Charles; Polska Orkies
Muracka AleksandraMuracki Antoni; Muracki Tolek / Jakub Muracki / Elżbieta Wojnowska; Wojnowska Elżbieta; Wojnowska Elżbieta / Muracki Tolek / Jakub Muracki
Muracki AntoniAndrus Artur; Muracka Aleksandra; Muracki Antoni; Muracki Tolek / Jakub Muracki / Elżbieta Wojnowska; Wojnowska Elżbieta; Wojnowska Elżbieta / Muracki Tolek / Jakub Muracki
Muracki JakubMuracki Antoni; Muracki Tolek / Jakub Muracki / Elżbieta Wojnowska; Wojnowska Elżbieta; Wojnowska Elżbieta / Muracki Tolek / Jakub Muracki
Muracki MarcinJoel Dancyger
Muranty JanMissio Musica
Muranty JanuszFilm - Ogniem i mieczem; Górniak / Szczesniak / Sinfonia Varsovia; Górniak / Szcześniak / Sinfonia Varsovia; Górniak / Szcześniak / Sinfonia Varsovia / Dębski; GÓRNIAK E / SZCZEŚNIAK M; Górniak E / Szcześniak M / Sinfonia Varsovia; Górniak E. / Szcześniak
Muranty KatarzynaTGD ( Trzecia Godzina Dnia )
Muranty MałgorzataSantor Irena
Muranty MichałSantor Irena
Muraś PiotrWeber Jarosław
Murawski ArkadiuszJaśkiewicz Tomasz; Trapiści
Murphy MandyIrvine Andy
Murzyn MartaChór Polskiego Radia w Krakowie Wolak Marcin - baryton, Oberbek Jan - gitara, Witkowski Zbigniew, Murzyn Marta, Suruło Wiesław - flety, Cierpik Sławomir, Popławska Iwona - fortepian Koleska Marceli; Wolak Marcin - baryton / Oberbek Jan - gitara / Witkowsk
Musiał JanuszFreire Nelson-fortepian / Sinfonia Varsovia / Kaspszyk Jacek; Kennedy Nigel - skrzypce / Polska Orkiestra Kameralna / Kasprzyk Jacek; Kevin Kenner - fortepian / Sinfonia Varsovia / Kaspszyk Jacek; Perfect,Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej Im.Witolda Luto
Musiał ŁukaszBończyk & Krzywański
Musiała BeataInicjatywa Muzyczna Ludźmierz
Musiałowski JakubRejestracja koncertowa "Festiwal - Naprawdę
MUSIC Ork.smyczk.MISIOKrzysztoń Antonina
Musiel Tomasz (BobAir)MIUOSH; PHFNG; Sokół / Pono
Musik KarinaDarek Band
Musovic DubravkaSobotka Iwona - sopran, Musovic Dubravka - alt / Chór Filharmonii Wrocławskiej, Chór Festiwalu Wratislavia Cantans, Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku / Kaspszyk Jacek, Franków-Żelazny Agnieszka (kierownik Chóru Filharmonii Wrocławskiej), B
Muszyńska Barbara (Sol. wok.)Muszyńska Barbara / Orkiestra Polskiego Radia - Dyr. Rachoń S.; Muszyńska Barbara / Orkiestra Polskiego Radia / dyr. Rachoń S.; Muszyńska Barbara / Orkiestra Polskiego Radia / Rachoń Stefan; Orkiestra Polskiego Radia Muszyńska Barbara Rachoń Stefan
Muszyńska KatarzynaDudziak Urszula / Dymała Piotr / Kodorska Nina / Krautwurst Mateusz / Latosa Roman, Lutz - Szymański Marcin, Maćkowska Marta, Maliszewski Marcin, Melcherek Agata, Melosik Martyna, Milov Marina, Muszyńska Monika, Orkiestra Adama Sztaby, Puk Przemysław, Si;
Muszyńska ZofiaMuzyka Filmowa; Orkiestra Filharmonii Narodowej Strugała Tadeusz; Urszula Kryger
Muszyński AdamBagucki Andrzej / Chór Czejanda; BOGUCKI A. / CZEJANDA CH.; Bogucki Andrzej / Chór Czejanda / Ork.Tanecz.Pr Pd J. Cejmera; Bogucki Andrzej,Chór Czejanda; CHÓR CZEJANDA; Chór Czejanda / Cajmer; Chór Czejanda / Cajmer Jan Orkiestra; Chór Czejanda / Orkiestr
Muszyński ArturKora Ola Ola; Krzysztoń Antonina
Muszyński DamianSteczkowska Justyna
Muszyński DominikCzerwie; Jesus Chrysler Suicide; Steczkowska Justyna
Muszyński JerzyMuszyński Jurek i Elektrycy
Muszyński Rafał Coach; Kulturka; Losza Vera
Muth LeszekRomuald / Roman; ROMUALD I ROMAN
Muthspiel ChristianNicolas Simion
muz. akompaniujących 2Kowalska Katarzyna
Muzaj RyszardEKT Gdynia; różni wykonawcy
Muzioł JacekJacek Kowalski i Klub Świętego Ludwika; Kowalski Jacek
Muzolf MichałNalepa Tadeusz
Muzyk AndrzejSami Swoi
Muzyk JacekDanczowska Kaja / Cieniawa Mariola / Muzyk Jacek; Górniak Edyta
Muzyk JacekCrystian Zimerman, Polish Festival; Polish Festival Orchestra Zimerman Krystian - fortepian Zimerman Krystian; Polish Festival Orchestra, dyr. Krystian Zimerman; Polska Orkiestra Festiwalowa/Polish Festival Orchestra; Szcześniak Mieczysław; Śmietana Jaros
Muzyka PawełGroniec Katarzyna; Iwaszkiewicz Paweł / Laddy Wanda / Maleńczuk Maciej / Muzyka Paweł / Rutkowski Kuba; Lubomski Mariusz; M MALEŃCZUK; Maleńczuk Maciej; Pospolite Ruszenie; Soomood; Wojciul Ryszard
Myall Tim (GB)S club 7; Starsailor; SUEDE
Mych MonikaOrkiestra Filharmonii Narodowej w Warszawie Mych Monika - sopran, Rehlis Agnieszka - mezzosopran Wit Antoni
Mydłowski BłażejVice Wersa feat. Mrozu
Myhre Oyvind Loud Jazz Band
Myjkowska JolantaKleiber Marcin
Mykietyn PawełMadamme De Seite - spektakl; Mleczko Alina; Mykietyn Paweł; Mykietyn Paweł - fortepian, Mleczko Alina - saksofon, Jasiński Kornel - kontrabas, Maślanka Piotr - perkusja
Myrczek WojciechWOJCIECH MYRCZEK QUINTET
Myska JowitaParadowska A & Myska J
Mysłowska OlgaFrozen Bird
Myszka MarekKonkurs Piosenki Wygraj Sukces
Myszkiewicz PawełBob One
Myszkiewicz PawełBob One
Myszkiewicz PawełBob One
Myszkiewicz PawełBob One
Myszko MarianGrunwald Jerzy; Lerska Dana; Wanderpol
Myszkowski PrzemekThe Drifting Cowboys
Myszkowski PrzemysławKaczmarek Michał; The Medley
Myśków TomaszAsocjacja Hagaw
Myśliwiec AgataMyśliwiec Agata / zespół Konrada Mastyły

Sprawadź wg. alfabetu: A-Ć | D-F | G-H | I-J | K | L-Ł | M | N-O | P-Q | R | S | Ś-V | W-Ż